Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációval összefügghet az, hogy előtte vagy utána sajog iszonyat a lábam? fórum

Menstruációval összefügghet az, hogy előtte vagy utána sajog iszonyat a lábam? (tudásbázis kérdés)


14. briell (válaszként erre: 11. - 325b42d966)
2013. jan. 23. 18:43
kb én is... most már el is múlt két nap után a fájdalom...
13. briell (válaszként erre: 12. - Mari20)
2013. jan. 23. 18:42
Igen, én tényleg nagyon kevés vizet iszok...
12. Mari20
2013. jan. 21. 15:18

lehet hogy kevés vizet iszol

ellenörizd ha viz tiszta akkor minden rendben más okozza az érzeteidet,

ha viszont a sárga, sötét szin között van a szine

akkor "kiszáradás" jelei mutatkoznak

sok bajunkra ezzel az egyszerü módszerrel kéne kezdeni a "gyógyulást" a saját magunk gyógyitását


ha kérdezel válaszolok

11. 325b42d966 (válaszként erre: 7. - Briell)
2013. jan. 21. 12:53
igen nekem is ilyen ,sokszor alig bírok le-fel szállni a villamosra,hévre,olyan vagyok mint egy "vénasszony".
10. briell (válaszként erre: 6. - Boszy28)
2013. jan. 21. 11:50
Igen nekem is úgy volt, hogy előtte fájt iszonyat, megjött és elmúlt. Most viszont nagyon rövid volt az esedékes napok száma 4-5 szokott lenni, most 2-3 nap egy csepp vér sincs, de iszonyatosan fáj a lábam megint... lehet még egyszer megjön...?
9. briell (válaszként erre: 5. - D550c57e19)
2013. jan. 21. 11:49
Nem tudom, nekem ilyenkor mindkét lábam egyformán sajog.. és semmi elváltozás mint dagadás vagy lilulás... de volt trombózisgyanúm is a kicsi születésekor, de én ezzel inkább összefüggésbe hozom, hogy a vérzés miatt van, mert kétszer fordult így elő és egyszer előtte, egyszer utána, szóval inkább hormonok (és jobb is ezt hinni)
8. briell (válaszként erre: 4. - Pankakukac)
2013. jan. 21. 11:47
Legalább tudod, hogy biztos megjön :)
7. briell (válaszként erre: 3. - 325b42d966)
2013. jan. 21. 11:47
Szia, akkor lehet mégis a hormonok... se ülni, se állni nem jó mintha húzná valami a combomtól kezdve a lábam, te is ezt érzed?
2013. jan. 21. 11:35

Nekem tavaly jelentkezett először a lábfájás, mint PMS, menni alig bírtam.

Másnap megjött, és semmi bajom nem volt.

Se előtte, se azóta nem volt ilyen problémám, megkérdeztem a dokimat, sima PMS. (Nekem nincs visszerem.)

2013. jan. 21. 11:32
szia nekem is ez van . Nekem visszér. A második terhesség alatt jött ki akkor nagyon csúnyán és ha túlerőltetem a lábam vagy ha megjön nagyon fáj sajog zsibbad stb . Sztem menj el vele azért dokihoz. Bár nekem csak a felpolcolás segítene de ha megjön olyankor az is Mindegy
2013. jan. 21. 11:30

Nekem a térdem szokott sajogni. Úgy érzem, mintha vajból lennének a csontjaim és nem akarnak megtartani. És ezt menstruáció előtt érzem pár nappal.

Na meg a másik probléma és az nem ide tartozik, ezért elnézést kérek: menstruáció előtti hüvely viszketés. De iszonyúan. Én erről tudom, hogy készül megjönni. Nagyon zavaró, nem tudok vele mit kezdeni sajnos.

2013. jan. 21. 11:22
sajnos ilyen nálam is van előtte iszonyúan fájnak a lábaim,utána ritkábban de az is előfordult.
2013. jan. 21. 11:20
Egyszer előtte volt ilyen, másnap jött meg, most épp utána van, hogy sajog iszonyat a két lábam. Ülve, állva, sehogy se jó. Tapasztalta már valaki ezt? Vagy mitől lehet? Hormonok, vagy trombózis, reuma...?
2013. jan. 21. 11:19
Menstruációval összefügghet az hogy előtte vagy utána sajog iszonyat a lábam?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook