Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyire jó ez a számítógép? Mire alkalmas? Játék? fórum

Mennyire jó ez a számítógép? Mire alkalmas? Játék? (tudásbázis kérdés)

2022. júl. 28. 19:05
Csak alapdolgokra alkalmas. Milyen játékra gondolsz? Gondolom az egyszerű, mezei játékok hibátlanul futnak rajta, de ha például world of warcraft-ot szeretnél játszani, arra nem jó.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. júl. 28. 18:30
Azt annyira nem néztem, hogy ugyanaz-e, de most hogy mondod, tényleg. Azt gondolnám, mindenkinek van egy ismerőse, kollégája, unokaöccse vagy valakije aki kicsit képben van, és meg lehet kérdezni hogy jó üzletet ajánlanak-e, ha fél hogy átverik... Még ha ő maga nem is tud vagy akar utánanézni. Bár szerintem manapság nem éri meg nagyon ilyesmivel trükközni.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2022. júl. 28. 18:19
Ez pont ugyanaz a gép, amit akkor kérdeztek, de úgy látszik még mindig nem egyszerűbb az üzletben elmondani, hogy mire kell, és meghallgatni, hogy mit javasoltak. Vagy anyuka annyira nem ért hozzá, hogy azt hiszi át akarják verni...
5. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2022. júl. 28. 17:56
Ne is a minimum gépigényt nézd, mert amúgy az még csak hoki beállításokon fog futni és úgy is szaggat, hanem a javasoltat.
2022. júl. 28. 17:53
Semennyire, ilyesmi gépem volt, pár éve vettem bele még 4GB ramot meg a HDD helyett SSD-t, mostmár munkára kiváló, és így már a régi és nagyon nem gépigényes játékok (pl. pasziánsz :D) is elfutnak rajta. 🥲 Ha ez ugyanaz ami a 10 éves gyereknek kell, nézd meg pár játék minimum gépigényét, ilyen GTA5, valorant, nem tudom mikkel játszanak mostanában. Szerintem a 8gb ram a minimum, meg ssd hogy ne legyen olyan dög lassú, meg egy normális videokártya, ami videojátékokra van kitalálva. Persze az nem 30 ezer lesz, de jó esetben évekig használja napi szinten, szóval... Ha az üzletben kérsz segítséget, segíteni fognak.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 28. 17:24

Gondolom ez még a "Minecraft meg hasonlók" történet.

Ezt a gépet ajánlották a boltban?

2022. júl. 28. 17:14
Irodai munkára teljesen jó, játékra nem annyira.
2022. júl. 28. 16:19

Processzor:Intel Core i5-4460 4x3,4GHz


Memória:


4GB RAM

változtatható

Merevlemez:


HDD 250 GB

változtatható

SSD:


SSD nélkül

változtatható

Optikai meghajtó:


DVD íróval

változtatható

Video vezérlő:Intel Graphics HD 4600

Hangkártya:Conexant CX20642

Hálózati kártya:Intel 82579V Gigabites

USB/SATA:8db USB / 4db SATA

Előlapi csatlakozók:2db USB, Mikrofon, Fejhallgató

Video kimenet:VGA, DVI

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook