Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció és terhesség. Szerintetek? fórum

Menstruáció és terhesség. Szerintetek? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 5. 18:53
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek:-) Egyenlőre még nemtudok tesztelni mert nem múlt el teljesen de még mindig bizonytalan vagyok...
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Tina0703)
2011. júl. 4. 09:01

Remélem Neked sikerült így is! A nagyim mesélte nemrég, hogy ő mensizett sokáig a terhessége alatt.


Viszont ez egy összetett dolog. Ha valaki nagyon akar babát, akkor a lehető összes tünetet tudja produkálni. Lehet hormongond is + emésztési zavar.

Az utolsó hónapban én is így voltam, azzal a különbséggel, hogy 46 napra jött meg, de nagyon fájtak a melleim és szörnyen fel voltam puffadva.

Nálam hosszú idő után 2 hete lett meg a gond. Azóta komplex kezelés alatt állok (diéta, sport és gyógyszer).

2011. júl. 4. 07:28

Hátöööö...szerintem nagyjából nulla esély.:(((

De drukkolok a következő hónapra.

8. eb11a53b33 (válaszként erre: 1. - Tina0703)
2011. júl. 4. 07:24
Igen. De úgyis kiderül.
2011. júl. 4. 07:20

Szia azért ha tesztelsz ídc meg ám mi lett az eredmény:))

Amúgy bármi lehet hallottam olyat, hogy menszi mellett terhes volt:))Drukkolok:)

2011. júl. 4. 06:01
ha elmúlik a menzesz csinálj új tesztet, az megmutatja az igazat
2011. júl. 4. 03:42
A hugom igy szuletet.5-dik honapig anyunak volt menstruacioja
2011. júl. 4. 01:12

sajnos az ember tud produkálni terhes tüneteket, ha nagyon akarja. Én is voltam igy nem egyszer...

A legtöbb nö a terhesség 5-6. hetéig nem is éreznek semmi különöset maximum a szokásos premenstruációs tüneteket, az az elsö igazi jel hogy nem jön meg.

Ha bizonytalan vagy csinálj még egy tesztet és akkor 100%osan kiderül mi a helyzet.

2011. júl. 4. 00:33
Én menstruáltam első 3 hónapban terhesen, ezért nem is gyanakodtam rá h az vagyok.. aztán azt éreztem valami van bennem... olyan ösztönösen. Vettem tesztet és pozitív lett. :) Szóval van rá remény, h terhes vagy. De minnél előbb menj el nőgyógyászhoz és mond el neki hogy érzed magad! Sok sikert! :)
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Tina0703)
2011. júl. 4. 00:19
Szerintem nem túl sok.:( Szurkolok, hogy ebben a hónapban sikeresek legyetek!:)
2011. júl. 4. 00:14
Júni 17-re volt pé-m kiírva a naptárom szerint.A párommal 15-én, 14-én és előtte lévő napokba végig együtt voltunk.Utána sajnos nem, mert vissza kellett menjen külföldre dolgozni.1-jére nem vártam de már 30-án megjött.Nagyon elkeseredtem, mert előtte már feszültek a melleim, volt undorom szagoktól és állandóan felvolt puffadva a hasam.Az utcán már simán kismaminak néztek olyan pocakom volt.Szóval most megjött, de még mindig puffadt a hasam és ugyanúgy fájnak a melleim.Szerintetek van még esélyem a babára?Mensi előtti tesztek negatívak voltak..

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook