Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció elmaradás fórum

Menstruáció elmaradás (beszélgetős fórum)


2022. jún. 1. 21:48

Sziasztok. Egy elèg èrdekes kèrdèsem lenne, minden elìtèlès nèlkül kèrlek adjatok nekem tanàcsot, illetve ha valaki volt akkora hülye, mint èn, akkor hàtha emberemre akadok ezen a fòrumon. Tehàt van egy pàrom kb februàr eleje òta, ès minden egyes alkalom utàn, ahànyszor együtt voltam vele, esemèny utàni tablettàt vettem be (5 napos ) Ezt ùgy kell èrteni, hogy kb hetente, 2 hetente 1x. A menstruàciòm lassan 1 hònapja kèsik, az összes lètező tesztet megvettem, megcsinàltam, mind negatìv. Nőgyògyàszhoz jùliusra van időpontom.. Olvastam, hogy előfordulhat olyan, hogy ha tùl sok esemèny utànit veszel be, akkor a gyengül a hatèkonysàga, tud erről valaki valamit? Illetve, vannak hamis negatìv tesztek is.

Aggòdok, valakinek van tapasztalata? Vagy csak ez a hatalmas mennyisègű hormon okozza ezt az orbitàlis kèsèst ?

Köszönöm.....

2022. ápr. 20. 16:37
#10-es. Miért pénzkidobás?
10. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 15:43
Hát az a teszt totál pénzkidobás...
2022. ápr. 20. 09:35
Terhes biztos nem vagy így hogy teszt is negatív és menstruacio is volt azóta. Késés bàrmitől lehet. Akàr ok nélkül is. De gyakran okozza ciszta. Sokszor észre sem veszi a nő amúgy és ürül is magàtol. Ha nagyon zavar menj orvoshoz. Ha meg lesz bármi tüneted, pl görcs vagy szurkàlás mindenképp menj orvoshoz.
2022. ápr. 20. 08:57

Néha van ilyen, hogy egyszerűen kimarad egy hónap. Nekem is volt egyszer ilyen, kb 60 napos ciklusom volt.

Nem fogytál vagy híztál hirtelen. Mert pl az is befolyásolja vagy a stressz.

Nekem akkor lett 60 napos, mikor elkeztem az IR diétát és ez megkevert annyira, hogy kimaradt 1 hónap, pedig nem is fogytam olyan gyorsan.

Ha nem jön meg, menj orvoshoz, megvizsgál és ha nem vagy babás (kizárt, hogy az legyél!!), akkor ad gyógyszert ami meghozza. Esetleg ír ki homonvizsgálatot.

7. Léna123 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 08:27
Én kizárnám, de ha nem jön meg 1-2 héten belül, dokihoz mennék.
2022. ápr. 20. 08:26
A leírtak alapján ti kizárnátok a terhességet? Fogok még tesztelni később.
2022. ápr. 20. 08:25
Nem kaptam
4. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 08:23
Kaptál közben covid elleni oltást? Az is lehet az ok.
2022. ápr. 20. 08:12
Nőgyógyász tud segíteni.
2022. ápr. 20. 08:05

Január 11.-én múlt el

Január 16.-án volt az aktus

Február 8.-án megjött

Március 13.-án megjött

Ugyanúgy 6 napig tartottak mint máskor.

15.-én kellett volna megjönnie.

2022. ápr. 20. 08:00
Sziasztok! Februárba voltam együtt utoljára valakivel, egy aktus történt és még jóval a vége előtt kiszálltunk, tehát nem fejeztük be. A menstruációm napra pontosan, mindenféle változás nélkül ugyanakkor jött meg, ugyanúgy görcsöltem, ugyanaddig tartott. A múlthónapba is ugyanúgy. Most viszont 5.napja késik. Csináltam tesztet tegnap reggel és negatív lett. Gondolom ha terhes lennék azért már "2 hónapos terhesen" kimutatná a teszt. Semmi változás nem történt az életembe. Mi lehet az oka, hogy késik? Nem görcsölget a hasam, se mellfájdalom se semmi. Mi lehet a gond?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook