Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mensim sötét színű és alvadt vér darabok vannak benne fórum

Mensim sötét színű és alvadt vér darabok vannak benne (beszélgetős fórum)


2010. márc. 20. 13:40

Lehetséges, hogy picibaba volt, de az is, hogy hirtelen indult meg a mens, és a szervezet nem tudott hirtelen egy olyan anyagot termelni, ami felhígítja a vért, és ezért darabos.

Azt írja a szakirodalom, hogy sok olyan terhesség van, ami szinte ki sem derül, mert a következő vérzés alkalmával már ki is ürül a szervezetből.

15. bfd6e572b2 (válaszként erre: 14. - Csillus70)
2010. jan. 20. 11:19
A hansonlo cipore, nekem is az orvos azt mondta, hogy a multkori gyogyszerek hatasa. Most meg felirt a gyuladasra meg ket honapra valot, es mondt, hogy a mensi valtozni fog
14. csillus70 (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. jan. 11. 18:39

Szia Ani!

Hasonló cipőben járok mint te. Nekem 3. hónap volt clostis. Nekem is késett jó pár napot, de negatívat teszteltem. Ma voltam az orvosnál, 3. napon vagyok és egy 15 mm-es tüszőt látott. Biztos a gyógyszertől van a szervezetünk megbolondulva. Másra nem lehet gondolni.

13. Ani2 (válaszként erre: 11. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 11. 16:03

Szia!


Holnap megyek orvoshoz, majd írok privit! Ma reggel volt egy nagyobb mennyiség és mintha elvágták volna azóta semmi. Na mindegy holnap megmondja a doki!

2010. jan. 11. 12:42
Sziasztok!Én is így jártam 1 hete szombaton teszteltem egy pozitívat,vasárnap este begörcsöltem,és megjött!Darabos,sűrű alvadt vér volt,és görcsöltem!Én a bromot szedem prolaktinom kicsit magasabb a kelleténél,és volt már egy vetélésem,és egy magzatelhalásom!:(Szerintem akár baba is lehetett!Sajnálom!
2010. jan. 11. 08:30

Szioka,

multhonapban pont igy jartam en is. Fogalmam sem volt, hogy mi tortenik, de ne tartottam olyan borzaszto dolognak, mert egyszer a noveremnek is volt ilyen, semmi komolyabb panasszal. Ezekben a napokban esedekes a mensi, de mivel mi is babokara hajtunk, ugyhogy most arra koncentralok, ugymond szoritok sajat magamnak, hogy minden ugy legyen ahogy a nagykonyvben meg van irva. Ha voltal orvosnal, azert jo volna, ha legalabb megbizonyosodj, hogy minden rendben van, lecci ird meg nekem is(jo lenne priviben), hogy mit mondot. Szoritok neked, hogy minden rendben legyen.

10. misz
2010. jan. 10. 22:33

A Closti eléggé be tud kavarni. Nem tartom túl valószínűnek a Babát. Én 2-t veszítettem el, egyik sem ilyen volt. Inkább arra gondolnék, mint Annamari. És az endometriózis is tud hasonló tüneteket produkálni.

De teljesen biztost csak egy UH után, doki tud mondani. Mindenképp menj el holnap!


Addig is vigyázz magadra és próbálj, nem idegeskedni. :)

Holnap meg feltétlenül írj, hogy mi volt a dokinál. :)

9. annamari0825 (válaszként erre: 8. - D6b9aea69c)
2010. jan. 10. 21:00

Igazad van,a doktor mond biztosat.

De attól még nem kell "lenézned" a tök idegeneket,mert nekik is lehetnek ilyen tapasztalataik,és előfordulhat,hogy egészségügyi dolgozó is van köztük.Akik már csak a szakmájuk miatt is tudnak tanácsot adni.

2010. jan. 10. 20:48

Szerintem menj dokihoz!


mégis milyen választ vársz itt tökidegenektől ilyen kérdésre????

7. annamari0825 (válaszként erre: 6. - Ani2)
2010. jan. 10. 19:03

Nekem már a 8 mm is soknak számit:(

Valószinűleg azért volt sötét és alvadékos,mert előtte pár napig görcsöltél,ami azt jelenti,hogy akkor kezdhetett leválni a nyálkahártya,de csak később kezdett kiürülni a méhedből.

6. Ani2
2010. jan. 10. 18:54

Vastag?? Örültem ha 8mm volt! :-(


És akkor is mért nem rendes vérzés? Ilyen még nem volt!

2010. jan. 10. 18:53
Valószinűleg vastagabb volt a méhnyálkahártyád,és amiatt volt darabos vérzésed.
4. Ani2 (válaszként erre: 3. - Huszka)
2010. jan. 10. 18:52

Szia!


Pár nappal ezelőtt volt hajnalba egy erősebb görcsölésem be is kellett vennem gyógyszert. Tegnap meg egész nap görcsölgettem közepesen.


Jaj csak ne az legyen! Holnap felhívom a dokimat

2010. jan. 10. 18:48
Sziasztok! Ani, nagyon görcsöltél? Mert tényleg lehet, hogy megfogan, de nem tapadt meg és levált a nyálkahártya..ahogy kisbögre is írta...
2. kisbögre (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. jan. 10. 18:44

Hát lehet, hogy a baba megfogant, de sajnos nem tudott megtapadni és lement. Sajnálom...

Menj el orvoshoz az a biztos!

1. Ani2
2010. jan. 10. 18:43

6-ára nem vártam, tegnap megjött de nem rendes piros vér hanem sötét és alvadt vér darabok vannak benne elég sok. Ez most mit lehet??


Nagyon szeretnénk babát, 2 Closti hónapom volt!


Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook