Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mensi alatt erős görcsök.Szerintetek mitől lehet? fórum

Mensi alatt erős görcsök.Szerintetek mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 1. 12:29

Akár endometriózis is lehet! Vizsgáltasd ki feltétlenül, a barátnőm majdnem belehalt. Ezzel nem szabad viccelni!

Sok orvos észre sem veszi, hogy ez a baj!

2010. jún. 1. 12:00

Nekem mindig 25-28 naponta jött ,eg.Most 38-40 és nagyon erős és fájdalmas.:(((

Kaptam egy nagyon jó doki nevet akihez a héten jelentekezem be de egy hónap a várakozási idő.Ha van eredményem akkor megírom!!

Miyen igazságtalan az élet.Nem elég hogy a szülés úgy fáj,legalábbis nekem,hogy egy 10-es skálán15-ös volt mnd három és hosszú.De még a menzi is ilyen fájdalmakkal jár.Bezzeg a férfiak.....Na mindegy.

2010. jún. 1. 11:50
Hát lányok én nem tudom mi van, de nálam például szülés után sem lett jobb semmi. Ugyanúgy görcsölök, és ugyanúgy 45naponként, vagy azon túl jön meg a mensim :( Ja és persze vérzések között is nagyon sűrűn görcsöl a hasam.
2010. jún. 1. 11:47
sajna ezt igy ekl elfogadni, szülsz egy gyereket és utána nem fog:)
2010. jún. 1. 11:36

Annyi még eszembe jutott a természetgyógyászomról, hogy ő anno dolgozott olyan helyen ahol a gyógyszerekkel állatkísérleteket folytattak.

Vmint, hogy ezt a teát a feleségének készítette eredetileg, mert hasonló gondokkal küzdött.

2010. jún. 1. 11:29

Nekem amióta megjött az első mensesem kegyetlenül görcsöltem. Anyám ezeréves meristinjéből viszont nem egyszer elég volt egy fél szem az újabbakból pedig már csak egy levélni csillapította a fájdalmamat.

Ekkor egy természetgyógyász ajánlott egy teakeveréket amiből naponta egy literrel kellett meginni. Bivaly rossz íze volt, de mézzel lehetett lájtosítani. 3 hónap alatt rendbe jöttem. Azóta csak akkor kellemetlen, ha fel vagyok fázva.

Ez a természetgyógyász annó (kb. 12 éve) Gazdagrétről (BP: XI.,) a MÁV telepre költözött. Sajnos nem tudom az elérhetőségét és a tea receptjét, de ne adjátok fel mert van megoldás!

20. lov.ildi (válaszként erre: 19. - Mira0512)
2010. jún. 1. 11:25

Köszi szépen!

Ide nem írhatom le. De akit érdekel,az írjon privire email címet és a könyvből elküldöm a kimásolt leírást.

19. Mira0512 (válaszként erre: 18. - Lov.ildi)
2010. jún. 1. 11:21
Gratulálok!:) Elárulod, hogy mik ezek a készítmények?
2010. jún. 1. 11:12

Sziasztok!


Vannak olyan gyógyhatású készítmények,amelyek ezeken a tüneteken segítenek.

Én mindig nagyon görcsöltem mensi alatt és ráadásul mindig ömlött belőlem a vér. Már tizenévesen is extra tampon és éjszakai betéttel alig húztam ki egy tanórát.

7-8 éve használom ezeket a készítményeket. Elég drágák,de elég évente egyszer egy kúrát tartani. Ráadásul nem csak a görcsöket szüntette meg,hanem rendbe tette a nemi szervek működését is. Régebben a Dokik szerint nem szülhettem volna. Sok-sok vetélés után most a 29. hétben vagyunk a pocaklakommal.

17. Mira0512 (válaszként erre: 13. - Bigbri)
2010. jún. 1. 11:07
Köszönöm szépen a segítséget, de fogamzásgátlót egyéb okok miatt nem szedhetek :s Ha jól láttam ez, pedig az...:S Engem is azzal nyugtatnak, hogy majd szülés után jobb lesz...:S
16. Titánia83 (válaszként erre: 9. - 31b7b5919f)
2010. jún. 1. 11:06

Bármit is mondanak:

1. Kriston intimtorna - az tényleg rendbehoz, és jó hátrahajló méh-problémákra.

2. Rüdiger Dahlke: A női egész-ség könyvében le vannak írva a női problémák, és azok háttere.


Nekem is csak ajánlották a könyvet, és még csak egy-két problémát néztem belőle az ajánló előadásán, de nagyon hasznos könyv.


Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen!

15. homern
2010. jún. 1. 10:57
Szia!Nekem is nagyon erős görcseim vannak,de szerencsére csak egy napig.Olyankor mozogni sem bírok.Gimiben igazolást sem kellett már vinnem,ha 9-10 -e körül hiáyoztam:)Hátrahajló méhem van nekem is és én is szoptatok(4hós a kicsi).Csak az apranax segített eddig,abból is min.2 szem.Nem tudom mi lesz ha megjön :( Írj,ha találtál valamit ami segít és lehet szedni szoptatás alatt.
14. bbibe
2010. jún. 1. 10:55
Csak kezelni lehet! Ezt nem betegség okozza! Nálam teljesen kivizsgálták! Ilyenek vagyunk!
13. Bigbri
2010. jún. 1. 10:54

Úgy sajnállak Titeket. :( Sajnos ezzel kell együtt élnünk.

Mira Qlaira-t szedek, összesen 3napig van meg, de az sem mondható teljesen annak, mert alig van menses. :) nagyon jól lecsökkenti. Nézd meg a fórumot ezzel kapcsolatban.

Ott nagyon sokan panaszkodnak arra, h pecsételő vérzéseik vannak, de szerencsére nekem egy mellékhatása sem volt.

12. bbibe
2010. jún. 1. 10:52
Nekem a cataflam nem használ! Én már injekciókat kapok a kórházban! De ha szülök állítólag jobb lesz!
11. Mira0512 (válaszként erre: 9. - 31b7b5919f)
2010. jún. 1. 10:49
Szoptatás alatt viszont Neked érdemes lenne kipróbálnod homeopátiás gyógyszert szerintem!
2010. jún. 1. 10:42
Szia! Évek óta nagyon erős görcseim vannak. Nem szültem még, hátrahajló méhem van. Nekem ezek a gyógyszerek mit sem érnek...Én az első napon levél meristinnel indítottam régebben, plusz még az utána lévő napokon is kellett pár. Különben talpon nem bírok maradni. Most kb. másfél éve áttértem a cataflam-ra, ami ugye lórúgás, de ebből egy mensi alatt elég 4-5 db. Tehát még mindig jobb mint annyi meristin. Voltam vele dokinál még régebben, megvizsgált, nem talált semmit. Homeopátiás gyógyszert próbáltunk ki, a második fajta végül hatott, csak a hátulütője, hogy 1 hétig semmi mentol (tehát gyerekfogkrém), semmi kávé (amit próbálj meg elhagyni munka+suli mellett), meg van egy-két hátulütője, amit sajna most nem tudok betartani :( Így marad a cataflam addig is...Egyébként nekem a vérzésem is nagyon erős az első 4 napban. De hát már megszoktam, ez van. :( Egyébként még az asszisztensnő is elhült rajatam annó, hogy ő ilyet még nem hallott...
2010. jún. 1. 10:42
Én is szedtem Apranaxot,mert migrénre is azt írják.Most szoptatok így az teljessen kizárt.Én arra gondoltam hogy ha most iratok valami fogigátlót akkor az elmulasztja.Nekem sose volt gonodm a mensi alatt.Ez kb 2éve jött elő.Tavaly terhes voltam így nem volt gond.Tavaly előtt nyáron kezdődött.A védőnő azt mondta a terhesség majd rendebe tesz.Hát nem így lett....:((
2010. jún. 1. 10:32

Szia!


Sajnos nekem is erős görcseim voltak. :( Elment nőgyógyászhoz és felírt egy nagyon jó gyógyszert. Apranax (550mg) Ez csodát tett velem, 10perc alatt elmulasztotta a fájdalmat. :) Persze már 4éve szedek fogamzásgátlót és most váltottam abban is így megint enyhén előjöttek a görcsök, de ha ezt beszedem teljesen elmúlik.

Ajánlom, h próbáld ki, mert nagyon sokat segít a fájdalom elmúlásában.

7. Ministry (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. jún. 1. 10:25

Én a 2 nospa 1 algopirin kombót naponta többször is be szoktam venni, olyan erős görcseim vannak.

Sőt, régebben még el is ájultam.


Egyszerűen ilyen alkat vagyok.

6. 31b7b5919f (válaszként erre: 5. - Kriszti1212)
2010. jún. 1. 10:22
Most megyek vissza hozzá,de nagyon félek.Tudom hogy vannal görcsök nekem is voltak mindig de ez nagyon durva.Már-már olyan mint egy szülési fájdalom.Még az is fáj ha levegőt veszek.Nagyon rossz,tegnap nagy szerncsém volt hogy a kicsi pont aludt így én is le tudtam feküdni.Nekem is hátrahajló méhem vande eddig nem okozott problémát.
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. jún. 1. 10:19
Szerintem akkor vissza kellene menned az orvoshoz, hogy rendesen kivizsgálja nincs-e ott valami komolyabb baj.
2010. jún. 1. 10:16
Hát mert mensi alatt általában a nők többségének vannak görcsei. Nekem az első nap olyan, hogy fel sem bírok állni jóformán. Egyébként nekem is hátrahajló méhem van, ennek köszönhetően nem csak mensi alatt görcsölök, meg fájok.
2010. jún. 1. 10:15
Nem rég szültem és már a terhességem előtt is 2x úgy begörcsöltem ogy mentőt kellett hívni.Ilyenkor a vérzés is nagyon felerősödik.Terhesség alatt nem volt gond.Mióta megint megjön azóta megint kezdődtek a görcsök.Tegnap megint annyira hogy azthittem megint mentőt kell hívjak.Már bennem volt 2 nospa és 1 algo mire elmúlt.Szerintetek mitől lehet.A dokimnak meséltem a terhességnél azt mondta lehet miómám volt.Tud valaki többet ebben a témában?
2010. jún. 1. 10:14
Hátrahajló méh.
2010. jún. 1. 10:13
Mensi alatt erős görcsök.Szerintetek mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook