Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs probléma/kérdés fórum

Menstruációs probléma/kérdés (beszélgetős fórum)


2011. jan. 26. 00:20
Lehet hogy mondasz valamit a citrommal! En mult het hetfo ota minden nap megeszek egy egesz citromot, de nem kifacsarva, hanem tenyleg megeszem szorostol-borostol. Nekem ugyan megjott, de mintha alig lenne valami, ma meg plane alig. Pedig a masodik nap szokott nekem igazan beindulni. De fogyozok, lehet hogy az is kozrejatszik.
2011. jan. 25. 18:27
Nekem pl. decemberben kétszer is meg volt, és most is meg van. Pedig nem most kezdte. Biztos be fog indulni, sok minden befolyásolhatja.
2011. jan. 25. 18:25
nem lehetséges, hogy ciszta?nekem az okozott ilyen tüneteket.uh-val könnyen kiderithető
5. agnes1219 (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. jan. 25. 18:16
zaudiu-idegeskedés, ha nagyón,sürgetni,akaród ,meleg fúrdés,1/2 fél óra.}és én igy tapasztaltam. remélem,mindenrendben.üdv ágnes1219
4. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 2. - Kriszti0711)
2011. jan. 25. 18:14
pánikbeteg tüneteim vannak, igen sok stressz... stb. szedek gyógyszert, nem tudom az mennyire befolyásolhatja... :S
2011. jan. 25. 18:13
Hát ha eddig normális volt akkor hormonzavar nem hiszem...stressztől is késhet, vagy bármi feszültségtől..
2011. jan. 25. 18:13

Szia!


Nem hiszem, hogy a sok citromtól lenne. Én pl. sok teát iszom, citrommal.

Ideges nem vagy? Nem fogyózol? Sok mindentől lehet ám, hogy késik.

2011. jan. 25. 18:09

Sziasztok!

Eddig nem fordult velem elő a következő dolog. Az már igen h valamivel előbb vagy később jött meg. Vasárnapra kellett volna megjönnie. Hétfőn örültem, mert barna folyásom volt, de ma alig van. Mitől lehet? Be fog indulni? (olyasmit olvastam, hogy a sok citrom, késlelteti, lehet, hogy e miatt? sok limonádét ittam) Kissé aggódók, a terhesség kizárva. Van vmi ötletetek?

Köszönöm előre is!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook