Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyit keres ma egy buszsofőr vidéken és a fővárosban? fórum

Mennyit keres ma egy buszsofőr vidéken és a fővárosban? (tudásbázis kérdés)


9. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 05:59
... dehát amennyire szükség van buszsofőrre /ma is/ + hajdanán is , amikor a férjem ment buszsofőrnek :( :( a cég intézte ... akkoriban alá kellett írni néhány évet ? ahhoz h ne verjék le majd rajta a beiskolázás költségeit ?! 3x hagyta ott a BKV-t , de minden következő alkalommal simán vissza is vették ! / én ugyan nagy ívbe elkerültem volna őket !!! ha annyira car volt , ahogy mondja ! / végül mázlija volt , mert éppen a korkedvezmények miatt ment mindig vissza és a végén mázlija is volt , mert 56 évesen nyd-as lehetett ! gondold alaposan végig ! h szeretnél-e ? olyan munkahelyet ? ahol se ünnep : se húsvét ! se karácsony ! ... h ma mennyi a nettó ? hiszen élni abból kell ! arról fogalmam sincsen :( :( :(
8. Falipapir (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 26. 18:25

Nincs pontos válasz.

Attól is függ hol dolgozol. vidéken, nagyvárosban, vagy a fővárosban.

távolságizol, vagy helyi járatot viszel.

Nemzetközi megint más.

Ne várj pontos választ.

7. VendrinerPiroska (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. febr. 26. 18:10
Bruttó vagy nettó? Mondjuk se így, se úgy nem túl sok.
6. bozsu55 (válaszként erre: 2. - Janszi)
2022. febr. 26. 17:55
... csak gondolom alá kell írni egy két évet.
5. Auróra2010 (válaszként erre: 4. - Auróra2010)
2022. febr. 26. 17:35
ja, ez vidék.
2022. febr. 26. 17:34
Toborzó plakátokon 300 e ft szerepelt 2020 végén. Ugyanakkor mondta egy buszsöför, hogy 280-t keres, ui sérelmezte hogy az ujakat magasabb bérrel veszik fel. Azóta biztos változott
2022. febr. 26. 17:31
A hirdetésekben azt írják,ingyenes a képzés. 400 nettó alatt szerintem nem keresnek. Hallottam már 650-700 -ról is. Nincs konkrét buszvezető ismerősöm.
2022. febr. 26. 17:16
A cég beiskoláz,nem kerül pénzedbe.
2022. febr. 26. 17:12

Sajnos semmilyen adat nincs erről, az a kevés is mindenhol más, így abszolút nem tudom melyik tükrözi a valóságot.


Mikor buszsofőrt kérdezek is csak ennyi a válasz : “ kevés “


Van itt olyan személy, akinek dolgozik buszsofőr a családjában, és esetleg mondana nekem egy pontos választ?


Köszönöm a válaszokat, és nem zsebekben turkálok, egyszerűen mérlegre próbálom meg mennyire éri meg elvégezni minden szükséges kategóriát ( kb 1 milliómba kerülne ) hogy eljussak oda, vagy hagyjam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook