Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire megbízhatóak a korábbi au pair referenciák? fórum

Mennyire megbízhatóak a korábbi au pair referenciák? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 16. 12:05

Nem az ittenikre gondoltam ;). Hanem kaptam egyet, csak kicsit fura. A csaj lelép az anya fellép stb...

Számomra fontos, hogy nem-e futok bele valami kamus dologba, és mivel nyilván nem vagyok ott ahol a család, nehezen tudom magam leellenőrizni a dolgokat.

2. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - 297e02583e)
2014. márc. 16. 11:02
Az au-pairként dolgozó hoxás lányok biztos nagyon hálásak,hogy ennyire tartod őket,igen...Sztem te inkább ne akarj au-pairt fogadni.Nem érdemled meg.
2014. márc. 15. 23:33
Vagy csak én vagyk túl paranoiás etéren? XD .. már arra gondolok, hogy mivan ha az anya csinált egy profilt facen, és akkor azon keresztül beszél a "jelenlegi au pair" nevében xD. Vagy ennyire azért ne képzelődjek? Már beszéltem velük skypen 2x. Egyszer az anyával, és egyszer úgy, hogy ott volt az apa is, meg a kislány (3 gyerek van amúgy). Amúgy első au pairkedésem lesz, szóval kicsit tartok a dolgoktól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook