Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire nehéz a jogi egyetem levelező tagozatos formában? fórum

Mennyire nehéz a jogi egyetem levelező tagozatos formában? (tudásbázis kérdés)

2013. jan. 22. 06:58
Így van ,nagyon nehéz.
2013. jan. 22. 06:43

Ötöd éves vagyok egy 1/2 év csúszással, ami azt jelenti, hogy a jövő fél évben kellett volna államvizsgáznom.

Éppen vizsgaidőszak van. Na ez az igazi rémálom! :) De mindjárt vége!

Én a mai fejemmel már nem kezdeném el. Rengeteg lemondással jár minden téren. Én alig várom, hogy befejezzem, de mostmár nem adhatom fel.

Nem egy sétagalopp. A követelmények pedig ugyan azok, csak az időd kevesebb rá.

De ha ez a vágyad, vágj bele, csak komoly legyen az elhatározás, és legyen hozzá elég kitartás!

Mindent meg lehet csinálni, ha igazán akarjuk!

Sok sikert hozzá!

5. fd338ca636 (válaszként erre: 3. - Csokicsibe)
2013. jan. 22. 05:39
Pontosan így van!
2013. jan. 22. 05:39
Nagyon:-)))
2013. jan. 22. 00:50
Tananyag mennyiségében ugyanannyira, amennyira a nappali tagozat. Számonkérésben szintén. Amivel nehezebb, mint a nappali, hogy nincsenek ugye szemináriumok, ezáltal magadra vagy utalva az anyag megértésében, valamint számonkérés sincs félév közben, ezért nagyon oda kell figyelni, hogy ügyesen beoszd az idődet és folyamatosan készülj a vizsgákra.
2013. jan. 22. 00:39
Persze nappalisok velemenye is erdekel! Jelenleg könyvkiadó-könyvszerkesztö szakra járok, ami nem olyan jó, mint amilyennek hangzik, mert Szlovákiában, és szlovákul tanulom az egészet. Szétesöben van a csoportunk, ezért idén jelentkezem máshova is a biztonság kedvéért.
2013. jan. 22. 00:30
Mennyire nehéz a jogi egyetem levelezö tagozatos formában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook