Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire tartós a textilbőr? fórum

Mennyire tartós a textilbőr? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 18. 22:45
nekünk is 3 évet bírt. Utálom, mint a szart.
2010. febr. 4. 09:38

nekem kettő táskám volt .

1 év alatt elszakadt,töredezett pedig elég nagy márka s mélyen a zsebembe kelet nyúlnom érte:(((((((((

ja..és kb havi 1-2 x használtam..remélem neked több szerencséd lesz:))))

2010. jan. 23. 13:30
Pont addig. :))))))))))))))))))))9
2010. jan. 23. 13:25

Nekem 5.éve van egy fekete fotelem.

Ma is olyan mint, ha új lenne.

Ajánlom!!!!Szeretni fogod....

2010. jan. 22. 20:22
6 éve nyúzzuk, nappaliban van, mindenki benne, rajta tehénkedik (a kutya is:). Szintén vajszínű, semmi baja. Igaz letakarom pléddel és úgy használjuk. Én sima mosószappanos vízzel tisztítom. Olyan,mintha ma vettük volna.
2010. jan. 22. 19:34

Nekünk bejött. Egy éve vettük, világos vajszín, napi szinten használjuk + az 1 évesünk is :)

Bár elég horror ára volt, de megérte.

2010. jan. 22. 18:22
Én csak jót tudok róla mondani.Mi 2 éve vettünk egy sarokkanapét textilbőrrel.Vajszínű és még mindig gyönyörű pedig mindennap használjuk. Néha nedves ruhával áttörlöm és ennyi.Nagyon finom puha, kellemes a tapintása. Talán 140 ezerért vettük.Szóval nekünk bejött.
2010. jan. 22. 14:28

én egy fikarcnyi jót se tudok róla mondani.... alig használtuk mégis kopott és szakadt, ocsmányul néz ki, és nem mi tehetünk róla :( a nappaliba van ilyen ülőgarnitúránk, de ott nincs se tv se semmi szóval nem ülünk ott,csak karácsonykor szinte mikor vendégsereg van...és mégis gallyra ment... :(

Az elején egy darabig szép volt, mindenki azt hitte, hogy igazi bőr

2010. jan. 22. 12:26
De ebből is többféle van,anyósomé pl.gyönyörű.
2010. jan. 22. 12:25
A miénk 2 év után szarrá töredezett,szakadt..:((((
2010. jan. 22. 06:39
Hamarosan beköltözünk az új házunkba, ahova új bútorokat fogunk venni. A nappaliba sarok-ülőgarniturát szánunk. Kezdetben bőr bevonatút akartunk, bár nekem nem jön be annyira, de mivel sok mindent kell még vennünk, és az ülőgarnitura fontos, hamarosan meg kell vennünk, nem akarunk kiadni most 400-500 ezer Ft-ot. Nekem tetszenek a műbőr, textilbőr anyagúak is, kérdés, hogy mennyire tartós, strapabíró?
2010. jan. 22. 06:36
Mennyire tartós a textilbőr?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook