Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs zavarok fórum

Menstruációs zavarok (beszélgetős fórum)


2016. márc. 30. 12:32

Előszöris ne ess kétségbe, ilyesmi sajnos előfordulhat. Ha a neved melletti szám az életkorodat jelenti, akkor ennyi idősen ez bizony lehetséges. ( annak ellenére, hogy fiatal vagy :-) )

Nagy az esélye, hogy hormonprobléma miatt van, mint ahogy már többen leírták. Biztosat csak orvos tud mondani, mindenképp menj el, hogy kizárjon más gondokat és megnyugodj.

Írd majd meg mit mondott.

Az idegeskedés, stressz is be tud zavarni.

6. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Brigitta38)
2016. márc. 27. 23:08

Én eddig egyszer voltam így. Nem mentem dokihoz, mert nem ismétlődött meg. Pár évre rá kiderült, hogy hormon gondjaim vannak. Szóval akkor kezdődhetett. Bár sosem fordult elő többet, hogy ilyen kis különbséggel jött volna meg, nekem inkább sokatt csúszott.


Egyik barátnőmnek viszont hónapokig volt így, hogy havonta többször megjött pár napra. A "csúcs" az volt, amikor 29 napon keresztül menstruált. Nála is hormon probléma lett diagnosztizálva. Ő is kapott gyógyszert, akit kisebb megszakításokkal, de már 10 éve szed.

2016. márc. 27. 20:26
Persze , jelentkezni fogok köszönöm a válaszokat
2016. márc. 27. 20:13
Azért majd írd le, hogy nálad, mit mutattak ki.
2016. márc. 27. 20:10
Ez hormonproblémára utal. Progeszteronszint hirtelen csökkenése. (Természetesen ez csak egy válasz.)
2016. márc. 27. 20:08
nekem komplett hormonzavar
2016. márc. 27. 20:05
Sziasztok , engem érdekelne járt e valaki hasonló helyzetbe mint én e hónapban másodszorra menstruálok , a probléma az hogy a két menstruáció között 10 nap van . Ha esetleg volt valaki hasonló helyzetbe irna róla nekem mi volt a probléma oka . Természetesen orvoshoz menni fogok de sajnos olyan helyen élek ahol majd csak kedden birok elmenni orvoshoz a Húsvéti ünnepek miatt .

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook