Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire sínyli meg a gyerek, ha mindkét szülőnek van párja? fórum

Mennyire sínyli meg a gyerek, ha mindkét szülőnek van párja? (beszélgetős fórum)


15. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 12:06
Szerintem a lányod miatt neked se kell apácaként élni.
14. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Cc7a88f96d)
2021. jún. 3. 10:57

Én nem mondanám, hogy semmi köze hozzá.

Én egy hónapot töltöttem úgy a volt pasim fiával, aki 13 éves volt, hogy nálunk laktak, aztán meg a nagypapnál velem (2-2 hét) és ország ugrás.


Hozám jobban kötődött, mint az apjához :( olyan szeretethianyos kisfiú volt! Én egy darabig az anyja beleegyezésével meg tartottam a kapcsolatot, miután szakítottunk, de felhagytam.


A gyerek apja lathatasat meg akarta szüntetni, és "hivatalosan" soha nem volt apja. Szóval az apja volt barátnője küldjön karácsonyi lapot meg ajándékot?

Ez őt felkavarná. Most már 15.


A szívem megszakad érte, de ezt kérte az anyja.

13. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 07:53

Kicsit féltékenység szagú a dolog..

Szerintem elsősorban a gyermeked eleve abba nőtt bele, hogy az apja nincs veletek, sokkal kevésbé viseli meg. Mint mikor frissen elváltok és úgy kerül képbe egy új nő.


Mellesleg attól mert eddig nem komolyodott meg az exed, nem találta meg azt a nőt aki igazán megmozgatja.. Nem zárja ki ennek a lehetőségét.

A gyermek meg ahhoz alkalmazkodik amit "dob a gép". Ergo nem kell cölibátusba vonulni, arra várnni mikor lesz nagyobb a gyerek, hogy te társat találj.

12. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 07:45
Nem is értem, úgy gondolod, hogy csak az a normális, ha neked van? Ráadásul jó példát lát, hogy szeretik, ölelgetik egymást, és a lányodnak is szimpatikus, hol itt a probléma? Már ha nem ott, hogy van valaki más, akibe szerelmes úgy hogy beléd sosem volt...
11. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 3. 07:12
Semmi közöd hozzá szerintem.Mindenkinek joga van a boldogsághoz!
2021. jún. 2. 22:40

A gyermek egyáltalán nem sínyli meg, hiszen ebben nőtt fel.


Akkor sérülne, ha házasságban, családban, együtt élve apával, anyával nőtt volna fel.

2021. jún. 2. 21:36
mindkét részről nem szokott zökkenőmentes lenni
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 21:05
Normalis. Es orulj neki, hogy joban vannak.
2021. jún. 2. 20:53
A történetből arra következtetek,hogy igen normális,hogy mind a kettőjük keresse a boldogságot.A kettős családi életet a gyermek nehezen éli meg.
6. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:45

Azt olvasom ki a leírtakból, hogy a legkevsbbé sem a gyermek a kérdéses nézőpont az egészben, mint inkább az, amit kétszer kihangsúlyoztál, hogy az apa egy 14 évvel fiatalabba és, hogy hogyan lehet szerelmes....

Ez kicsinyes féltékenység, semmi egyéb.

Minden másra az előttem szólókkal egyetértek!

2021. jún. 2. 20:42

Tapasztalatból mondom,hogy szerintem ez nem okoz kárt a gyerekben.

Nálunk is így alakult,az exférjem is boldog kiegyensúlyozott kapcsolatban él.

A lányaim nagyon szeretik az új párját,sok programot csinálnak együtt.

4. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 2. 20:36
Teljesen normális, sőt az az ideális számára is, ha mindkét szülő kiegyensúlyzott párkapcsolatban, boldogan él. Ha ezenfelül mindkettejük párja szeretettel viszonyul a gyerekhez, apa-anya egymáshoz pedig intelligensen és tisztelettel, az egy nagyszerű minta is neki.
2021. jún. 2. 20:31

Ennek most olyan szaga van, mintha neki nem szabadna éreznie, párt találnia.

Joga van mind a kettőtöknek a kapcsolathoz. A gyerek nem sínyli meg, ha nem felejtitek el, hogy ő is a világon van.

2021. jún. 2. 20:31
Teljesen normális.
2021. jún. 2. 20:27

Van egy 13 éves lányom, 20 évesen teherbe estem, de a lányom apja úgy döntött, hogy ő engem nem vesz feleségül, a lányt a nevére vette, fizet utána, foglalkozik vele, de tőlem nem akar semmit. Sokáig nem volt senkim, de gondoltam, hogy már elég nagy, és megérti, hogy van párom, aki nem az apja. Az apjának is volt néhány barátnője, akiket bemutatott a lánynak, de komolytalan nők voltak, akiknek megvolt a hírük, a kapcsolatok pedig 1-2 hónapnál nem tartottak tovább. Ma azonban bevallotta a lányom, hogy úgy látja, hogy az apja szerelmes egy tőle 14 évvel fiatalabb nőbe. Kicsit meglepődtem, majd mikor rákérdeztem, hogy milyen a nő, kiderült, hogy aranyosnak tartja a lányom, mondta, hogy sokszor ölelgetik, meg csókolgatják egymást, plusz nagyon sok ruhája, dolga van az exem lakásán, és sokat tartózkodik nála.

Mennyire normális ez, hogy mindkettőnknek van párja? Illetve inkább az apján lepődtem meg, mert nem jellemző rá, hogy beleszeressen valakibe.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook