Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit lehet hiányozni egyetemen ha van orvosi igazolás? fórum

Mennyit lehet hiányozni egyetemen ha van orvosi igazolás? (tudásbázis kérdés)

9. homern (válaszként erre: 8. - Jennyke 1)
2012. aug. 23. 22:48
sokat hiányoznál?mire fogsz járni?sok embert vettek fel?
8. jennyke 1 (válaszként erre: 7. - Homern)
2012. aug. 23. 22:15
Ja hát az nem jó:(Jobb ha minden nap ott ül az ember és hallja mi is van:)
7. homern (válaszként erre: 6. - Jennyke 1)
2012. aug. 23. 22:12

egyéni tanrend akkor jó ötlet ha pl dolgozol mellette,külföldre járkálsz,rendszeresen orvosi kezelésekre jársz stb.néhány hiányzás miatt azért túlzás az egyéni.

kérelmet kell benyújtani,elbírálják.nem te mondod meg mikor mész be és meddig.ez kicsit inkább a levelezőre hasonlít,a tanár kiadja az anyagot,konzultál veled,segít az egyeztetett időpontban.

2012. aug. 23. 22:03

Hú akkor ez már nem középiskola:(

Amúgy egyéni tanrend ez, hogy van?Ki kérhet ilyet?Én mondom meg mely napokon mennék és mikor mettől meddig,

5. homern (válaszként erre: 3. - Jennyke 1)
2012. aug. 23. 22:01
olyan 50-100 fő felett már bárki ráírhatja a nevedet a jelenléti lapra...a kiscsoportos gyakokon viszont tényleg nagyon nézik.orvosi igazolás nem igazán érdekelte nálunk a tanárokat,meg volt mondva ha 2x hiányzol ok,de utána nem vizsgázhatsz...de azért ők is emberek,beszélni kell az adott oktatóval.
4. vikucka (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2012. aug. 23. 21:59
Szerintem nem veszik ezt olyan szigorúan, viszont minden tantárgynál elmondják a követelményeket, és mennyit lehet hiányozni. Viszont, ha csak 1-2 alkalom a hiányzás, az nem hiszem, hogy olyan nagy gond. Viszont, ha sokat hiányzol, akkor érdemes egyéni tanrendesre átkérned magad.
3. jennyke 1 (válaszként erre: 2. - Homern)
2012. aug. 23. 21:50

Értem.És azt honnan lehet tudni melyik tantárgy aláírós?Ez csak az évnyitó napján derül ki?

Akkor gondolom ahol alá kell írni ott nem lehet hiányozni:(((

2. homern (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2012. aug. 23. 21:48
a névsoros-aláírós gyakorlatokon kívül az sem érdekel senkit ha egy előadásra sem mész be...
2012. aug. 23. 21:46
Betegség esetén ha muszáj orvoshoz menni, hogy lehet megoldani?Mert azt hallottam, hogy fél évben 2 szer lehet csak hiányozni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook