Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire nagy kérés egy kapcsolatban néhány apró figyelmesség? fórum

Mennyire nagy kérés egy kapcsolatban néhány apró figyelmesség? (beszélgetős fórum)


1 2
22. lányom (válaszként erre: 21. - LoLiNa)
2007. okt. 28. 02:21
Hát pl azért amit én is írtam, meg a ragaszkodásért, lehet hogy hosszú évek eleteltével nagyon sokat jelent már ez. Persze akkor is kell a figyelmesség, nem szégyen érte kiállni ,ha még nem vesztett ühyről csak homályosodásról kopásokról van szó. Az más ha már semmit nem ereznek apárok egymás iránt , ott már igazi gázmérgezés van, nem csak gázszivárgás amit estleg kilehet még védeni! :) :)
21. LoLiNa
2007. okt. 27. 14:40
persze, vannak hullámok, de jönnek a löketek , a történések, az emlékek.. és ami a legfontosabb, ketten vagyunk a kapcsolatban.. ha az egyik ad, a másik viszonoz és szintén ad.. évről évre, napról napra... ha nem igy van, akkor már miért is kűzdeni?
20. lányom (válaszként erre: 18. - LoLiNa)
2007. okt. 26. 15:18
Az igaz, egyte értek veled. De a évek sokszor fakítanak a dolgokon, aztán ha semmit nem teszünk azért hogy tovább ne romoljon a dolgok, akkor már gázmérgezést is kapunk :) :)
2007. okt. 26. 06:16
Csatlakozom LoLiNa véleményéhez...
18. LoLiNa
2007. okt. 26. 05:06
gáz, ha már kérni kell
2007. okt. 26. 00:31

A férjemnek megmutattam pár nappal később amit leírtam, gondoltam nem sokat veszítek.

Lepődjetek meg! ÉN MEGLEPŐDTEM! Javuló dolgokról írhatok. Lehet, hogy úgy érezte , hogy ha mások nem tudak róla akkor jó a megszokott helyzet, ami neki eddig elég volt.

Remélem nem kiabálom el hamar, és ez még fokozódik majd, és nem múlik el ujra! Én mendent megteszek, hogy legalább így maradjon!

Sok üdvüzlettem küldöm annak aki elindította ezt a kérdést!

2007. okt. 6. 22:57
Nem nagy keres.Szerintem szukseg van egy kis figyelmessegre a masikkal szembe.
2007. okt. 6. 22:40

Én úgy gondoltam régen , hogy ez mindkét fél részéről természetesnek kellene ,hogy legyen. Én romantikus vagyok, házasságom előtt azt hittem a férjem is az lesz. De ezt csak hittem! Szerintem pedig csodálatos dolog, én többször megleptem, de nem kaptam viszonzást, és nem dühített, hanem nagyon fájt. Célozni is próbáltam rá, de..... nem szabad. Erősebb lehet a fájdlom, a csalódás.

Apró figyelmességekkel pedig olyan sok kellemes percet lehetne egymásnak szerezni! TEGYÉTEK, EZ NE LEGYEN KÉRÉS! ÉRZELEMBŐL FAKADJON!!!!!!!!!!!!

2007. szept. 17. 11:03

Az én párom sem egy romantikus alkat, de időnként meglep egy-két aprósággal. Viszont ha később elmaradnak ezek a figyelmességek, az nem feltétlen jelent bajt. Csak a kapcsolat elején még harcolnak értünk, aztán amikor megvan, magukénak éreznek minket, és így már megfeledkeznek a kis ajándékozásokról. :)

De ettől még szeretnek minket.

2007. szept. 17. 08:32

Ha kérni kell akkor már probléma....

Föleg , ha eleinte "hozzászokott" az ember és utána elmarad.

Ha úgy ismerted meg a párod , hogy soha nem csinálta ,akkor igy fogadtad el, és ne akard megváltoztatni.

2007. jún. 21. 01:03

szerintem sem nagy kérés,másfél éve vagyunk házasok,még nem kerültünk össze sokszor meglepett kis aproságokkal,ami nekem sokat jelentett,de az esküvö után valahogy megfeledkezett a meglepikröl:)

pedig olyan jo lenne néha=)

11. Doki1
2007. ápr. 25. 09:51
Én szeretem az apró figyelmességeket kapni is meg adni is egyaránt.Nem kell nagy dolgokra gondolni!Fontosabb ,hogy személyes legyen. Emlékeztessen valamire.Nem az ára a lényeg.
2007. ápr. 21. 18:31

Egy igazi őszinte kapcsolatban természetes

a figyelmesség a másik iránt pl(virág ,nem nagy értékü ajándékok).

2007. ápr. 21. 17:49
Egyáltalán nem nagy kérés,mindenki örül,örülne egy kiss figyelmességnek.Sajnos a párom sem az az ajándékozós típus,de kezdek hozzászokni,volt idôm 13 év alatt.De azért néha meglep,amikor nem is számítok rá.
2007. ápr. 21. 17:36
Néha én is örülnék egy kis romantikának,de a férjembe semmi romantikus hajlam sincs.Mikor hallgatom a sógornőimet, hogy a férjem öccse vagy bátyja milyen ötleteket talál ki mondjuk nőnapra, azt hiszem nem is testvérek, de romantika nélkül is szeretem már 14 éve.
2007. ápr. 21. 17:34
Szerintem nem nagy kérés.
2007. ápr. 21. 17:32
Mi nem vagyunk hosszú évek óta együtt, mégis kikopott ez a dolog.A netes képeslapok idegesítik, a többiröl, nem tudom, mi baj velük,de tény, nekem is hiányoznak.És hogy válaszoljak is:nem, egyáltalán nem nagy kérés.Ha szeretitek egymást mindketten megérdemlitek a figyelmességet a másiktól.
2007. ápr. 21. 17:21
Szerintem ,nem naghy kérés ,sőt egy kis figyelmesség ,mindenkinek jól esik,jó esne....
2007. ápr. 21. 17:15
mi képeslapokat (interneten) küldünk egymásnak + zsebbe rejtünk apróságokat, pl szív alakú csoki. bár, most hogy visszagondolok, megritkultak nálunk is ezek a figyelmességek, mindkettőnk részéről.
2007. ápr. 21. 17:03
A virág csak egy példa volt...
2007. ápr. 21. 17:00
Hát nem tudom... Én is sokszor vágyom figyelmességképpen egy szál virágra, de mára rájöttem párom az effajta ajándékozást nem szereti. Hamarabb kapok tőle 1-1 könyvet, egy csokit, vagy más figyelmességet, de virágot nem. Nem szereti az élő dolgokat ajándékozni, főleg hogy hamar elpusztul. Híve a maradandó dolgoknak!
2007. ápr. 21. 16:10
Vajon mennyire nagy kérés egy kapcsolatban néhány apró figyelmesség?(nem nercbunda, csak pl.néha egy szál virág...)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook