Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs csésze/intimkehely tapasztalatok fórum

Menstruációs csésze/intimkehely tapasztalatok (beszélgetős fórum)


21. best of (válaszként erre: 20. - MajornéDina)
2018. aug. 30. 09:05
engem nem zavar egyáltalán, bár én direkt a legkisebbet vettem.
2018. aug. 8. 10:03

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy mást mennyire zavar a vége a kehelynek? Már vágtam belőle, de még így is kissé kellemetlennek érzem.

2018. jún. 18. 21:46

Én használom azóta, és mindig szivárog. Jobb, mint a tampon, mert jóval több fér bele és napközben úgyis betéttel használom, de a strandra nem merném kipróbálni. Amúgy Aliexpressen vettem 2$-ért.

A felhelyezést meg kell tanulni, mert nem mindig sikerül, illetve abba is bele kell jönni, hogy ha bent van, miként forgassam, hogy kinyíljon teljesen.

Ha van még kérdésetek, válaszolok, ha tudok.

18. bnusinna (válaszként erre: 17. - *Murmi*)
2018. jún. 17. 07:10
Hát az az igazság, hogy másodszorra nem tudtam kipróbálni , mert terhes lettem.😅😅😅😅😅 hozzáteszem azon gondolkozom, hogy itt a nyár, és esetleg strandra hordani fogom a fertőzés elkerülésére.
17. *Murmi* (válaszként erre: 16. - Bnusinna)
2018. jún. 16. 07:21
Szia, milyenek a tapasztalataid azóta? Én is épp tegnap vettem a rossmannban ugyanilyet. tegnap kezdtem tesztelni, első két felhelyezés nem sikerült, éreztem h ott van és szivárgott is picit. éjjel pont félkómában sikerült eltalálnom :D és elvileg most reggel is. kíváncsi leszek meddig bírja, a nyaralás miatt vettem, következő hónapban pont akkor lesz meg... remélem addigra belejövök a használatába és kényelmesebb lesz így...
2018. márc. 3. 20:08
Én is nézegettem pár napig, olvasgattam véleményeket...pont tegnap jött meg, és mivel egy pékségben dolgozom az első pár nap mindig nagyon kényes. Reggel kipakolni az árut, sütni a félkész cuccokat,közben vendégek jönnek. Örülsz ha átázás nélkül el tudsz rohanni wc-re...Aztán ma munka után begorombultam és bementem a ro..mannba megvenni(5000ft). Gyorsankifőztem, és hiába olvastam el ezer véleményt, tanácsot a felhelyezéséről nem volt egyszerű... mondjuk már 2szer kivettem így kíváncsiságból,meg vissza. A 3-nál már elég könnyen ment,de azért ezt még gyakorolni kell. Igazából holnap lesz munkába azt hiszem a főpróbája, mert itthon egyenlőre jónak tűnik. Ha olyan lesz amilyennek eddig mutatja magát akkor nagyon boldog leszek. :)
2018. jan. 9. 15:12
Szerintem jó!Ugyan nagyon el kell találni hogyan kell felrakni de ha belejön az ember akkor sima ügy.Sokkal biztonságosabb mint a tampon.
14. Arón1
2018. jan. 8. 13:11
Eddig is értettem csak nekem valószínűtlennek tűnik, de biztos úgy van. A barátnőim nagyon dícsérik, szeretik.
13. b598e4912b (válaszként erre: 12. - Arón1)
2018. jan. 8. 13:01
igen, jól mondta a barátnőd. de ha megroppan, megszűnik a vákum. teccik érteni?
12. Arón1 (válaszként erre: 10. - B598e4912b)
2018. jan. 8. 12:50
A barátnőm azt mondta, hogy felhelyezéskor vákum keletkezik és emiatt nincs szivárgás, valamint, hogy orvosi szilikon legyen.
2018. jan. 8. 12:44
Még szerencse hogy nem érint.Fő a fejlődés!
10. b598e4912b (válaszként erre: 8. - Arón1)
2018. jan. 8. 09:39
nem biztos, hogy a puha a jó! Erős izomzattal összeroppantja és akkor szivárog ;) Van akinek a kemény jön be, főleg a sportolóknak
2018. jan. 7. 19:21
én 4 évig használtam, és teljesen jó volt. (most azért nem használom, mert volt egy kisebb nőgyógyászati beavatkozásom, és egy ideig nem ajánlott semmit bedugdosni). utazáskor, nyaraláskor szuper, de az irodai hétköznapokat is könnyebb átvészelni. ha nincs alkalmad napközben kivenni és kiönteni, akkor símán beteszel egy betétet, és az felfogja azt, ami kifolyik, ha megtelt a kehely.
2018. jan. 7. 17:19
Nagyon jó dolog, bár a nőgyógyászok véleménye megoszlik róla. Két barátnőm is használja. Az egyik azért, mert nem használhat tampont a TSS miatt. A másik sokat túrázik. Tovább benn lehet mint a tampon. Megfelelő méretűt kell venni és puhát, lehetőleg orvosi szilikonból. Nekem jó a betét, de ha támpont kellene használnom, akkor inkább az intim kehely. A tampon szerintem gusztustalan és nagyon egészségtelen is.
2018. jan. 7. 16:39
Engem sem érint, de a sógornőm használta és szerette.
6. Piroska52 (válaszként erre: 3. - Natha.lie)
2018. jan. 7. 16:26

hát szerencsére engem már nem érint,

de én biztos nem tettem volna fel

2018. jan. 7. 16:21

Téma folytatása itt:


[link]

4. elbb
2018. jan. 7. 16:09
www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=155803
3. Natha.lie (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2018. jan. 7. 16:08

[link]


menstruációra kifejlesztett csésze, melyet a hüvelybe kell felhelyezni, ahol magába gyűjti a vért.

2018. jan. 7. 16:06
miiiiiiiiit?
2018. jan. 7. 16:01

Sziasztok!

Fontolgatom, hogy veszek egy nehéz napokra való kelyhet/csészét. Kinek milyen tapasztalatai vannak róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook