Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció gyógyszer szedése közben? Hogy lehet? fórum

Menstruáció gyógyszer szedése közben? Hogy lehet? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 2. 16:47
Nem tudom én sem milyen gyógyszert szedsz én Jsmynellát!még hét szem van belőle ha most sem fog normálisan meg jönni akkor nem kezdem el a következőt!
2011. jún. 2. 15:57

Igen,ez is jo kerdes!

Nekem naon keves van,mint masnak a vegen,nekem annyi van egesz 3-4 napon keresztul! Mondtam a nogyogyimnak,azt mondta oruljek neki.. Nincs is ezzel baj,orulok,de nem tudom normalis-e. Erre azt mondta,mivel ez ugymond mu verzes,mert csak a pirula hozza meg a mensit,igy nem gaz...Hat nem tudom,lehet dokit valtok :DDD

2011. jún. 2. 14:51
És valaki tapasztalta már hogy gyógyszer mellett alig van vérzése mielőtt nem szedte minden rendebe volt,és szó szerinte olyan kevéske vérzése van hogy nem igényel se betétet se tampont,egyébként semmi problémája nincs a gyógyszerrel és ez mitől van?
5. Shila (válaszként erre: 4. - Rencike24)
2011. jún. 2. 14:39
Koszi a valaszt neked is! :)
2011. jún. 2. 13:59
Előfordul hóközi vérzés gyógyszer mellett, bár ha 13 éve szedi ugyanazt a gyógyszert és eddig nem volt ilyen, akkor inkább menjen el orvoshoz vele!
3. Shila (válaszként erre: 2. - 8ef78160df)
2011. jún. 2. 13:57

Semmi ilyesmi nem tortent vele,azt mondja!

Furcsa h tenyleg kb 13 eve szedi es sosem volt ilyen problemaja!

2011. jún. 1. 23:25
Lehet, hogy nem szívódott fel rendesen valamelyik gyógyszer, vagy közben szedett más gyógyszert, injekció........
2011. jún. 1. 23:13

Naon jo baratnom irt ma nekem,hogy megjott neki,mikor meg 2 szem fogamzasgatloja van hatra az aktualis levelbol!

Tizeneve szedi a gyogyszert,mindig napra pontosan jon meg neki,sot orara...es most megjott neki! Legalabbis a tunetek is egyeznek,hasfajas,derekfajas stb.


Kerlek tanacsoljatok valamit,volt mar valakinek ilyen tapasztalata? Miert lehet ez? Nagyon aggodik es en nem tudok neki okosat mondani!


Koszonom!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook