Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit ér a nagyvárosi irodai munka? fórum

Mennyit ér a nagyvárosi irodai munka? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 13. 17:08

Attól függ , milyen céghez mész. Mit fogsz csinálni. Nagyvállalatnál, könyvelői munka, középiskolával, nyelvtudás nem kell 110000 bruttó.

Ugyanilyen paraméterekkel, ha pénzügyi melót végzel 120000 bruttó. De ha anyagbeszerzéssel foglalkozol., itt kell nyelvtudás és főiskola 180000 a bruttó.Ez egy vidéki nagy város nagyvállati jövedelem aránya. Egy pesti csaj megkérdezte, mennyit kapok zsebbe. Én az első kategóriába tartozok.Ő is könyvel középiskolával ,nincs mérlegképese 170000 bruttóért.Pesten és 30 évvel fiatalabb nálam .

2008. márc. 6. 12:03
oksi, koszi a segitseget! Lassacskan csak kepbe kerulok..:D
7. cukilany (válaszként erre: 6. - Henie)
2008. márc. 6. 11:48
Nettó! Sztem ez reális!
2008. márc. 6. 11:33
100 brutto vagy netto? mert nem mindegy:)
5. cukilany (válaszként erre: 4. - Henie)
2008. márc. 6. 11:19

Hát, az mindegy, h folyamatban van a diploma, velem szinte szóba sem álltak a cégek míg nem lett diplomám, akik majd később alkalmaztak szó nélkül, mert már volt!

Hát sztem 100-nál többet ne nagyon kérj. De nemtom, én nem dolgoztam diploma előtt sehol!

2008. márc. 6. 11:12
Hat en is ilyesmire gondolok... Diplomam folyamatban van, 3 eves irodavezetoi tapasztalatom van.. Es mivel most koltoztem fel pestre keresgelek.. de sok helyen kerdezik a bert es nem nagyon tudom mi a realis.. a debrecenihez inkabb nem akarok viszonyitani:D
2008. márc. 6. 10:25
Ezt így nem lehet megmondani! Milyen irodai munka? ez így elég tág, mondhatni én is irodai munkát végzek, mert bent ülök egész nap az irodában. Van diplomád? más képzettséged? bár úgy tudom, hogy a multik már titkárnőtől is diplomás követelnek szinte! Átlagosan amúgy diplomával nagyjából a nagyok megadják a diplomás alapbért (Bruttó 132.ooo Ft, nettó kb 90.000 körül van), de ez nem fix!
2008. márc. 6. 09:42
senki nem akar segiteni?:(
2008. jan. 14. 12:57

Most fogok felköltözni Budapestre es sajnos még nincs viszonyítási alapom az irodai munkák terén.. Mondjuk egy titkárnő, vagy HR-es mennyit keres ott átlagban? Multi cégek, vállaltokra gondolok.

Azt már tudom, hogy műkörmösként ott vígan meg lehet élni, ha van vendég... Na de mi a helyzet az irodai munkával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook