Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire kellene közel engednem a párom lányát? fórum

Mennyire kellene közel engednem a párom lányát? (beszélgetős fórum)

10. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 12:36
Ne hagyd magad érzelmileg zsarolni, ha úgy véled hogy korai akkor ehhez tartsd magad.Amúgy meg ha még nem zúgtál bele a pasiba keményebben hagyd a fenébe. Ezekkel szokott a legtöbb baj lenni. Rengeteg sírást és veszekedést megúszol ha időben lelépsz, mert később csak rosszabb lesz. Tapasztalatból beszélek.
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 07:43

Nem hangzik jól.MÁRmint ez a megjegyzés egy friss kapcsolatban.

HA engedsz akkor sem lesz gond,megismerkedtek és kész.

Ha egyébként más területeken nem helyez ilyen nyomás alá!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
2021. márc. 31. 07:13
Mikor finoman céloztam rá, hogy talán még korai, azt válaszolta, hogy ezek szerint engem nem érdekel a lánya, nem akarok foglalkozni vele, pedig tudom jól, hogy neki mennyire fontos a lánya.
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:06

Ha te várnál még ,nyugodtan tedd azt.A kapcsolat halad,előbb utóbb így is megismerkedtek.

Mond meg a párodnak nem kell ajtóstul rontani a házba.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2021. márc. 30. 20:59
Nem tudom, de még én is korainak tartom. Nekem pl pár hét után eléggé korainak tűnik, hogy megismerjem őt.
2021. márc. 30. 20:54

Első találkozáskor mint barátnő? Nem is ismered, hogy viselkedhetnél úgy vele, mint egy barátnő?


A helyzet adja magát, ahogy korábban is írják. Leereszkedő semmiképp se legyél vele.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 20:39

Ahogy előttem írták.

A helyedben én azért megkérdezném a párom hogy a lányka is szeretne e ismerkedni.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 19:52
Amikor találkozol vele, majd adja a helyzet magát.
2021. márc. 30. 19:48
Nem "kell" majd alakul minden.
2021. márc. 30. 19:46

Elég friss a kapcsolat, de mindenáron azt szeretné, hogy ismerkedjek meg a lányával. Még soha nem voltam együtt olyan férfivel, akinek gyereke volt és kicsit furcsa számomra ez a helyzet. Nem tudom, hogy kellene viselkedjek vele, 15 évvel fiatalabb csak, mint én. Hogy kellene viselkedjek vele, mint egy felnőtt nő egy gyerekkel vagy mint 2 barátnő?

28N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook