Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire takarítasz össze magad után egy szálláson? fórum

Mennyire takarítasz össze magad után egy szálláson? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. szept. 13. 15:39
Mi mindig úgy adjuk át ahogy kaptuk. Tip top. Nem lenne pofám sose úgy távozni, hogy ott hagyok mindent mint a disznók
7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Banános Zselé)
2019. szept. 13. 15:21
Baszki :D
2019. szept. 13. 15:05

Nem vagy köteles takarítani, ha átlagos koszolást vitték végbe.

Az ágyat beágyazni felesleges, több munkát csinálsz annak, aki utánat takarít. Ha nem húzod le, akkor hagyd ott az ágyat felhajtott takaróval, hogy szellőzzön.

Takarítani úgyis fognak, ha használtad a fürdőszobai szemetest, akkor azt kicsit húzd kijjebb - én pl. ott külön zacskót használok az indulás előtt, és azt a normál kukába teszem, hogy legalább a fürdőszobaival ne kelljen vacakolni.


Porszívózni úgyis fognak, de ne hagyj szét lehetőleg semmit, már csak a saját érdekedben sem. Jobban látod, mit nem csomagoltál el.

Ha jó az idő, hagyd bukóra vagy kicsit nyitva az ablakot, a szekrények ajtaját is nyitva hagyhatod. Azok két vendég között tudnak szellőzni, egyébként nem.

5. Banános Zselé (válaszként erre: 3. - 4209e4e338)
2019. szept. 13. 14:50
háznál van a kuka, azt rakják ki amikor jön a kukásautó
4. Banános Zselé (válaszként erre: 1. - 05c930015c)
2019. szept. 13. 14:49
ezeket nem szabad ott hagyni
2019. szept. 13. 14:36
Mi elmosogattunk, összepakoltunk, a konyhát felsepertem, kiszellőztettünk. Az ágyneműt nem szedtem le mert szennyes kosár nem volt viszont beágyaztam. Tudom hogy úgyis leveszik az ágyneműt kimosni de azért csak jobban mutat :) Mi a szemetet sem vittük le a kukából mert nem tudtuk hogy hol van a nagy kuka. Viszont a műanyag üvegeket külön zacskóban gyűjtöttük és azt elvittük szelektív konténerbe.
2. Csillag29 (válaszként erre: 1. - 05c930015c)
2019. szept. 13. 14:33
Szerintem ez vendég függő :( Valaki úgy hagyja ott, hogy elmosogat, felsöpör, lehúzza az ágyat De van aki ott hagy mindent :( És akkor a szállásadó dolga , hogy összekapja a lakrészt a következő vendég érkezéséig. De szerintem tök mindegy hogy van ott hagyva két vendég között illik csinálni egy ágyhúzást takarítást.
2019. szept. 13. 14:21

Teljesen különálló lakás, ahol nincs személyzet.

1 hét tartózkodás után mi a szokás?

Pl. elmosogatok magunk után. És a többi? Ágyneműt lehúzni? Morzsa a padlón, vagy hajszálak? Szemetet kivinni?

Hol a határ, amit a vendégnek illik eltakarítani, vagy már a szállásadó dolga lesz?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook