Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menszesz előtti hangulatingadozás fórum

Menszesz előtti hangulatingadozás (beszélgetős fórum)


14. ancsos
2009. máj. 12. 13:19
matol kezdem a tablettat...elegem van.
13. ancsos
2009. máj. 9. 16:10
azt hiszem, megint jön-érzem a dührohamomon :(
12. ancsos (válaszként erre: 10. - Ragota)
2009. ápr. 21. 20:38

szia,


majd a következő havi után számolj be, hogy hatott-e a dolog.

Azért ez nem igazság, hogy ezt havi szinten el kell viselni.

Az orbáncfű- én már nem tudom, hogy jó-e, mert szedtem tablettában, kiborultam, most meg már pszihológusnál jártam, aki azt mondta, hogy nem jó a depire.

11. helmo7 (válaszként erre: 10. - Ragota)
2009. ápr. 17. 15:20

Szia!

Nagyon érdekelne engem ez a tápl.-kiegészítő! Elküldenéd a nevét nekem privibe?

Köszkie!

10. ragota
2009. ápr. 16. 23:22

Most találtam, el is fogom kezdeni, egy olyan táplálék-kiegészítőt, ami kifejezetten nőknek lett kifejlesztve, csak természetes alapanyagokat tartalmaz. Írom, mit írnak róla:

"...enyhíti a gyakori pre-menstruációs tüneteket, úgymint fáradtság, hangulat-ingadozás, érzékeny mellek és fokozott vízvisszatartás..." nos és még egy rakat pozitív hatás. Ja, igen, az ösztrogén szintet optimalizálja, kiegyenlíti a hormoningadozást.


Érdekesen hangzik....

9. c3194ec9c7 (válaszként erre: 7. - Csefi77)
2009. ápr. 16. 18:04
Én nem hiszek ezekbe a dolgokba, de köszi a tippet:)
2009. ápr. 16. 18:01
Nekem már napokkal előtte fáj a bal petefészkem.Mindíg az fáj mióta szültem császárral.Dilis vagyok és a párom már tudja mikor nem kell hozzám szólni.Már a nézésemből tudja ha idegbeteg vagyok.
2009. ápr. 16. 17:47
próbáltátok már az orbáncfű teát?Állítólag jó az ilyen jellegű feszültségek oldására!
2009. ápr. 16. 12:03
előtte kb 4-5 nappal már fájnak a melleim, a derekam, a hasam, idegesebb vagyok és jön a csokiéhség!!
2009. ápr. 16. 11:51

Én előtte egy héttel-mindig feszült vagyok-olyankor nem szerencsés rosszul hozzámszólni::))


És borzasztó mehetnékem van:)

2009. ápr. 16. 11:49

Sziasztok!

Engem is érdekelne erre a dologra megoldás! Sokszor azon gondolkodom, hogy tudnak elvielni otthon ilyenkor engem! Ami egyébként kis apró dolog és alaphelyzetben észre sem veszem, ill. nem tud meghatni, mensi előtt ue. a dolgon robbanok, hisztizek, kiabálok, stb..! Egyszerűen elviselhetetlen vagyok olyankor. 2-3 nap-ig míg meg nem jön. Állítólag a 'B' vitamin, a magnézium, kálcium segít. Szedem is rendesen de nem veszek észre semmi változást.

2009. ápr. 15. 23:31
Nekem is így szokott lenni. Egyszerűen csak sírok, és magam sem tudom, h miért, ezért kitalálok mindenféle hülye indokot, meg ráfogom másokra, h megbántottak, közben nem is. Mindenen felhúzom magam, kiabálok, veszekedek, és egyszerűen minden úgy rossz, ahogy van. Tényleg nem bírom magamat se elviselni. Én is kérdezem: Mit lehet tenni, h ne legyen ez???????
2009. ápr. 15. 23:27

Hahó!


Én pontosan a menzeszt megelőző napon vagyok kiborító, még saját magam számára is :) Van egy babám, és ha roppant ingerültséggel fogadom a hisztijét, akkor másnap tuti megjön :)

Hogy mit lehet tenni? Igazából ilyenkor konstatálom, hogy ez van, közlöm ezt a családdal, és kívülről szemlélem a dolgokat. Elfogadom, hogy ez hozzátartozik nőiségünkhöz. Azok a bizonyos hormonok... :)

2009. ápr. 15. 23:17

Tapasztaltatok ti is olyat, hogy egyik hónapban idegbajos az ember, majd következő hónapban mélydepresszióban siratja magát?Mikortól kezdődik ez nálatok?melyik nap? középidőben van-e valamilyen hangulati problémátok?

mit lehet ezzel tenni?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook