Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire normális, hogy hajfestés után nagyon hullik a hajam? fórum

Mennyire normális, hogy hajfestés után nagyon hullik a hajam? (tudásbázis kérdés)

2018. jún. 13. 08:21

Nem biztos, hogy hullik a hajad.

Lehet, hogy a világosítástól letörik. Figyeld meg, hogy nincsenek- e pici letört hajszálaid?



12 -es oxyt keverni szőkítőporhoz, kész hajterrorizmus. A Palette nagyon makacs, erős festék, csak ollóval lehet megszabadulni tőle.Csodálom, hogy ezt a fodrászod nem tudja.


A levendulaolajos bedörzsöles nekem is segített, amikor hajfestés után égett, viszketett a fejbőröm.

2018. jún. 13. 01:46
az egyentalan nem normalis.
19. Smirnoff (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2018. jún. 5. 13:37
Aszta, de okos ez a telefon :D
18. michelle.r (válaszként erre: 17. - Smirnoff)
2018. jún. 5. 13:19

Te írtad, reméltem, legalább te érted :DD

"A debreceni szerintem nem jó olajat tenni, jobb, ha szellozik."


Panarom, vagy Primavera olajakat ajánlom, én csak ezeket haszálom, garantáltan tiszták, és első lepárlásúak, van benne hatóanyag.

17. Smirnoff (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2018. jún. 5. 12:25

Ezt még nem próbáltam, de teszek vele egy próbát, mert van egy még nem begyogyult égett seben.


Debreceni? Ezt értenem kellene?

16. michelle.r (válaszként erre: 15. - Smirnoff)
2018. jún. 5. 12:19

Ha megégette, akkor terápiás tisztaságú orvosi levendula olaj fog segíteni. Azt a sebbe is bele lehet kenni, és szinte nyom nélkül gyógyul. Nálunk mindig van itthon, múltkor rám fröccsent a forró olaj, egy perc múlva eltűnt a fájdalom, és nincs nyoma.


De ki a fene az a debreceni? :D

15. Smirnoff (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2018. jún. 5. 12:10
A szokitoszer valószínűleg megégette a bőrt. A debreceni szerintem nem jó olajat tenni, jobb, ha szellozik.
2018. jún. 5. 11:57

Ez a kedves válasz jusson majd eszedbe, amikor neked válaszolnak hasonló stílusban. Kegyetlenek az emberek, mi? ;o)))



Nati, vegyél egy üveg hidegen sajtolt kókuszolajat - azt, amelyiknek kókuszillata van -, bármelyik normális bioboltban kapsz. Minden este a hajad teljes hosszára tegyél annyit, amennyit a haj beszív. Nem valószínű, hogy tlejesen helyrehozza, de nagyon sokat tud rajta javítani. A fejbőrödet is jó alaposan masszírozd be.

2018. jún. 5. 11:33
Nem szándékosan bacta el magának a haját. És amilyen tünetei lettek, ezek nem is a lestrapált haj miatt alakulhattak ki. Ez valami más. Bőrgyogyi kérdés.
12. 6360f9a5a8 (válaszként erre: 12. - Smirnoff)
2018. jún. 5. 10:04
Nekem? Inkább annak aki ezt csinálja aztán sipitozik
11. Gramofon (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 3. 19:06
Nekem volt ilyen kb. fél éve...bőrgyógyász adott spec.gyógyszert+ a fejbőrre egy folyós állagú krémet...teljesen rendbejött
10. Százas Evelin (válaszként erre: 10. - Ágibági)
2018. jún. 3. 12:04
Lehet, hogy már csak az segít, ha rövid fazont vágatsz, egymás után legalább kétszer. Az egyben a legegyszerűbb is. De a fejbőrt nem hozza helyre, ha azzal van baj, azt máshogyan kell kezelni.
9. Százas Evelin (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. jún. 3. 08:23
Az szokott elég durva lenni. A leszívás. Talán a kettő együtt tette be a kaput.
8. Nati45 (válaszként erre: 7. - Százas Evelin)
2018. jún. 3. 08:21
W szőkitésre érted hogy kàr volt ilyen dúrvàn hozzà nyúlni?Mert szőkités utàn nem volt semmi féle gond.Meg most is meg vàrtam a két hetet ahogy újból festettem meg az elôtt is festettem ilyen palette nevezetű festêkkel sőt a fodrászom is azzal festette és az előtt nem volt gond.
7. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 3. 07:41
Kár volt ilyen durván hozzányúlni, de mostmár megvan a baj. Talán valami allergiás reakció. Majdcsak tud segíteni egy bőrgyógyász.
6. Nati45 (válaszként erre: 4. - 8a65af67ce)
2018. jún. 2. 21:28
Teszek ki holnap.
2018. jún. 2. 21:02
Làny vagyok. Ìgy a kopasz hajat nem vâllalnàm be szivesen.:-(
4. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 2. 20:38
Fotó?
2018. jún. 2. 20:14

Tönkretette a hajad a világosítás. :(

Kenhetsz rá bármit, sajnos nem lehet helyrehozni.

Szerintem menj el bőrgyógyászhoz a fejbőröd miatt.

A hajad meg vagy hagyod lenőni, vagy letúrod kopaszra.

2. Nati45 (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. jún. 2. 19:59
Azt akartam ìrni ,hogy most elêggé hullik a hajam ma ahogy le festettem kupacokban és fàj a fej bőröm és olyan a hajam mimt a seprű pedig eléggé erős szàlú a hajam eléggé meg ilyedtem most egy ideig biztos nem festem.Szerintetek mit csinàljak hogy helyre jöjjön a hajam àllapota?
2018. jún. 2. 19:55
Nem rég vàltottam fekete hajról vörösre illetve 12-es blanssal lett ki szőkitve,hogy a feketéből vőrös legyen Utànna két hétig pihentettem a hajam ez a szôkìtés illetve haj festés utàn.Mert azt mondta a fodràszom hogy minimum két hetet vàrjak az újabb haj festéssel,hogy pihenjem a hajam.Szóval meg vàrtam a két hetet és újból le festettem a hajam vörösre,és most elêggê hulott haj festés utàn szinte csomókban.És eléggé meg ilyedtem mert az elôtt nem hulott ìgy illetve fàj a fej bőröm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook