Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire hiteles az az ember, aki másnak adja ki magát, mint aki valójában, és arc nélkül osztogat másokat? fórum

Mennyire hiteles az az ember, aki másnak adja ki magát, mint aki valójában, és arc nélkül osztogat másokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
17. acuko (válaszként erre: 16. - Simple)
2012. szept. 15. 14:45

Igen, értelek.

csk szólta, hogy tudjátok, és ha rájövök ki a következő, azt is tudomására fogom hozni a társaságnak.

tehát: Johny Ringó, aki a "csak egy nő" is egyben, amúgy pasi.

16. simple (válaszként erre: 13. - Acuko)
2012. szept. 15. 14:43

Egyszer nekem is írta valaki itt az oldalon, hogy ne hazudjak, nem is jó a házasságom. Csak mert külön tévézünk, mert egyikünk sem kényszeríti a másikat, hogy azt nézze amit nem akar. Mivel mindketten mást szeretünk. De így látatlanban biztos jobban tudja. :D

Rengeteg beteg ember van, ne foglalkozz vele dühöngjön magának. :-)

15. acuko (válaszként erre: 11. - Szabolts)
2012. szept. 15. 14:42

Értelek, igazad van.

De ebebn az esetben nem ez történt.

Én irtam egy választ valakinek normális módon, erre ez az ember nekem támadt, hogy az nem lehet, én hazudok és el kezdett becsmérelni, gyakorlatilag ok nélkül.

Én úgy gondolom, hogy a saját frusztráióját önttötte rám akkor, mert a téma számára húsbavágó volt, és sértő az ő számára az én válaszom, amit nem is neki irtam..

2012. szept. 15. 14:39
mondjuk az arctalanság, meg az egy szál bugyiban levős képek között is van szerintem átmenet :p
13. acuko
2012. szept. 15. 14:39

Miután szóváltásba kerültem vele, elég indulatosan nekem támadt, hogy én hazudok. Már bocsánat! Miért tenném? Semmi kokm rá. És én vállalom amúgy, hogy ki vagyok. Évek óta itt vagyok, sokan ismernek, tehát miért hazudnék?

És a szóváltás után a mai napon regisztrált nőként, és az volt a zelső dolga, hoyg nekem bemutasson, és válaszoljon ugyanabban a stílusban arra a kérdésre, ugyanazt, amit tegnap már kitárgyaltunk..

Hát, ez azért már elég gyanús..

2012. szept. 15. 14:36
Sokan vannak több nicken, hol nőnek, hol férfinak beállítva magukat. Sorolhatnám a neveket, de minek. Minden nap bebukik valaki :)
2012. szept. 15. 14:36

A neten a többség szereti az arctalanságot, szereti a valódi énjének egy részét rejtve hagyni, egy részét megmutatni. Szerintem a te személyidbe se az van beírva, hogy Acuko :) Hogy ki mennyire önmaga, és mennyire kamu, az izlés kérdése. Tehát odáig, hogy arctalanul észt oszt, odáig engem nem zavar a dolog. Ha az arctalanság arcátlanságba csap át, akkor már hajlamos vagyok megsértődni, de volt egyszer egy IRL face-to-face beszélgetésem egy közutálatnak örvendő multinick-tulajjal. Ő mondta, hogy gyakori dolog, hogy ha ad egy jó tanácsot úriember stílusban, vagy a "saját hangján" akkor az egyszerüen lepereg a célszemélyről. Ilyenkor szokta elővenni valamelyik bunkóbbik nickjét, vagy egyenesen a trollkodásra használt nickek valamelyikét, és elmondja ugyanazt sértőn, durván, személyeskedve. Aki megsértődik, az általában ebből már érteni szokott, és ha a sértődés lecseng, akkor leülepszik a fejében a mondanivaló lényege.

Szóval érdemes a bunkóság mögé nézni, néha van ott valami érték is. Persze nem mindig, vannak zsigeri-trollok is, velük nem lehet mit kezdeni.

10. acuko (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2012. szept. 15. 14:36

Igen, természetesen nem kell megmutatnia magát annak, aki nem akarja.

Viszont aki arc nélkül osztogat másokat, folyamatosan, az szerintem nem egyenes ember..

2012. szept. 15. 14:32

Arc nélkül lehet valaki hiteles, nem mindenki szereti kitenni az arcát, és nem biztos, hogy azért, mert nem hiteles, csak esetleg olyan a beosztása.


Az, hogy kinek adja ki magát, ha nem látod az arcát, honnan tudod, hogy az akire gondolsz?

8. elbb (válaszként erre: 1. - Acuko)
2012. szept. 15. 14:30

Az ilyen embereket kell figyelmen kívül hagyni. Főleg ha tudod, hogy csak azért csinálja, mert mást (téged) akar idegesíteni.

És egyébként egyáltalán nem hiteles.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Acuko)
2012. szept. 15. 14:29
Van ilyen?
2012. szept. 15. 14:27
Rengeteg ilyen van, sokszor a naplóm miatt kapok bántó levelet, pedig azt végképp nem kötelező olvasni... Aztán ha visszaírok hogy írja már le a nevét, vagy valami személyeset, akkor senki nem vállalja az arcát, csak újabb sértegetés a válasz. Néha úgy érzem sokan feszültséglevezetésnek használják a fórumokat.
5. 032b6d3bda (válaszként erre: 3. - Acuko)
2012. szept. 15. 14:27

Ja, hogy milyen ember? :)

Kicsinyes, bosszúálló, életben örömtelen.

2012. szept. 15. 14:26
nem kell vele foglalkozni
3. acuko (válaszként erre: 2. - 032b6d3bda)
2012. szept. 15. 14:26
Ez igaz! Viszont nem ez volt a kérdés, de igazad van.
2. 032b6d3bda (válaszként erre: 1. - Acuko)
2012. szept. 15. 14:25
Nem szabad nagyon kitárulkozni, hogy ne kapjanak támadási felületet.
2012. szept. 15. 14:24

Sajnos most már nekem is írnom kellett, bár nem akartam.

A kérdés, hogy szerintetek milyen ember az olyan, aki a gép mögé bújva, arc nélkül, különböző regisztrációk alatt másoknak osztja az észt, beszólogat, jobb esteben, esetleg sértő és eléggé el nem ítélhető módon piszkálódik, és meghazuttolja a másikat. Ő.. Sajnos van ilyen.

Szerintetek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook