Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mensi előtt és mensi után barnázás fórum

Mensi előtt és mensi után barnázás (beszélgetős fórum)


5. szandianya (válaszként erre: 2. - Üveggolyó)
2010. febr. 17. 12:27

Sziasztok!


Én is barnázgatok, már vagy 5 napja, meg elég rendesen fájdogál a pocakom, és használok (igaz most először) PG mikroszkópot, és már második hajnalban mutat tiszta páfrányosat....ma vettem egy tesztet is...szerintetek még van esély???

2010. febr. 15. 13:20

Szia!


A pici fiamnál ugyan ez volt. Már azt hittem hogy nincs baba, mert megjött, de egy nap után csak a barnázás maradt, 2-3 nap múlva poz lett a teszt:)

2010. febr. 15. 10:58
Szia. Elég sok oka lehet a barnázásnak. A legjobb oka a beágyazódás (habár nekem egyik terhességemnél sem volt, de sok esetet hallottam). Sajnos, lehetnek más okok is, pl. sárgatesthormon-elégtelenség stb. Tesztelj még egyet, de feltétlenül menj el dokihoz is! Ő tudja neked megmondani a legbiztosabbamn. Sok sikert a babásodáshoz :)
2. Üveggolyó (válaszként erre: 1. - Ani2)
2010. febr. 15. 09:08
Mitán ezt teherbeesés témában idítottad, esetleg jelenthet babát is:)A mi babánk pont egy éve fogant;)Én is barnáztam anno, utóbb kiderült akkor kapaszkodott meg Ő odabenn:)Még várj kicsit, pl egy bő hetet és csinálj egy tesztet....persze csak ha van esély rá, h van Vki odabenn.
1. Ani2
2010. febr. 15. 08:56
Babát szeretnénk , múlt kedden jött meg a mensim 2 napig tartott és azóta is barnázok. Ez mitől lehet??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook