Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire hiszel az orvosokban? fórum

Mennyire hiszel az orvosokban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
141. 70a5a27405 (válaszként erre: 140. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 12. 10:28
Na szóval én meg arzénnal tömném tele az orvost!
2008. jún. 11. 23:27
Épp most, a 23 órás hírekben hallottam, hogy fegyelmi eljárást indítottak egy orvos ellen, mert egy penicilin-érzékeny betegnek penicilint injekciózott be. A beteg kartonjáb szerepelt az érzékenysége. Ő fegyelmit kap, a beteg pedig meghalt.
2008. jún. 11. 23:20
Mégis ki másnak hinnék,ha az egészségemről van szó?
2008. jún. 11. 23:15
nem bízom bennük, tisztelet a kivételnek, ami a mai világban egyre kevesebb.
2008. jún. 11. 12:02
Csak annyira hiszek bennük, amennyire ők hisznek bennem.
136. Franc22
2008. jún. 11. 12:00
megbizni? SOHA
2008. jún. 8. 20:37
Negyed századnyi eü-s tapasztalattal a hátam mögött azt kell hogy mondjam: sajnos semennyire. :(
2008. máj. 15. 19:22
Muszály hinni bennük! Meg főleg abban, hogy meggyógyulunk, ha betegek leszünk. Egyébként meg ösztönösen megérzem, ha egy orvos őszintén gyógyít-e, vagy már olyan neki a gyógyítás, mintha púp lenne a hátán. Ha nagyon nem vagyok biztos benne, keresek egy másik orvost.
2008. ápr. 19. 06:59
sajnos egyáltalán nem :(
2008. ápr. 19. 01:01
A címet egy kicsit átfogalmaznám, mennyire BÍZOL az orvosokban, tisztelet a kivételnek!
131. s.irma
2008. ápr. 18. 08:42

Az én háziorvosom egy ZSENI. Egy tökéletesen beteg centrikus, empatikus, ember. Fantasztikusan tud gyógyítani. De én a megelőzésben hiszek. Ezzel Ő is 100%-ig egyet ért. Vallom minél kevesebbszerkell orvoshoz menni annél jobb.

Ennek ellenére azért bizonyos fajta "szűrő" vizsgálatokra elmegyek.

Évente egy komplett vérvételre. Csontsűrűség vizsgálatra ( most már kétévente)

Egy évben egyszer EKG-ra.

Próbálok rendszeresen mozogni és vigyázni arra, ne legyek beteg.

130. 2ab728965c (válaszként erre: 129. - 2ab728965c)
2008. márc. 17. 21:03

IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZ BEJÖTT, le a kalappal Adjunktus Úr, Ön egy igazi úriember, (igaz a varratszedéssel már nem zavarnám...:))))))))


NEM CSALÓDTAM, MOST NEM. ÉLJEN dr P.Zoltán traumatológus!!!!!!!!!!!!!!!

2008. márc. 7. 09:31
Jövő szerdán kiderül mennyire hitelesek, legalábbis a traumatológusok.
128. Teráz
2008. febr. 25. 19:53
Sajnos már egyáltalán nem .
127. 552ff9d9b8 (válaszként erre: 126. - 552ff9d9b8)
2008. febr. 25. 19:50
mármint orvosok
2008. febr. 25. 19:50
Szerintem léteznek. :)
125. 2ab728965c (válaszként erre: 123. - B75564a819)
2008. febr. 25. 19:15
Meg is kaptam,el is érzékenyültem tőle, köszönöm, csak a válaszra kérnék kis időt... megpróbálom holnap, de legkésöbb szerdán, Jó?
2008. febr. 25. 10:22

Semmi képp nem hiszek nekik.

Az egyik ezt-,a másik azt mondja!

Egymás ellen beszélnek és nem a beteg javára.

123. b75564a819 (válaszként erre: 122. - 2ab728965c)
2008. febr. 25. 10:11

Szia Fáni!

Vitraynak tényleg volt és van is rálátása a témára. Készített néhány érdekes riportot pl. anno a Celladam-ról vagy a rákbetegek hipertermiás kezeléséről. Rengeteg orvossal találkozott és beszélgetett már. Tudja mit beszél,ez a félelmetes...:)

Remélem, jól vagy, jól telik a napod!

Hamarosan küldök egy privit!

122. 2ab728965c (válaszként erre: 121. - B75564a819)
2008. febr. 24. 20:57

:)))))))))))))))))) Ez nagyon tetszett, ez a Vitray mondás!!!!!!!!

Egyebekben egyetértek Veled, én idáig a 43 évem alatt egyetlen egyet találtam akinek valamennyire hiszek, a többi...na nem írom meg hova és mire való.


Nyilván vannak kivételek is, Tőlük ezúton is elnézést kérek!

2008. febr. 24. 19:59

Semennyire. Eddig csak 3 orvos nem akart kinyírni...Úgyhogy bennük kellemesen csalódtam.:)

Különben Vitray Tamás mondott ezzel kapcsolatban egy találó megállapítást: "Az orvosokhoz bio módon szabad közelíteni. Ha meghívják az embert uzsonnára, az ember vigye magával a saját kajáját.":)

120. virlane
2008. febr. 23. 17:25
Csak annyit amennyit muszáj.
2008. febr. 13. 21:47
Csak amennyire kell,nem kell nekik mindent elhinni,van,amit az emberi szervezet jobban tud még tőlük is...hiába mondják az ellenkezőjét...nem csalhatatlan,és tévedhetetlen senki,csak azt ki nem állom,mikor még dúrva is egy orvos amellett,hogy még rossz is...a mi gyerekorvosunk pont ilyen,bár már kezd javulni a helyzet,mióta kiosztottam,hogy nem vagyok a kutyája...
2008. jan. 25. 17:08
És teljesen igaza volt. Az én kisfiammal is így voltunk. Nagyon aranyos dokibácsihoz jártunk persze maszekba. (mert kényelmes volt, havonta jött stb stb)Panaszkodtam mert én is láttam, hogy alacsony a gyerek, de azt hajtogatta majd megnő. Mikor nem akarták iskolába engedni mert nem érte el az egy métert léptem. Tudakozódtam és megtaláltam azokat akik tudtak segíteni hormonokat kapott több mint tíz évig és most magasabb mint a férjem. Akkor zavart,hogy egy volt kórházvezető főorvos nem foglalkozott érdemben a problémámmal, de mostmár tudom, hogy jól tettem, hogy akkor háziorvost is váltottam.
2008. jan. 25. 10:09
At egyik rokon,a 3 gyermekével,most váltott orvost,és inkább utazik,vagy 30 km-ert,mert a gyerekorvos állandóan azt mondta,hogy nincs a gyerek fülének semmi baja(november óta többször panaszkodtak neki)Most bedurrant az agya,elment a fülészetre,a gyerek mindkét fülét fel kellett szúrni,úgy be volt gennyesedve.Ha később ment volna, hogy maradandó halláskárosult lett volna a gyerek.Pedig ez egy idős orvos volt.
2008. jan. 24. 20:24
Sajnálatos tény, hogy a jó orvos kiveszőben van. Mindezt időhiánnyal leterheltséggel magyarázzák. Ez nem lehet ok arra, hogy elnézzen valamit, vagy nemtörődöm legyen. Igenis kérjétek és igényeljétek az orvostól, hogy érthetően beszéljen és minden kérdésetekre válaszoljon ehez jogotok van. Sok dokinak magánrendelője is van ott miért tud kedves lenni, mosolyogni több időt szakítani a betegre? Mert, ha holnap senki nem nyitja rá a rendelője ajtaját akkor még a bérleti díjat sem tudja kifizetni. Már pedig a jó orvos híre repül mint a madár. Amennyiben érdekeltté tennék az orvosokat abban, hogy jobban dolgozzanak és nem a kórházi közös kalapba menne a sok pénz akkor az ellátás is szerintem jobb lenne. De 350Ft-os órabérért csak ezt nyújtják és ezt ki is mondják. Az orvosi pálya elvesztette presztizsét már nem olyan nagyszám orvosnak lenni. Rengeteget dolgoznak helyettük a nővérek mert a beteg sokszor hamarabb kérdezi őket mint az orvost ugyanis félnek tőlük pedig a betegfelvilágosítás az orvosi feladat. Arra bíztatlak benneteket ne ijedjetek meg ugyanolyan emberek mint mi. Keressetek és találjatok olyan orvost akiben megbíztok hiszen szabad orvos választás van! Elnézést, hogy hosszú voltam.
2008. jan. 23. 13:28

Ha ugy allitok be az orvoshoz, hogy ugysem tud rajtam segiteni, akkor teljesen felesleges elmenni. Minek huzzuk egymas idejet? Vagy a tobbi beteget. En feltetelezem, hogy legjobb tudasa szerint cselekszik.

Ha en mentalisan nem akarok meggyogyulni, nem fog tudni segiteni, csak akkor ne fogjam mar az orvosra. Neki meg tisztaban kell ezzel lennie, sot azzal is, hogy o csak a kapuig kiser, nem omiatta gyogyulok. Sok placebos kiserlettel alatamasztva.

2008. jan. 23. 11:58
A nőgyógyászomban maximálisan. Ő az ellenpéldája a pénsóvár,dilettáns dokiknak. Ő magándoki,tehát nem praktizál már ,csak saját rendelőben,s a fizetését meg az alkalmazottja fizetését abból termeli ki amit mi,páciensek fizetünk neki.X éve járok hozzá,de még teljes összeget nem vett el tőlem,néha még a felét sem annak ami ki van írva díjként.Nagyszerű szakember,kedves,empatikus,humoros és nem utolsó sorban EMBER.Külön szimpatikus,hogy nem végez (vállal)abortuszt.
113. eracica (válaszként erre: 110. - Vordemon)
2008. jan. 23. 11:52
Igazad van, a lényeg, hogy beteg sose légy. Én szerencsére nem sokkal találkoztam, de kb. 50-ből 1 megbízható teljes mértékben.
112. nerika (válaszként erre: 110. - Vordemon)
2008. jan. 21. 15:28
egy kezeden vagy egy ujjadon?...:) szintén eü-i dolgozó
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook