Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyit csúszik a rokkantnyugdíjasok felülvizsgálata? fórum

Mennyit csúszik a rokkantnyugdíjasok felülvizsgálata? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 7. 18:24
Ja,nem lógás,csak gyógyszerbeállítás ill. összehangolás,de csak kórházban merik vállalni.
2013. nov. 7. 18:23

Nem tudom,hogy decemberben v. májusban menjek-e orvoshoz,oda évente csak egyszer megyek.Januárban felvételizik a lányom,nem tudok utána menni(kb. 2hét kórház)csak májusban,a papír meg legyen friss.

Szerintem kibírom,májusig csak nem hívnak be.

2013. nov. 7. 15:45
Már voltam tavaly,márciusban megint kellett volna mennem,de még nem hívtak.Addig gyűjtögesd a papírokat,majd hívnak.
2013. nov. 7. 15:01
Az én férjemnek is októberben kellett volna menni, felhívtam az illetékeseket, azt mondták, várjunk nyugodtan, de ha márciusig nem jön értesítés, akkor esetleg hívjuk őket újra...
4. Cserebogár8 (válaszként erre: 2. - 3532273647)
2013. nov. 7. 14:53

Pont ma kérdeztem a sógornőmet, neki októberben kellett volna menni, de még nem kapott papírt. A körzeti dokija azt mondta "türelem" majd hívják, de ő is a papírok miatt aggódik.

Jaa ez Baranya

2013. nov. 7. 14:46
Van, ahol majdnem egy evet.
2013. nov. 7. 14:15

Sziasztok!

Szeptemberben kellett volna menni,nem hívtak..többen mondták,hogy csúszás van,egyesek 1-2hónapot,mások akár fél évet is mondanak-Budapesten.

Így nehéz papírokkal naprakész lenni,a legtöbb helyre 2hónap körüli az előjegyzési idő

Köszönöm

2013. nov. 7. 14:12
Mennyit csúszik a rokkantnyugdíjasok felülvizsgálata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook