Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyit ér egy nő? fórum

Mennyit ér egy nő? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mennyit ér egy nő?

2010. ápr. 28. 11:56
Nagyon szép és mély gondolatok. Egyetértek. Én is akkor tudok kedvességet és figyelmet adni, ha kapok a férjemtől is és a gyerekeimtől is. Az jól esik, ha szerettel fogadnak mikor haza érkekzem, megköszönik az ebédet stb.
2010. ápr. 27. 13:09
De mindkét nemnek tennünk kell valamit azért,hogy egy szerethető világban éljünk,és néha ez csak egy mosoly esetleg egy kis simogatás.Szép napot mindenkinek,gábor
2010. ápr. 27. 13:04
Gratulálok!gábor
2010. ápr. 22. 10:51

Én amondó vagyok, hogy minden emberi élet értékes, akár férfi, akár nő...

És hogy mennyire? Amennyivel a világot, vagy csak a környezetét jobbá teszi

2010. ápr. 20. 16:30
Nagyon jó tudni vannak még nagyon kedves szép érzésű emberek. Mert a rohanó világunkban tényleg kevesebb a figyelem, és helyét sokszor a szürke közömbösség tölti ki. Annak meg külön örültem mikor a számomra is nagyszerű és csodálatos emberre emlékeztél. A Cserháti Zsuzsát nagyon szerettem, és nagy tisztelettel tudok csak gondolni rá. A cikked nagy lelki gazdagságra utal, és nagyon tetszett. Igen egy kedves szó, egy figyelmes gesztus sokszor többet ér mindentől. Mikor kicsi volt a fiam, szeretett ölelés volt az ovódában. Eszembe jut és sokszor arra gondoltam, ezt a szép szokást nem hagyjuk elkopni. Az a pár pillanat mikor csak a csend, és két pici kezecske átölel a világ minden pénzétől többet ér. Köszönöm a cikked, és küldöm neked egy nagy szeretet ölelésemet.
2010. ápr. 20. 16:14

Kedves hozzászólók!

A nő annyit ér és egyetértek azzal, ha jót cselekszik, rendes becsületes, jószivű és toleráns másokkal. Igen a belső tulajdonságok számitanak igazán és ki mennyit olvas és tájékozódik, és kellemes társalkodó ezen kivül a normális viselkedéséről. Az érdeklődési köre sokszinű. Legyen az ismert személy, mint Cserháti Zsuzsa ő is kiemelkedő tehetség volt gyöngyörű énekhangját sokan szerették.

Ebbe a kategóriába vehetnénk Máté Pétert is hiszen oly sok hosszú év elmúltával még mindig szivesen játszák dalait a rádióban és a tévében pedig a kivánságműsorban. Sorolhatnánk még, de meghagyom a szót másoknak is. Üdv.Ágnes

3. a0cc3bd7dd (válaszként erre: 2. - Sivilla)
2010. ápr. 20. 14:07
Teljesen eggyetértek az előttem szólóval.A cikk pedig tökéletes és igaz/sajnos/
2010. ápr. 20. 13:38

Nagyon jó a cikk!!!

Teljesen egyetértek veled!

Sajnos sok helyen nem számítanak ezek az aprónak tűnő dolgok, csak a pénz a fontos és hogy közben az otthonnak nevezet valami lassan de biztosan rohadni kezd az senkit nem érdekel, mert sokan csak a külsőségeket nézik és azt helyezik előtérbe.

Pedig néha egy ölelés egy kedves szó többet ér mindennél.....de ez minkét nemre vonatkozik!

2010. ápr. 20. 10:03
Mint zenekedvelő személy, a napokban is több dalt hallgattam a neten, és így találtam rá arra, melynek címe: Mennyit ér egy nő?
Ahogy Őt hallgattam, eszembe jutott bizony, hogy: mennyit is ér egy nő? Itt van például Ő, azaz Cserháti Zsuzsa. Sajnos búcsút kellett vennünk tőle idő előtt, és sokan csak elvesztése után eszméltek rá, mekkora kincsünk is volt. Ezzel a rövid kis írásommal rá is szeretnék kicsit emlékezni, és emlékeztetni, hogy az Ő sorsa legyen az egyik örök tanulságul...

Ugrás a teljes írásra: Mennyit ér egy nő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook