Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire tanulható meg egy nyelv levelező módszerrel? fórum

Mennyire tanulható meg egy nyelv levelező módszerrel? (tudásbázis kérdés)

1 2
8. be52089f0e (válaszként erre: 3. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 16. 13:19

Szia !


Tudnál ajánlani pár oldalt, ami segítene, hogy magamtól tanulhassak meg angolul?


Előre is köszi.

2007. jan. 16. 06:07
Nem vagyok, egyaltalan. Meg csak nyelverzekem sincs. Nekem nem volt mas valasztasom. A parom annyira szadista modon kovetelte tolem, hogy az embertelen. Allandoan emiatt veszekedtunk. Masok elott kijavitott, az emberek is mondogattak mindig, hogy "meg csak ennyire beszelsz?". Sokszor nagyon szerencsetlennek ereztem emiatt magam.
2007. jan. 16. 03:58
akkor Te tuti szorgalmas és kötelességtudó vagy :) grat!
2007. jan. 16. 03:31
En annyira utaltam eljarni iskolaba, hogy azert tanultam inkabb magamtol. Az idomet magam akarom beosztani.
2007. jan. 16. 02:57

Hát én szerintem ha annyi ideig tanultam volna magamtól vagy levelezőn, mint amennyit a suliban meg magántanárnál fele annyira nem tudnék.

Kérdés az hogy mennyire akarsz megtanulni. Középfok felsőfok, vagy csak vmennyire h tudj beszélni?

Érdemes megpróbálni szerintem, de nagyon nagyon szorgalmasnak kell lenni az tuti...

2007. jan. 14. 20:11
Harom nyelvet tanultam meg magamtol konyvekbol, internetrol (angol, heber, spanyol)- 2-3 ev alatt, egyidejuleg, es kettot Magyarorszagon, iskolaban(nemet, latin). Amit magamtol, azt utcan hasznaltam, baratokkal, filmeket neztem, es azokon akar gondolkodok is. Amiket magyarban suliban, nyelvtanartol plusz magantanartol, azokat reszben elfelejtettem, ha nemetul akarok beszelni, belekeverek mindent. Magamnak csinaltam fuzetet, amibe kiirtam mindent, elmentettem nyelvleckeket netrol stb. Ha tudod hasznalni, akkor erdemes. Ha nincs hasznalat, nincs kesztetes, nincs eredmeny. Szerintem kulfoldon erdemes nyelvet tanulni, rakenyszerulsz, es hasznalod is. Parom Angliaba jart egyetemre, nem is szeret magyarul, igy itthon is inkabb angol az elso nyelv. Konkretan az Elo a levelezo nyelvoktato, netrol toltottem le, nekem abbol nem ment. Viszont van egy csomo nyelvoktato oldal, azokat erdemes.
2007. jan. 14. 19:44
Engem az érdekelne,hogy mennyire lehet úgy megtanulni egy nyelvet!
2007. jan. 14. 19:41
nelvtanulás levelező módszerrel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook