Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire normális az, hogy csökkent a libidóm? fórum

Mennyire normális az, hogy csökkent a libidóm? (beszélgetős fórum)


6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Kisj)
2015. aug. 22. 20:32
:)))
5. kisj (válaszként erre: 3. - D7ba7bf7ff)
2015. aug. 22. 14:09
Buddha vajon hányszor szexelt fiatal korában?
2015. aug. 21. 14:34
Kérdezz meg szakambert, ha tényleg biztos akarsz lenni ,hogy nincs testi baj. Valószínűleg lelki alapon, a stressz és miegyéb okozza. Ha nincs tartós kapcsolatod és korábbaní írt alkalmak mindig 1-1 kalandok voltak, az is lehet, hogy kezded ezt a kalandozást kinőni és komolyodsz.
3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. aug. 20. 16:42

Általában akkor nincs libidód, ha valami nem stimmel lelkileg. Vagy a múltad, vagy a jövőd rabja vagy. A jelen felkorbácsolja a libidót, de csak addig, amíg erős a szenvedély. Idővel ez is csökken, pozitív értelemben a csökkent libidó lelki érettségre, bölcsességre vall, több szeretetet tud az ember sugározni, mint szenvedélyt. Inkább lelkileg olvad össze a társával és nem testileg. Mondom POZITÍV értelemben! A kor előrehaladtával is csökkenhet a libidó, de figyelembe kell venni a temperamentumokat is. Más egy kolerikus, és más egy melankolikus libidója.


Rá kell kattintani a típusra és elolvasni, belőni hogy melyik típus, vérmérséklet jellemezhet:


[link]

2015. aug. 20. 16:32
Vérvétel. A pajzsmirigy túlműködés okozhat ilyet. TSH-t kell nézetni.
2015. aug. 20. 16:04

21 éves lány vagyok, a szexuális életemet 17 éves koromban kezdtem. Nem volt semmilyen kellemetlen tapasztalatom, sőt mindig nagyon élveztem a szexet, amikor épp olyan kedvemben voltam.


Viszont már egy ideje nagyon lefoglalja az energiámat és a gondolataimat a jövőm kialakítása, hogy miként tudom fejleszteni magam minden szempontból, hogyan hozzam ki a maximumot az egyetemből, miből fogok élni , stb.

Írtó hiányos a libidóm, mondhatni alig van. Egyáltalán nem kívánom a szexet, még az önkielégítés gondolata sem foglalkoztat, 5-6 napig is megvagyok nélküle, amíg eszembe jutna, de még akkor se fontos.


Szerintem stressz ide vagy oda, de nem hiszem, hogy normális ez ebben a korban. Ráadásul az emberek többsége pont a szex által vezeti le a feszültséget, de nekem eszembe sem jutna ez, sőt nem is tudnám elképzelni a szexet ilyenkor.


Nos, mit gondoltok ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook