Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire kövessem a trendet? fórum

Mennyire kövessem a trendet? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
76. n.diamond (válaszként erre: 11. - Bella1986)
2014. nov. 9. 08:52

Most eldöntöd, hogy élsz,mint marci hevesen, és azt is eldöntöd, hogy 38 évesen férjhez mész ? Azt hiszem, ez nem így működik. Dönthetsz így, ha érzelem nélküli kapcsolatokba lépsz ki-be,és vállalod a rizikót, hogy mi lesz 38 éves korodban . Ha nem vagy egy agyatlan, érzelem nélküli csaj, akkor ezt nem lehet így kezelni.

Nekem egyszer aztt mondta egy "bölcs" asszony (vagy férfi?), ha jön a villamos és elüt,nincs mit meditálni. Gondolom, érted. Nem a sablon, meg az átlag szerint kell élni (szerintem), hanem ahogy jól esik (nem ,mint marci hevesen, hanem normálisan......ne kérdezz vissza, hogy mi a normális!). Ha netán 38 éves korod előtt jön a nagy ő, akkor meg ne várj 38 éves korodig, mert amikor már görcsösen férjhez akarsz menni, esetleg leszállítod az igényeid (miden téren), és visszasírod a nagy Ő-t. Ez csak az én meglátásom,némi tapsztalattal ahátam mögött.

75. Anyagi (válaszként erre: 73. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 3. 19:38
Mindig az igazság fáj a legjobban....
2014. nov. 3. 07:28

Úgy élj, ahogy neked jó, amíg nem ártasz másoknak.

Nekem is mondták annak idején, hogy "túl magasak az igényeim" meg "minek válogatok annyit"... hét kösz. Egy akármilyen pasi csak igényteleneknek kell.

Én meg kivártam a legjobbat :)))


Légy önazonos! Ennél semmi sem fontosabb. Lehet együtt bégetni a nyájjal, de a birkákat levágják, mint tudjuk... ;)

73. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 71. - Anyagi)
2014. nov. 3. 04:16
Az, hogy kinek mi a hülyeség, az relatív. Az meg hogy van -e partnerem vagy nincs, az az én dolgom. Nyilván én válogatom meg hogy mitől/kitől vagyok boldog. Mint ahogy azt is, hogy főzök -e neki, vagy sem.
2014. nov. 2. 14:07
Miben?
71. Anyagi (válaszként erre: 70. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 2. 07:14

És sokkal kevesebb hülyeséget írogat itt, akinek van partnere!

Persze akinek van az főz neki - akinek nincs, az tanácsokat ad róla! :(

70. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 69. - Kriszta773)
2014. nov. 2. 01:37
Sokkal nagyobb esélye van annak a boldogságra, aki azt szereti, amit csinál. Maradjunk ennyiben.
69. kriszta773 (válaszként erre: 66. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 21:02

hát ebben azért nagyon megmutatkozik a felületesség és az üresség, ha te egy micsoda nő típusú filmet hozol fel példának ;) de ha már ilyen példát hoztál fel, nem lett jobb mindkettőnek, a prostinak meg a palinak is, hogy nem egy menetet nyomtak le, aztán csá, hanem elkezdtek érezni egymás iránt és akarták egymást? :)


valószínűleg a prosti sem volt boldog attól, hogy előtte lehúzott rengeteg menetet mindenféle palikkal :))


senki sem lesz boldog pusztán attól, hogy párkapcsolatban él, és senki sem lesz boldog pusztán attól, hogy független. de abban azért nagy igazság lehet, hogy sokkal nagyobb esélye van annak boldog pillanatokra, percekre stb., aki szeret és akit szeretnek

68. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 67. - Bella1986)
2014. nov. 1. 20:34
Szerintem van, csak nem annyira gyakori. Mellesleg itt a világokról, szintkülönbségekről van szó, mint példa, és hogy azt hogyan kezelik.
67. Bella1986 (válaszként erre: 66. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:32
azert olyan nagyon nincs a valosagban sztem fr mindenesetre szép tortenet
66. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 61. - Kriszta773)
2014. nov. 1. 20:28
Nekem most a "Micsoda nő" jut eszembe, ahol két világ találkozik, ilyen szempontból érdekes a film, hogy könnyen elbánik az előítéletekkel, mert a szerelemben a sorsok összefonódnak, akárhogy élt addig a két ember. Gyönyörűen bemutatja. Szarul érezték magukat emiatt? :))
65. jujujo (válaszként erre: 60. - Bella1986)
2014. nov. 1. 20:22

Hm...most akkor tegyük teljesen félre az érzelmi kérdést. Ha egy olyan ember lenne akár egy alkalmi, akár szexpartnerem, aki annyira sem képes tisztelni, hogy ne kürtölje szét mindenkinek, hogy megvoltam neki, akkor kerülném...jó széles ívben.

Nekem se csak komoly kapcsolataim voltak, de azért annyi "elvárásom" volt, hogy emberként tiszteljenek. Én is kisvárosban éltem, voltak testiségen alapuló kapcsolataim, mégse hallottam vissza soha semmi negatívat...mert ami köztem és a partnerem között történt, az tényleg privát dolog maradt.

64. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 58. - Jujujo)
2014. nov. 1. 20:21
:))
63. Bella1986 (válaszként erre: 59. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:20
igazad van isméét numero2. egyértelmüen
62. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 57. - Kriszta773)
2014. nov. 1. 20:19
Mindenkinek más van az élettörténetében. De attól még az kell neki. A legrosszabb, ha az elvárások formálják a személyiségét, mert az erőszak. És a szabadság a legfontosabb, akárhol is tart és akármit is kíván az illető.
61. kriszta773 (válaszként erre: 54. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:19

csak te elfelejted, hogy ahhoz, hogy egy ember úgy éljen, ahogy szeretne, hogy valóra váltsa az álmait, elérje a céljait, abban ugyanúgy nem hátráltató tényező a család vagy egy szerelmes párkapcsolat, mint ahogy nem viszi előre az, hogy csupa felületes, érdektelen kapcsolatot alakít ki. valószínűleg azok az emberek, akik testi-lelki-érzelmi téren nem ennyire felületesek, azok az élet más területein is sokkal többre viszik, nemcsak a magánéletükben


számomra az, hogy valaki trendnek titulál egy normális kapcsolatot vagy házasságot, azt mutatja, hogy nagyon felületes, hiszen senkitől nem elvárt manapság, hogy mindenképpen házasodjon vagy gyerekeket csináljon :) a jó szex meg nem egyenlő azzal, hogy idegenekkel hálok sorra, akik nem érdekelnek, és én sem őket :) ugyanúgy lehet sz@r szexuális élete valakinek, aki házasságban él, de e téren nem passzolnak össze, mint annak, aki nem köti le magát, és felületes kapcsolatokban vagy alkalmai partnerekkel hál

60. Bella1986 (válaszként erre: 58. - Jujujo)
2014. nov. 1. 20:17
hat...leginkabb az uriember volt a hunyo..de van ugy h valaki annyira tetszik, hogy az sem szamit, ha pletykas:) no mindegy..ez csak kitérö lett volna
59. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 56. - Bella1986)
2014. nov. 1. 20:16

Én egy konzultáción találkoztam anno ezzel a kérdéssel. Tökmindegy mi a szituáció.


Numero 1:


Te hozol egy döntést, de a döntés nem Téged (boldogságodat) szolgál. Ennek ellenére elismernek, de te mélyen belül szenvedsz.


Következtetés: SZOPÁS!


Numero 2:


Te hozol egy döntést, ami Téged (boldogságodat) szolgál. Ennek ellenére mindenki összesúg a hátad mögött, irigykedik, elutasít, kritizál, stb...


Következtetés: ELÉGEDETTSÉG!


-------


Kérdés:


"Te melyiket választod?"

58. jujujo (válaszként erre: 56. - Bella1986)
2014. nov. 1. 20:14
Transzparenssel a kezedben mászkáltál volna a városban? :) Vagy te kürtölted volna világgá, hogy kinek az ágyában kötöttél ki? Vagy esetleg ő mesélte volna boldog-boldogtalannak? Máskülönben el nem tudom képzelni, hogy jutott volna a városlakók tudomására, hogy ti mit csináltatok privátban. :P
57. kriszta773 (válaszként erre: 52. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:06

meglepődnék, ha egy boldog rib@ncot is elő tudnál vezetni, persze akkor, ha nemcsak üres frázisok mögé bújkálsz a melledet verve, mintha olyan nagyokos dolgokat mondanál, hanem ismernéd a szavak jelentését :)


szerintem tökéletes tükröt tartanak az emberek elé a kapcsolatai. megmutatják, milyen jellem van, mi alapján választasz, hogyan ítélsz meg másokat, és téged miként látnak, mi az erősséged, gyengeséged.


és persze totálisan tévedsz abban, hogy egy ember boldogságát a családi állapota határozza meg :) a szex az élet természetes része, ha valakinek csak ebből áll az élete, és nincs semmi célja, terve, vágyai, akkor azt csak sajnálni lehet.


de egy ember saját kiteljesedése mellett azért el kell ismerni, hogy a szerelem az egyik legjobb érzés a világon, és ha valaki csak összevissza dugogatással tölti az életét, és soha senki nem szereti meg igazán, és ő sem szeret meg soha senkit igazán, azt szintén csak sajnálni lehet

56. Bella1986 (válaszként erre: 51. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:02

:D...te is egy világ vagy:) csöves szerelmesek:))


példaul volt olyan, kisvarosban lakom, hogy valakivel csak azert nem tettem meg, mert kisvaros, elterjed a hir..hamar kikiáltanak...nak.

De minden vágyam lett volna megtenni. Akkor itt mi lett volna a helyes lépés? tegyem meg, és .. vagyok masok szerint, esetleg el is fordulnak tolem emiatt, vagy ne tegyem meg, és bár nem teljesült a vagyam, de legalabb nem vagyok ...?

55. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 54. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 20:01
Én ismerek ilyen embereket.
2014. nov. 1. 19:59
Relatív hogy kit mi tesz boldoggá. Valakit az, ha elveszíti mindenét. Tudom, furán hangzik, de igaz.
53. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2014. nov. 1. 19:58
Ha tudnád milyen sok családanya fantáziál róla, hogy mekkora ri***c lesz... :))
52. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2014. nov. 1. 19:57
Nincs ennyire kisarkítva az élet. Ti éltek a legtöbben sablonban, mert azt hiszitek van házatok, meg férj, meg gyerek. Lószart sem ér. Van boldog ri***c, és boldogtalan családanya. Szóval ne ebbe mérd, csak tisztuljon az elméd.
51. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Jujujo)
2014. nov. 1. 19:55
Például valaki mesélte hogy látott "csöves" szerelmeseket. Az milyen romantikus már! De tényleg!
50. kriszta773 (válaszként erre: 39. - D7ba7bf7ff)
2014. nov. 1. 19:53

hát az a te bajod, meg ezé a csajé, ha olyan emberek vesznek körül, akikkel csak hazugságban lehet bármit is kezdeni ;) de nem véletlen a mondás sem, hogy madarat tolláról


ha valaki fiatalon, függetlenen csupa selejt pasival vagy nővel kezd, akivel legfeljebb dugni lehet egyet, számomra azt is mutatja, hogy talán ővele sem lehet, tudnak mást kezdeni a partnerek...


ennyi :)

49. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 45. - Bella1986)
2014. nov. 1. 19:53
Nem.
48. jujujo
2014. nov. 1. 19:52
Javítva: valakinek
47. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - Bella1986)
2014. nov. 1. 19:52

Erre vagyok kiváncsi, hogy te mitől leszel boldog? Ha dugsz egy ismeretlennel, vagy összeköltözöl a pároddal, vagy feleségül mész hozzá, vagy mi?


És te döntöd el, hogy neked akkor mi a jó, akárhogy pampog a "tisztelt" publikum, mert ez a TE ÉLETED, nem az övék. És akár K vagy, akár szent, semmit nem számít, mert az csak egy vélemény. Kitörölhetik velük a seggüket, de TE neked kell boldognak lenned.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook