Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációszerű görcs, mitől lehet? fórum

Menstruációszerű görcs, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


14. sugarka (válaszként erre: 12. - Mogyoro777)
2010. júl. 29. 22:26
jah,azóta is megvan. mindig mondják hogy majd kifakad, majd kifakad, de ez csak növekszik, meg néha a másik oldalon is felbukkan egy (ugy hogy folyamatosan tabit szedek), de az el szokott mulni. a naggyal nemtudom milesz, még nem szeretnék mutétet, de szar, hogy egy honapban 2 hétig folyamatosan gorcsolok.
2010. júl. 29. 19:29
Sziasztok! A ciszta is okozhat ilyen görcsöket? Nem tudtam. Nekem PÉ kor szokott lenni, egyik hónapban erősebb, másikban nem...
12. mogyoro777 (válaszként erre: 11. - Sugarka)
2010. júl. 29. 19:22
Azóta is meg van?Nekem olyan kismedencei gyulladásom lett,hogy majdnem elpatkolam.Közvetlen életveszélyben voltam.Azt mondta a doki,valószínűleg a spirál okozta.Ciszta volt a petefészkeken és a méhemben is.Meddőséget is okozhat!!!!!!!!!!!!!!!!!!Brrr...rágondolni is rossz!
11. sugarka (válaszként erre: 9. - Mogyoro777)
2010. júl. 27. 20:59
én is ugyanígy görcsölgettem. először azthittem felfáztam. aztán elég periodikusan történt, gondoltam peteéréseket érzek. aztán egyszercsak nem jött meg. és persze akkor sem mentem orvoshoz, csak mégkésőbb, és kiderült, hogy cisztám van. azóta eltelt fél év, és még mindig van. szóval szerintem is huss dokihoz, baj nem lehet belőle.
2010. júl. 27. 14:16

Felfázni nem szoktam. De nem is vagyok nyugodt most. Természetesen nem akarom elhanyagolni, csak kéne keresnem egy jó nőgyógyászt, magándokit, mert az sztk-s hentesekre nem vagyok kiváncsi.

Valaki nem tud ajánlani 4, 13, vagy 15. kerületben normális dokot, aki azért nem horror áron dolgozik?

9. mogyoro777 (válaszként erre: 2. - Lilimami)
2010. júl. 27. 14:11
Hát nekem akkor volt ilyen mikor cisztám lett.Sokáig halogattam,vissza vissza térő görcsök voltak.Nagyon csúnya vége lett...Ha nem múlik,menj orvoshoz!Nem szabad el bagatellizálni!
2010. júl. 27. 14:07
felfázás??Petefészek gyulladás
2010. júl. 27. 14:07
Nekem sosem szokott görcsölni, csak ha megvan, de akkor is csak nagyon picit, épp hogy érzem. Terhes biztos nem vagyok. Semmi nőgyógyászati problémám nem szokott lenni.
2010. júl. 27. 14:05
Félidő?
2010. júl. 27. 14:05

Hát nem tudom, Kriszta neked meg fog jönni, azért, nem? :D


Lehet terhességtől is, de pl. nekem ovuláció alatt is szokott görcsölni.

4. Lilimami (válaszként erre: 3. - Kriszta0930)
2010. júl. 27. 14:05

:)

Mert nem normális, hogy az ember erre ébred éjszaka, úgy hogy nincs meg, és nem is jön meg a közeljövőben.

2010. júl. 27. 14:03
Nekem is az van most én 2.-án menstruáltam!Te miért kérdezed?
2010. júl. 27. 14:03
Éjszaka erős menstruáció-szerű görcsökre ébredtem, de nem tudom mi lehet ez, hiszen nincs meg, nem is fog megjönni mostanában. Amióta fogamzásgátlót szedek, nem szokott görcsölni a hasam, csak épp hogy egy picit érzem.
2010. júl. 27. 14:01
Menstruáció-szerű görcs

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook