Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció miatt apad a tejem, hogyan hozhatnám vissza? fórum

Menstruáció miatt apad a tejem, hogyan hozhatnám vissza? (tudásbázis kérdés)


6. *MysticMyra* (válaszként erre: 4. - Szecsilla)
2013. ápr. 3. 06:15
Persze hogy megér! Mindenképp kipróbálom. Az első utam boltba fog vezetni.
5. *MysticMyra* (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. ápr. 3. 06:13
Már van Tomee T. cumisüvegünk és egy rakat másik. (Avent, Chicco, Nukk, Dm - Rossman saját márkás, Bébé) Már nem tudom mennyit költöttünk erre eddig. A probléma azzal van, hogy a szájába veszi és nem tud rászívni. Nagyobbra tátja a száját. Hiába mozgatjuk, kisujjazunk, arcot simizünk, nem váltja ki nála a szopi reflexet. Ha pedig hosszas sírás - üvöltés után rászív, amint elengedi (pár szívás után) kezdődik előről. :(
2013. ápr. 3. 06:12

Igyál sárgarépa levet. Kubu, Lidl-es Dizzy, legalább 1-2 üveggel egy pár napig. Egy nap után látványosan és érezhetően megnő a tejmennyiség.


Én ezt nem tudtam és nem azért ittam, de utána rákérdeztem a védőnőnél, hogy mért van az, hogy ettől olyan sok tejem lett és azt mondta, régen az A-vitamint adták tejserkentőnek, de már nem szokás. És ugye a sárgarépában abból van a legtöbb......


Próbát megér, nekem ömlött utána a tejem, holott előtte kellett pótlást adjak párszor

3. bowie (válaszként erre: 1. - *MysticMyra*)
2013. ápr. 3. 06:02

Praktikát nem tudok, a fejésen kívül (ha többet fejed hátha elkezd jobban termelődni), de cumisüveget ajánlok:

a tomee tippee cumisüvegből fog tudni enni, mert az olyan, mint a cici, és abból nem is jön magától a tejcsi sem, hanem dolgoznia kell érte.

Ha pedig olyan laposabb a bimbód, akkor nuk cumisüvegek.

2013. ápr. 3. 05:57
*pont. Bocsánat, telefonról írok...
2013. ápr. 3. 05:55

Sziasztok. Ma ponr hat hete, hogy szültem. Tegnap délután megjött a havim a tejem pedig nagyon látványosan apadni kezdett. (Több mint a felére csökkent.)

Van valami tipp vagy praktika, hogyan hozhatnám vissza?

Kérlek segítsetek a kisfiam nagyon nehezen tud cumisüvegből inni.

Bármit kipróbálnék ami hatásos lehet...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook