Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs zavar Pfizer oltás után? fórum

Menstruációs zavar Pfizer oltás után? (beszélgetős fórum)


13. c9155193c4 (válaszként erre: 7. - Jooeva)
2021. nov. 22. 12:34
Ez új még számomra, ilyen panaszokat nem hallottam másoktól, de én elhiszem. Kísérleti oltásról van szó, ne csodálkozz. Nem azt akarom írni, hogy rosszul döntöttél. A te döntésed az, hogy mész oltatni vagy nem mész.
2021. nov. 22. 08:38
Fórumnyitó azóta hogy alakult a ciklusod? Milyen gyógyszert kaptál? Én június 4-én kaptam a második pfizerem és azóta 68-48-43 (lesz) napos ciklusaim vannak. Remélem idővel visszaáll a 30-34 napra. Elég bosszantó :(
2021. okt. 19. 11:19

Sziasztok!

UPDATE: voltam dokinál, mindent rendben talált a vizsgálaton, csak kisebb hormonzavar. Magától kérdezte, hogy kaptam-e a közelmúltban covid oltást, amikor mondtam, hogy igen, akkor azt mondta, lehet, hogy ez okozta, de bebizonyítani, persze, nem tudjuk.


Kaptam gyógyszert, ettől helyre kell billennie mindennek, ha esetleg nem, akkor kontroll. Remélem, minden okés lesz.


Ettől természetesen nem lettem oltástagadó, de jó tudni, hogy ilyet okozhat, nem pánikolunk feleslegesen.

10. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 08:47
Nekem szerencsére igen :)
2021. okt. 17. 12:26

Köszi mindkettőtöknek.

Bichi, rendben lett a szövettanod?

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 17. 12:10
Sokan tapasztaltunk hasonlót, és bármilyen oltás után. Én is voltam méhnyálkahártya szövettanon a kórházban, szintén oltás mellékhatása miatt (Astra), de a kórházban, ahol a műtétet végezték, tele volt a nőgyógyászati osztály ilyen jellegű műtéttel, mind más oltás után... Amúgy meg a nőgyógyászoknak 2 fajtája van, lévén nem tudnak semmit a mellékhatásokról, mert annyira szerteágazó még ha csak a nőgyógyászati problémákat vesszük is, az egyik mindent azoltásra fo és legyint egyet, a másiknak meg fogalma sincs. Ez utóbbi a jobb, mert legalább elküld ...
2021. okt. 17. 11:53
Jún-júl-ban kaptam az oltásokat és nekem is belezavart a ciklusomba, pedig hormonos spirálom van, ami azt jelenti, hogy jóformán évek óta nincs vérzésem. De most volt aug-ban is, 20 nap után újra és 25 nap után megint. Az oltásnak tudom én is be. Ismerősöktől hallottam, hogy még olyanoknak is visszahozta a vérzését, akik már túl vannak a klímaxon.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 4c1635f78d)
2021. okt. 17. 10:34
köszi szépen, írok
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. okt. 17. 10:34
Gondolkodtam... közti vérzésre gondolsz? Olyanom volt fogigátló nélkül is huszonévesen. Nem tudom, egyelőre pár csepp volt, ez lehet a mesi eleje, de ha elmúlik, lehet, hogy az.
2021. okt. 17. 10:26
Én május végén kaptam a második Pfizert azóta össze vissza jön meg.Hol előbb,hol később most tovább tartott mint szokott.Priviben is írhatsz.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2021. okt. 17. 10:02

Szia! Nem szedek, hormonpótlást kapok egy éve, az teljesen szabályosan tartotta a ciklusokat, kivéve az oltások okozta pici zavart.

Egyébként idegességemben kettőt lapoztam a naptárban, a 16. napon vagyok, de ilyet se tapasztaltam még.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 17. 09:55
Ha szedsz fogamzásgátlót az is okozhat ilyesfajta vérzést.
2021. okt. 17. 09:27

Sziasztok!

Holnap természetesen első dolgom, hogy bejelentkezem az orvoshoz, de mivel nagyon aggódom, és lehet, hogy másnak is hasznos lehet, szeretnék érdeklődni, más is tapasztalt-e hasonlót?

A két első oltásom sputnik volt, ott csak annyi problémám volt, hogy 1-2 nappal korábban jött meg. Mivel nyár elején voltam nőgyógyásznál szűrésen, rákérdeztem, azt mondta, ez az oltás mellékhatása és ne aggódjak. Amúgy a vizsgálat negatív eredményt hozott (rákszűrés, hüvelyi uh stb.).

Szeptember elején kértünk és kaptunk 3. oltást, pfizert. Utána nagyon rosszul voltam 2 napig, de gyorsan jobban lettem. A ciklusban komolyabb eltérés nem volt, fél nappal korábban érkezett. Most viszont 9. napon újra megjött! Nagyon megijedtem, mi lehet ez, ilyen még sosem történt velem.

Valaki tapasztalt hasonlót?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook