Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit ér az élet? fórum

Mennyit ér az élet? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 21:19
megfizethetetlen ajándék.
2010. ápr. 25. 02:22
Sziasztok ! Igazából az, hogy az élet mennyit ér mindenki maga dönti el, bármennyire is tartják/juk sokan a legfontosabbnak saját életünket ( családunk életét ... ), sokan nem foglalkoznak ezzel, van akinek az élet nem ér semmit, vagy legalább is keveset. Mondjuk engem nem nagyon érdekel az, hogy ki tartja fontosnak az életét...és hogy annak megóvására mennyit szán ( akár pénzben mérve..), az igazi hiányosságot abban érzem, hogy az emberek egymásra nincsenek tekintettel,ha valaki ögyilkos akar lenni ( ..ugye adott esetben elütheti a kocsi )...hát legyen..de ne én öljem meg azzal, h nem volt rajta mellény pl., és én így elütöttem, lehet, hogy ez csúnyán hangzik..de így érzem. Tragédiának tartom azt, hogy ennyire nem gondolunk másokra, és arra h tetteinkkel mások életét is befolyásolhatjuk..észre kellene már venni, hogy nem egyedül élünk ezen a földön.
11. mevi
2008. okt. 18. 12:07
Sziasztok!Ami engem legjobban dühít a biciglisekkel kapcsolatban,amikor a tizenéves hülyegyerek-mert már sajnos nem tudok rá megfelelőbb jelzőt találni- a városban,a forgalmas úton elengedett kézzel biciglizik,mert ő ilyen vagány.Na az ilyesmit nem szoktam azért kiállni szó nélkül.Elég ha csak egy kis kavicsra rámegy,megcsellen és már kész is a baleset,ha éppen előzi valaki.Sajnos egyre sűrűbb az ilyen!Azzal pedig 100%-ig egyetértek,hogy a biciglisek egyáltalán nem ismerik a kresz-szabályokat. Az ilyeneket nem is engedném közlekedni,csak gyalog!
2008. okt. 18. 11:45
Nagy az isten állatkertje,ma megint megállapítottam.Megcsinálták a bicigli utat,hol megy a bunkó biciglivel? az úttesten.Eddig meg azért ugattak,hogy nincs bicigli út,és életveszélyes közlekedni a főúton!
2008. júl. 6. 15:45
Mi azt szoktuk mondani,hogy inkább 5 perccel később érjünk haza!Főleg olyankor amikor jön egy ökör,aki még a záróvonalon is képes előzni.Sokszor a viz lever,hogy milyen előzésekbe mennek bele egyesek.
8. Változó (válaszként erre: 1. - Smudlaagi54)
2008. júl. 5. 14:28

Én már "öregjjjány" vagyok az utakon...

Huszonöt éve van jogosítványom, és hiszem, hogy nagyon jól vezetek. Igyekszem udvariasan, figyelmesen közlekedni, távolabb nézni és látni a motorháztetőnél, nem száguldozva és nem túl lassan, szóval általában felveszem a forgalom ritmusát, és törekszem arra, hogy szabályosan közlekedjek. Rengeteget vezettem (anyagbeszerzőként, sofőrként is dolgoztam). Nem hiszem el, amit az elmúlt években tapasztalok!!! Meg vannak bolondulva az emberek! Teljesen mindegy, hogy autóval, gyalog, vagy motorral, kerékpárral vagy űrhajóval, figyelmetlen, feszült, türelmetlen, ingerült mindenki! Anno ismerték még az utakon az udvariasság fogalmát, most három másodperces előnyért ha kell, kirángatnak az autóból... Az autósokat szidják leginkább, holott sem a gyalogosok, sem a kerékpárosok 99%-a nem ismeri a kreszt!!!? Miért nem lehet már az általános iskolákban alapként oktatni??? Tizenéves kamaszok motoroznak vagányan, és a "hűűűűűdetudunkmenni" vigyor csak akkor fagy le az arcukról, amikor nem tudnak időben megállni!!! El vagyok keseredve...

Sokkal (!!!) figyelmesebben kellene közlekednünk...


Hogy mennyit ér az élet?


Mindenkit haza várnak...


(Természetesen tisztelet a kivételnek, hiszem, hogy vagyunk még azért normálisak is az utakon!!!:))

2008. júl. 5. 09:21
-a legfontosabb a világon...
2008. júl. 3. 15:52
Csak akkor tudod meg ha bajban vagy.vagy ha beteg vagy..szinte BAJBAN!!!!
2008. júl. 3. 15:50
A párom nagyon odafigyel amikor biciglist előz meg,lelassit,és minimum 1 méterre kerüli,de inkább többre.Igy is volt olyan,hogy lelassitot,hogy kikerüli,az meg felborult a biciglivel,hál istennek az ellenkező irányba.Sokszor a hajam égnek áll attól amit látok.A gyerek ott ül a biciglin, a kedves szülő meg úgy kanyarodik be,hogy körül se néz.
2008. júl. 3. 08:05
Nem védem a bicajosokat, de amit néhány "úrvezető" és motoros nagyvagány művel az utakon, az se semmi ám!
2008. júl. 3. 07:51
A kerékpárlámpa is van már a 100 ft-os boltokba is pár száz ft-ért,ha azt nem veszik meg,miért vennének mellényt.Szerintem ez nem a pénzről szól,sokkal inkább a nemtörődömségről,felelőtlenségről.Meg sem fordul a fejükben,hogy egy kamion majdnem hiába is fékez,a több tonna tolja tovább,és mégis játszanak az életükkel,és a másokéval is.
2008. jún. 24. 13:31
Ma is teljesen ledöbbentem.A 311-esen mentünk,elöttünk egy biciglis,háta mögött a gyerek.Ha a maga életét kockára is teszi a gyerekéét miért?
2008. jún. 22. 06:24
A múltkor kiirtam egy szavazást,és nagyon megdöbbentett az eredménye.A láthatósági mellény használatáról szólt,biciglizés közben.Bár lévén,hogy falun élek megszokhattam volna már,hogy se lámpa,se mellény.Sötétben sokszor alig lehet észrevenni a biciglistákat,de ha mellény van rajtuk,még ha nincs is lámpájuk, már messziről észre lehet venni őket,ezt azok igazolhatják akik sokat járnak kocsival.Ami dühit,hogy 3-400.-ért már lehet venni mellényt.Tényleg nem ér meg ennyit az élet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook