Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyit bír el a szeretet és a józan ész? Bíztatásra lenne szükségem fórum

Mennyit bír el a szeretet és a józan ész? Bíztatásra lenne szükségem (beszélgetős fórum)

1 2
2018. máj. 25. 11:14

Nem is tudom, mi biztatót lehetne mondani ... 🙄

A párodnak kellett volna biztatnia.

Hogy Kincsem, bárhogy is lesz, megoldjuk, átvészelünk minden nehézséget együtt, stb

Az összeköltözésnek meg a tervek szövögetésének nem értem, mi gátja lehet a kevés pénz meg a munkanélküliség.

Jómódból is lehet nagyot puffanni lefelé, ha úgy adódik.

Tényleg arra vártatok a közös jövőt illetően, hogy mikor lesz több pénz? Hisz még egy albérletet is könnyebb ketten nyögni, mint egyedül.

Nem tudok sajnos biztatót mondani. 😶

2018. máj. 25. 10:50

Szakítottam a párommal, 2 éve voltunk együtt. Mindig nagyon jól éreztem magam vele, szerettem, de valahol hiányzott valami, szomorúnak éreztem magam egyre gyakrabban, hogy nem tudunk összeköltözni, terveket szövögetni, mert már 2 éve munkanélkülin van, svájci állampolgár lévén kap némi segélyt. A harmincas éveink közepén járunk.

Védségére legyen mondva, elkezdett egy új szakmát kitanulni, nem volt lusta sem, bár máig sem értem, hogy nem talált magának munkát ennyi idő alatt. Nekem jól mennek a szakmai dolgaim, de nagyon vágyom egy normális családi életre, összeköltözésre stb.


Mikor a hónap közepe felé már elfogyott a pénze, kezdtem úgy érezni, hogy azért van nálam non stop, mert nálam én etetem...egyébként sosem kért kölcsön.


2 napja pont megjött, magam alatt voltam és kitört belőlem minden elfolytott érzés, nagyon kiosztottam, mondam, hogy nekem elegem van. Ő pedig lazán további sok sikert kívánt nekem, el se jött, hogy megvígasztaljon! Igaz, én is nagyon sértő voltam, olyasmiket írogattam neki, hogy "rosszul választottam párt stb, ő nem tudja nekem megadni ami kell"


Tudom, hogy ő is szeretett...de egyre fogyott a türelmem...már azzal példálóztam, hogy még a ronda buta nőknek is van dolgozó párjuk, gyerekük, nekem miért nem adatik meg? Elnézést a túlzásért, nagyon kikeltem magamból.


Sajnálom ami történt, de úgy éreztem felőröl ez a várakozás...


Most hiányzik, bánom is ami kicsúszott a számon meg nem is...


Kérhetek tőletek egy kis biztatást?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook