Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire megbízható az Escapelle sűrgösségi fogamzásgátló? fórum

Mennyire megbízható az Escapelle sűrgösségi fogamzásgátló? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 29. 12:28
Ja és én 8 órán belül vettem be, semmi tünetem nem volt, még furcsálltam is, de gondoltam csak használ...hát nem :(( de sztem ez mindenkinél más..
2008. okt. 29. 12:27
Jaaaaj. nekem nem vált be :((( Mi óvszerrel védekeztünk, kiszakadt, kaptam escapelle tabit, de terhes lettem :(( Nem használt, pedig nem jöhetett i belőlem ...
2008. okt. 29. 11:11
Én egyszer használtam,2-3 évvel ezelőtt. 1 nappal később vettem be, nem maradtam terhes. Jó drága volt 5-6 ezer forint.
2008. okt. 29. 10:02

freizeit! lehet h nálad az volt a gond, h a ciklusodnak pont abban a szakaszában szeretkeztetek, amikor nagyobb az esély a terhességre:( gondolom, h most elég kétségbeesett vagy, de csak kitartás!

am elvileg a menzi után 10 napig nem valószínű a teherbeesés! én is escapelle-t kaptam, kb. 6 órával a szex után, és asszem 5 nappal a menzim után volt ez. most egy hete történt kb., de én is tiszta ideg vagyok, nálam is egy csomó tünet jelentkezett, de megjönnie majd csak 2 hét múlva kell kb.

16. freizeit (válaszként erre: 14. - 8ef78160df)
2008. okt. 9. 06:26
Én nem a tünetek alapján gondolom. Azok nem is annyira voltak, kivéve a hányingert. Elvégeztem egy tesztet és pozitív. Holnap megyek ultrahangra.
15. tücsimücsi (válaszként erre: 14. - 8ef78160df)
2008. okt. 8. 22:10
Tényleg, nekem is terhességi tüneteim voltak tőle.
2008. okt. 8. 22:01
Nekem is "terhességi tüneteim" voltak ettől (én is ezt a fajtát kaptam). Hányingerem volt, mellfeszülés stb. Ha jól emlékszem később is jött meg. Ne aggódj, biztos rendben lesz.Én 48 óra után jutottam csak hozzá, és még így sem lett baba, biztos neked sem lesz! Nyugi!
13. tücsimücsi (válaszként erre: 11. - Arbitur)
2008. okt. 8. 21:44
Én egyszer vettem be egy ilyen nevű sürgősségi gyógyszert és nekem 1 hetet késett. De megjött az a lényeg. Viszont nagyon-nagyon magas a hormontartalma. Még arra emlékszem, hogy jó drága volt , kb 5000 ft.
2008. okt. 8. 21:38
Én 6 órával a "baleset" után bevettem. Ma derült ki, hogy ennek ellenére terhes vagyok. Arról keresek infókat, károsította-e a magzatot? Nem tudom, hogyan tovább...
2008. okt. 3. 14:54
Sziasztok. A barátnőmnek 09.03-én volt menstrúációja, óvszerrel szoktunk védekezni, ám 09.20-án a szeretkezés végén vettük észre, hogy kilyukadt a gumi,nem benne mentem el, de természetesen azért elmentünk az ügyeletre ott pedig Escapelle-t írt fel neki a "kedves" doktor. Bevette a gyógyszert közösülés után kb 70 perccel, tehát semmi baja sem lehet(?,szerintem), ám 2 napja kellett volna megjönni. Gondolom a nagy homortartalom miatt késik, szerintetek ? Egyéb ötlet? Gondolom nincs ok "parázásra" de azért jó lenne néhány visszajelzés. Köszönettel:Ádám
2008. szept. 29. 20:00
Ez a készítmény nem válthatja ki a vérzést, olvassátok figyelmesen a mellékelt tájékoztatót. Bővebb információt levélben küldhetek. Akinek "sürgösségi" problémája van,esetleg vidéken él forduljon bizalommal hozzám, gyorsan reagálok.
9. yamini (válaszként erre: 8. - 8565183eb5)
2008. júl. 10. 22:25

Most tényleg: pont azok a tüneteim vannak, mint aki terhes. Tudom butaság, de néha azt érzem, hogy mozog a baba.(kb. 1 hetesen) :)))

Írtam e-mailt egy dokinak, vissza is írta, hogy nyugi, nem lesz baj és hogy nem kell meghoznia a tabinak előbb a menzeszt. És ha késne pár napot, még sem lenne indok arra, hogy terhes lennék.

Egy kicsit megnyugtatott, de nem tudom h meddig.

8. 8565183eb5 (válaszként erre: 2. - Yamini)
2008. júl. 10. 20:18
Én nem vettem be ilyet viszont egyik barátnőm vett be valamilyen esemény utánit. Neki előbb megjött tőle. Bár ahány márka annyi féle képp van. szerintem is megbízható. Majd írd meg hogy vagy.
7. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Yamini)
2008. júl. 10. 20:04

Én már próbáltam egyszer, megbízható ( amennyibe kerül azért már lehet is megbízható), csakhogy mindenféle tünetem lett tőle nekem is, úgy ahogy neked.

Émelyegtem, szédültem, még a fejbőrőm is zsibongott, fájt a fejem.

Ha időben vetted be, nem leszel terhes, de ezek a tünetek napokig is eltarthatnak azzal számoljál.

2008. júl. 10. 17:18
Én is használtam már ezt a tablettát,de nekem nem voltak ilyen tüneteim,és időben is jött meg.Szerintem megbízható.
2008. júl. 10. 15:59

Hát ha időben bevetted akkor elvileg nem lehet baj, de ezek a tünetek nem tudom miért vannak.

Bár én még sosem szedtem be.

4. yamini (válaszként erre: 3. - 8df16b904f)
2008. júl. 10. 15:51
Igen be is vettem 12 órán belül. Csak hát tiszta ideg és hiszti vagyok.
2008. júl. 10. 15:50

minden sűrgősségi fogamzásgátló megbízható... arra találták ki őket...

Csak időben be kell venni....

2008. júl. 10. 15:50

Múlt héten pénteken kellett bevennem az Escapellt, mert elszakadt az óvszer. Azóta sem jött meg a menstruációm, csak mindig hányingerem van, fáj a mellem, görcsöl a hasam. Amúgy a tabi tájékoztatójában azt olvastam, hogy rendes időben kell megjönnie a havinak (kb. 6 nap múlva). Valahol pedig azt olvastam, hogy előbb hozza meg a havit.

Valakinek volt már ilyen tabija. Ha igen, akkor milyen tüneteket produkált a bevétele után?

2008. júl. 10. 15:46
Mennyire megbízható az Escapelle sűrgösségi fogamzásgátló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook