Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció fórum

Menstruáció (beszélgetős fórum)


2011. szept. 10. 10:26
sziasztok,voltam dokinál még aznap éjjel az ügyeleten,vérzéscsillapítót kaptam,hát pár nagyon rossz napon vagyok túl,most már jobban,megvizsgáltak megultrahangoztak,de azt mondták ez normális,hát szerintem meg nem.Majd egy normális dokival kivizsgáltatom magamat.
2011. szept. 8. 17:02
hát ha úgy érzed nem normális,akkor érdemes lenne felkeresni egy nődokit ez ügyben :)
2011. szept. 7. 22:05
most megyek lefekszem hátha jobb lesz kicsit
2011. szept. 7. 22:00
köszönöm a válaszaitokat
2011. szept. 7. 21:52
lehet benne lelki ok is hisz még nem vagyunk felkészülve egy újabb terhességre,most jöttem rá szombaton,és szerintem ez indította el a lavinát.
2011. szept. 7. 21:51
menstruacio folyamatosan valtozik, nem kell nagyon megijedni. vegre az orvostudomany rajon, hogy a lelki okok milyen fontosak a hatterben! HURRA!!
6. dj.cica (válaszként erre: 4. - Kori92)
2011. szept. 7. 21:46
mindenképpen dokihoz akarok menni,de most ez megijesztett,régen ijedtem meg ennyire.
2011. szept. 7. 21:45
A lelki dolgok tényleg nagyon sokat számítanak, nekem mindig nagyon pontos volt, aztán tavaly jött egy pasi és elég nagy lelki válságba kerültem, viharosra sikeredett vele a dolog és nem is tartott sokáig, utána össze-vissza jött meg. Szervi oka nem volt, a doki mindent rendben talált. Aztán most itt van kilátásba egy nagy szerelem és vissza állt a rendszer, újra nőnek érzem magam.
4. Kori92 (válaszként erre: 3. - Dj.cica)
2011. szept. 7. 21:44
Elképzelhető hogy az erőlködés. De lehet nem árt megnézetni magad.
3. dj.cica (válaszként erre: 2. - Kori92)
2011. szept. 7. 21:41
én most megijedtem,nekem fél éve 20 hetes terhesen meg kellett szülnöm a lányom nem volt gond.Most párszor nem védekeztünk a hónapban,lehet ez is bekavart,de negatív lett a tesztem,így csak a gyomorrontás erölködéseire gondolok.
2. Kori92 (válaszként erre: 1. - Dj.cica)
2011. szept. 7. 21:38
Biztosan bezavarhat ez is. A húgom épp most járja a nőgyógyászokat, két hónapig nem jött meg neki, aztán egy pár csepp, majd rengeteg. Lelki oka van, mint kiderült. A szervezet be tud kavarni...
2011. szept. 7. 21:36
Erős nagyon nyákos (ilyen bordó darabokkal van teli) menstruáció első napja,megijedtem ilyen sok nem volt még,2 óránként kell cserélnem.enyhe görcsöm van szinte nem is érzem.Valaki tapasztalt ilyet?28 napra jött meg,nekem a 31 nap a minimum,és szombaton volt egy kis gyomorrontásom szélgörccsel,pár napig szenvedtem,nem tudom nem e amiatt jött meg hamarabb.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook