Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyit kell várni szőkítés után, hogy újra festeni/szőkíteni lehessen? fórum

Mennyit kell várni szőkítés után, hogy újra festeni/szőkíteni lehessen? (tudásbázis kérdés)


17. csilla80 (válaszként erre: 16. - Alexaa87)
2010. okt. 24. 20:11
Ok... nem vitatkozom... ez nem velemeny,ez a puszta valosag... de,ha a fodraszodnak akarsz hinni,hat higgy neki... :-((( amugy az egyetlen nem karos hajfestek az a hazilag hennabol keszitett hajfestek...
16. Alexaa87 (válaszként erre: 12. - Csilla80)
2010. okt. 24. 14:47
szia!nekem a fodrászom mondta hogy már nem,mert folyamatosan csökkentik annak az anyganak a mértékét ami miatt olyan nagyon káros.nyilván nem a 300 ftos hajfestékekre gondolt.
15. 75f7468ed2 (válaszként erre: 12. - Csilla80)
2010. okt. 20. 08:51

Én már tuti nem akarok feketét többet.

Ha nem jön be a szőkés, sötétbarnára festetem majd.

14. 75f7468ed2 (válaszként erre: 13. - Barack78)
2010. okt. 20. 08:50

Már csak egy hét! De mivel jövő héten nem tudok menni, csak utána, így meglesz a 4 is.

Tényleg szebb lesz második szőkítés után?

2010. okt. 19. 22:01
3 hetet szoktam várni
12. csilla80 (válaszként erre: 11. - Alexaa87)
2010. okt. 19. 21:31
Nem kotozkodes,DE... A fekete a legkarosabb!!! Nem csak a hajadra,hanem a szervezetedre is... mint minden nem termeszetes festek,karos,de a feketeben van a legtobb mereganyag. Kerlek jarj utana. Ha a hajadon nem is eszlelted most,evek mulva vhol kijon,ha nem meregtelenitesz... :-(((
2010. okt. 19. 16:48

sziasztok.érdemes óvatosnak lenni a szőkítővel mer én nem is olyan régen ugy rá*asztam ahogy illik.várjátok meg a 4 hetet mer hajatok sem marad.engem feketéből festettek szőkére 2 hetes pihenőkel.az utolsó szőkítésnél a fodrász ugy leégette a hajam,hogy szakad nyúlik ,szárad szét még mindig pedig ez egy 4 napos történet és még akkor se lett szőke csak répaszín.érdemes olyan fodrászhoz menni aki nem a 300 ftos kallos szőkitőport használja mer nekem is az tett be végül.és nem igaz hogy a fekete károsabb.legalábbis rám nem.4 évig voltam fekete alig jártam fodrászhoz,havonta festettem és szép és egészséges hajam volt.szóval lányok csak ésszel a szőkitéssel ha rám hallgattok mert csak egyszer rontjátok el vagy rontja el a fodrászu és utána hónapokig költhettek a mindenféle drága hajpakolásokra hogy egyáltalán fésülködni tudjatok.

sok sikert mindenkinek aki belevág:)

10. russodebby (válaszként erre: 8. - 4040a4a568)
2010. okt. 11. 08:15
Nekem a fehértől a feketéig minden szín volt a hajamban az első szőkítés után és nagyon rosszul nézett ki. :( De a vége az lett,hogy levágattam rövidre a hajamat, mert eysen a árgszínt nem tudtam eltüntetni.
9. 75f7468ed2 (válaszként erre: 5. - Csilla80)
2010. okt. 11. 08:11

Egyébként mondtam a fodrásznak, hogy nem baj, ha elsőre nem szőke, hanem inkább világosbarna-sötétszőke.

De nem sárgaaaaaaaaaaaaa!

Pedig hamvasat tett rá.

Lett egy jó kis világos vörös melíros sötétebb vörös alappal.

8. 4040a4a568 (válaszként erre: 6. - Russodebby)
2010. okt. 11. 08:08

Uhh, hetente? Miért, nem tetszett?

Kivárom azt az időt, csak olyan nehéz ilyen hajszínnel járkálni.

7. 75f7468ed2 (válaszként erre: 5. - Csilla80)
2010. okt. 11. 08:06

Ezt a fekete hajfestékes dolgot én is hallottam, vagyis mielőtt szőkíteni akartam, olvasgattam a fórumokat, és akkor olvastam több helyen, hogy attól hullhat a haj. Nekem is tök sok jött ki fésülködésnél, de úgy voltam vele, azért látszik soknak mert hosszú. De olyan sokan írták ezt, hogy ezért sem szeretnék már fekete lenni. ha nem jön be a szőke, akkor is csak barnára festetem majd.

Egyébként fura, de tényleg nem hullik annyira a hajam, bár csak 1 hete szőkés, és rövidebb is jó 10 cm-el, de a fésűben jóval kevesebb marad.

Hát azt mondta a fodrász, hogy elsőre nem lesz annyira világos, mint szeretném, de azt nem, hogy ennyire sárga/vörös lesz (én már nem is tudom, milyen szín ez).

Mindegy, találtam egy másik fodrászt, ő mondta a 3-4- hetet, megvárom, addig ápolgatom a hajam.

2010. okt. 10. 18:16

Szia!

Tapasztalatból írom: várd meg a 3 hetet legalább. Én hetente szivattam le a hajamat (szőkítő por 18%-os hidrogénnel)és elég rendesen megritkult.

5. csilla80 (válaszként erre: 4. - 75f7468ed2)
2010. okt. 10. 14:47

Nem tudom,hogy neked miert nem magyarazta el a fodraszod,hogy feketebol te soha nem festesz szoket... :-((( A fekete a legrosszabb es egyben a legartalmasabb hajfestek!


Az egy honapra azert van szukseg,hogy a haj regeneralodjon.


Egy ismerosomnek ket festes utan (mert nem tetszett az elso szoke) a fele haja kihullt,a tobbi viszont vekony,szaraz es toredezett lett,honapokig semmit nem tudott kezdeni a hajaval... :-((( mig ujra ki nem nott az egeszseges haja...

2010. okt. 10. 14:14

Hát fodrászom nekem is azt mondta, hogy bírjak ki 3-4 hetet, de arra lennék kíváncsi, ha csak 2 hetet várnék, akkor mi történne?

Tönkremenne a hajam? Számít valamit az az egy hét?

És a pihenő idő alatt (2-3-4 hét)regenerálódik a haj valamennyire? Mert csak ekkor lenne értelme a pihenő időnek, nem?

Volt közületek valaki aki csak 1-2 hetet várt?

Feketére volt festve, ez lett szőkítve,de tök sárga /vörös lett, és kivagyok tőle.

2010. okt. 10. 14:05
legalabb egy honap,nekem ezt mondtak
2010. okt. 10. 14:02
2 hét minimum
2010. okt. 10. 13:58
Mennyit kell várni szőkítés után, hogy újra festeni/szőkíteni lehessen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook