Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció előtt mennyi idővel vannak panaszaitok? fórum

Menstruáció előtt mennyi idővel vannak panaszaitok? (beszélgetős fórum)


25. moonlight13 (válaszként erre: 23. - Ogiro)
2015. máj. 30. 16:56

Kénytelen voltam megnézni, bár sejtettem, hogy férfi vagy!

Igaza van Nerimannak! Ne szólj inkább hozzá olyan fórumhoz, amiről soha nem volt/nem lesz tapasztalatod, mert nem élted át sem így, sem pedig amúgy!

Igen, ebből a szempontból szerencsés az a nő (amilyen én is vagyok), akinek nincsenek görcsei, fájdalmai (cserében viszont ömlik belőlem 5-7 napig, nem tudom, ezt is annyira bevállalnád-e?!). DE nekem is volt életemben két (csak kettő, mert szerencsém volt ebben) olyan napom, amikor fetrengtem a görcstől, tehát be kellett vennem gyógyszert, és át tudom érezni, hogy milyen az, ha valakinek mindig ilyenek a menstruáció napjai. Szerintem is csatlakozz valami férfi fórumhoz!

24. Neriman (válaszként erre: 23. - Ogiro)
2015. máj. 30. 11:49

már ne is haragudj!!!!!!! hogy mersz ilyeneket leírni, ráadásul semmilyen tapasztalatod nincs a témában.Ja hogy ez+az ezt mondta ...bla-bla.

Sajnos az egész életemet megnyomorította ez a köcsög menstruációóóóóóóó!!!!!!

Nem vagyunk egyformák lánykoromban minden hónapban rettegtem mikor jön meg:olyan erős görcseim voltak ,hogy a falat lekapartam,hánytam,fostam,semmilyen gyógyszer nem hatott,már ott tartottak,hogy ridol kúpot kaptam(morfium van benne)13 éves koromba fogamzásgátlót akartak felírni,hogy enyhítsék a havi szenvedést.valaki,mint ahogy írták is meg se érzi.egyetlen dolog miatt voltam szerencsés, hogy a két gyerekemet úgy szültem,hogy vártam mikor jön az az "erős" fájdalom amitől mindenki őrjöng,de nem jött.Megszültem a gyerekeket...ennyi volt? kérdeztem? havonta jobban fájt!Még 20 évvel a szülés után is sajna minden hónapba fáj,már jobban kezelem lelkileg,teleb@szom magam advil ultra fortéval azt viselem..

Summa-summárom ne merd ledagradálni akinek ilyen problémája volt/van,akárhány barátnőd volt.


javaslom: keress férfi prosztata fórumot!!!!bár nyilván mindenkinek joga van oda írni ahova akar,de ne emberkedj itt légyszi az okos hozzászólásaiddal!!!!!!!!!!!!ha meg csak trollkodsz szégyelld magad!!!!ennyi

23. ogiro (válaszként erre: 20. - 5674644b5d)
2015. máj. 30. 06:41
Túl van spilázva a dolog.... valahogy sose hittem a haldokló menstruáló nőknek. Pont ez a típus aki folyton zsarolja a környezetét és nem csak mensi idején. Én elhiszem, hogy nem kellemes dolog. Két huszonéves lányom van, Nagyon későn, nyolcadikban meg első gimiben jött meg nekik. Na nem is haldokoltak, hanem repdestek az örömtől :)
22. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Aranyhaj12)
2015. máj. 27. 21:30
Cserében viszont életemben 2 db görcsöldót vettem be összesen. Igazából nem érem problémásnak amikor megvan. Csak várom, hogy mikor lesz már vége...
21. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Aranyhaj12)
2015. máj. 27. 21:28
A nagy eltérések még tini koromban voltak, most már csak 21-15 között változik. Eddig is elvoltam így, most már csak kibírom...
20. 5674644b5d (válaszként erre: 19. - Ogiro)
2015. máj. 27. 08:25

Te már csak értesz ehhez férfiként :)

Egyébként alapjáraton engem sem korlátoz semmiben a mensim, tornázok én is és élem ugyanúgy az életem, az más kérdés, hogy én ezt görcsoldókkal teszem. Nincs két egyforma nő, így két egyforma ciklus sem. Általános iskolában egy osztálytársnőm az első nap sose jött, mert végig hányta azt. Nekem meg semmi bajom nem volt.

19. ogiro
2015. máj. 26. 22:03

Az én feleségem mindig azt mondta, hogy aciklusához órát lehetne állítani!

Én viszont úgy emlékszem, mindig máskor jött meg mint ahogy kellett volna. Sőt, előjelzés ellenére, vagy előjelek nélkül jöt meg... Volt nekem barátnőm is nem egy, soha nem akkor és soha nem azokkal az előjelekkeljön. Túl van spilázva ez a dolog. Egy barátnőm volt aki a helyén kezelte a mensi ügyet. Ő fitnesz edző volt, egész nap edzést tartott, és együtt ugrált a többiekkel. Egyszer kérdeztem tőle nem zavarja-e a menses. Azt mondta, ki nem szarja le... van tampon és kész. Tényleg nem foglalkozott vele, se fürdésnél /természetes vízben se uszodában / se sexben, se munkában.

2015. máj. 26. 21:48
Egy héttel előtte.
17. Aranyhaj12 (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2015. máj. 26. 21:41

Nogyogyasztol nem kerdeztel erre ra

, hogy mitol van? Mert ok, hogy lehet elteres, de a tied elegge szelsoseges.

16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - Niki3012)
2015. máj. 26. 21:12

Igen, sajnos sosem tudtam kiszámolni, csak amíg gyógyszert szedtem.

Most, hogy már nem szedek fogamzásgátlót, 21 nap után vigyáznom kell, hogy mindig legyen nálam megfelelő felszerelés...

15. Niki3012 (válaszként erre: 14. - Moonlight13)
2015. máj. 26. 08:44

Az azert kellemetlen, hogy ennyire eltero a ciklus.

Kedd van, s nem jott meg. 18.,19.,20. napon menstruaciora utalo tunetek, alhasi gorcs es derekfajdalom, s utana mintha mi se tortent volna.

14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Niki3012)
2015. máj. 25. 11:44

Én 12 éves koromtól menstruálok. Nálam a 19 naptól a 67-ig már minden volt.

Szülés előtt 32 napra jött meg, szülés után meg már 21-25-ig.

Szóval teljesen egyéni.

13. Niki3012 (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2015. máj. 23. 09:42
31 eves vagyok, s 11 eves korom ota menstrualok.
12. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Niki3012)
2015. máj. 22. 22:10
Az időjárástól a stresszig bármi befolyásolhatja, hogy mikor jön meg sajnos, és ez teljesen egyéni.
11. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Niki3012)
2015. máj. 22. 22:08
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Nálam például bármilyen eltérés előfordult már! 1-2 napos eltéréstől 1-2 hetes eltérésig bármi...
2015. máj. 22. 16:42
Koszonom szepen a valaszaitok. Vasarnap delutan utazok, addig majd kiderul mi lesz. Ha ma tegnaptol vannak panaszaim, akkor addig csak megjon, ha akar. Azert furcsalottam, mert eddig max. 4 nappal jott meg hamarabb, de az egy evbe kb 3-szor, s csak aznap fajt a hasam. Sosem volt,h mensi elott mar napokkal elkezdte.
9. 5674644b5d (válaszként erre: 6. - Niki3012)
2015. máj. 22. 16:12
1-2 nap maximum.
8. kriszta773 (válaszként erre: 4. - Niki3012)
2015. máj. 22. 15:42
nekem sosem előtte, két ciklus között szokott fájni :) akkor tudom, hogy még két hét :)
7. Csipkerózsika (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2015. máj. 22. 15:38

Premenstruációs fájdalom nincs egy héttel előbb, kivéve ha a menstruáció is előbb jön. :)

Amúgy bármi kibillentheti a beállt egyensúly egy-egy alkalommal, stressz, hormonális kilengés, táplálkozás, még a közeg is, ahol épp vagy (pl. összerendeződés).

Készülj úgy, hogy lehet hogy megjön. Így nem ér nagyobb meglepetés.

6. Niki3012 (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2015. máj. 22. 13:50
Koszonom valaszod. S neked amikor evi 1-2szer lefele v felfele mozdul a datum, az hany napos elteres?
5. 5674644b5d (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2015. máj. 22. 13:43

Nekem a 20as éveim közepéig semmi bajom nem volt, majd azt vettem észre hogy szépen lassan már én is egy héttel éreztem a mensi közeledtét, pedig előtte max 1-2 nap volt, sőt meglepődtem sokszor hogy megjött, mert annyira nem fájt semmim.

Elmentem orvoshoz, azt gondoltam gond van, de nem volt. Azt mondta az orvos hogy, egy idő után jelzi a test, hogy illendő lenne szülni. Peteérésem is sokkal jobban érzem (nem fáj) most mint mondjuk 7-8 éve evvan.

Azonban én úgy gondolom azért a női ciklus nem egy egzakt tudomány. Nekem 28-30 naposak a ciklusaim, de évente 1-2 alkalommal van hogy ebből az időintervallumból kiesek vagy felfelé vagy lefél aztán minden helyreáll.

4. Niki3012 (válaszként erre: 3. - Kriszta773)
2015. máj. 22. 12:48

En nem azt irtam, hogy barki befolyasolja a menstruaciom. :-) Csak erdekel, hogy masnak is volt e hasonlo, hogy hamarabb,a ciklus 19. napjan fajt a hasa es a dereka. Ha igen, akkor meg is jott neki akkor egy hettel korabban?

Csak tapasztalaitok erdekelnek.:-) szep napot nektek :-)

3. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Niki3012)
2015. máj. 22. 12:41
bármit írnak, attól még nem fogják befolyásolni a te menstruációdat :) vigyél tampont, azt ennyi, mégis mi mást tehetnél?
2015. máj. 22. 10:56
Ezt csak Te tudhatod, de ha gondolod, akkor olvasd el a sok okos tanácsot, amit kapsz!
2015. máj. 22. 10:53

Sziasztok!



Altalaban 26-27 napra szokott megjonni, neha 24 napra.

Viszont tegnap ota faj az alhasam, ma a derekam reggel, s csak 19.napnal tartok.

Sosem jott még meg 20-21napra, s nem is szeretnem, mert pont utazast terveztem hetvegere.


Velemenyetekre lennek kivancsi, hogy ezek a fajdalmak a 18-19. napon normalisak? Mert fajdogal, de megjonni nem jott meg. S most fogalmam sincs, hogy ez azt jelzi e hogy hetvegere szamitsak arra, hogy megjon 21 napra, vagy ez csak premenstruacios fajdalom, ami elotte egy hettel is lehet?

Nekem mindig aznap megjon,hogy gorcsollok.Most meg fajdogal tegnap ota hasam, derekam ciklikusan, de semmi.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook