Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire vagy türelmes? fórum

Mennyire vagy türelmes? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Mocori
2010. jún. 8. 20:42
Attól függ! Ha fáradt vagyok, nagyon nem vagyok türelmes!
13. kiddy
2010. jún. 8. 19:58
En vagyok ilyen turelmetlen tipus csak???
12. access
2010. jún. 8. 19:38
Eléggé türelmes vagyok, de azért akad ami nem fér bele.
11. kiddy (válaszként erre: 7. - 7c79ff1565)
2010. jún. 8. 19:34
:):)eleg idegesito amikor 100x visszakerdeznek...
10. kiddy
2010. jún. 8. 19:28
az jo,irigyellek.nekem is kene gyakorolnom egy kicsit az onkontrollt a parommal szemben...
9. linksys (válaszként erre: 5. - Kiddy)
2010. jún. 8. 19:28
De egy megértő társ mellett bizony sokkal nagyobb türelme van az embernek,csak az a baj,hogy mindig mindenki rohan, és nem ér rá a másikkal leülni megbeszélni a dolgokat.és ez fontos lenne,ha már meghallgatásra talál a dolog,akkor az már lélekben oldottabbá teszi az embert, és akkor a türelem is nagyobb..
2010. jún. 8. 19:28
hózzászólásra/ részemről,türelmes vagyók,de úgy góndólóm hógy a barát ság igazi ként ér valamit./ha bajban segitséget kérek,és van kitől.}és ha vissza felé,is müködik.ágnes1219.
2010. jún. 8. 19:28
A türelem mintaszobrát rólam alkották:-) Na jó, csak félig. Én roppant türelmes vagyok addig a pillanatig, míg hülyének nem néznek. Viszont ismételni csak kétszer ismételek, utána már jön a morgás. Nem szeretem, ha valaki nem tud figyelni és figyelmesnek lenni mással ráadásul úgy, hogy többször lett már beszélve az illetővel. olyankor már fogytán a türelem :-)
2010. jún. 8. 19:26
Nem nagyon fogy el a türelmem,biztos szerencsés is vagyok,és nem utolsó sorban az összhang nálunk elég nagy :)
2010. jún. 8. 19:25
akkor ez a baj:)nem sokszor vagyok kipihent es az osszes hazimunkara egyedul vagyok plusz egy 3 hos picibaba.faraszto...
2010. jún. 8. 19:24

Szerintem Párommal szemben vagyok a legtürelmesebb a világon!!! :)

Szégyellem, de vizsgaidőszakban viszont sokkal nehezebb... olyankor az ő birkatermészete segít sokat. :DDD

Így hát egyetértek linksys-szel abban, hogy nekem például a számonkérési időszak nagyon nehéz.

2010. jún. 8. 19:21
A türelem rózsát terem,..de a türelem függ attól milyen nehéz volt a napod,mennyi inger ért,fronthatás,időjárás,és főleg a kedv..ha kipihent az ember ,akkor sokkal türelmesebb..
2010. jún. 8. 19:21
Ritka az az ember,akit én megszeretek!Szerelemmel,barátságból-tök mindegy!Ha megszeretem az illetőt,határtalan a türelmem,ha nem,nem sokáig tart! :)))
2010. jún. 8. 19:19
Kinel mennyi ido utan szakad el az a bizonyos cerna pl a parotokkal szemben???nalam sajna eleg gyorsan...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook