Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire fontos a külső egy párkapcsolatban? fórum

Mennyire fontos a külső egy párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
29. 8565183eb5 (válaszként erre: 28. - 22f56b42c8)
2008. febr. 17. 17:11
De ha pl duciként ismert meg és mellette változol akkor el kellene fogadnia. Meg persze örülnie kellene hogy csinosabb akarsz lenni. Az ő kedvéért is. Meg magad miatt is.
2008. febr. 16. 16:18

szerintem fontos a külső is. kell hogy megfogjon valami a páromban , egy szép szempár , egy mosoly:)

de nyilvánvalóan nem fogok szóbaállni olyan pasival aki évek óta nem látott fogkefét, vagy jol néz ki külsőre de paraszt, és bunkó akkor mehet máshova..

én is ugymond elég nagydarab vagyok, de a párom igy ismert meg. viszont amiota kezd meglátszani hogy fogytam, azóta egyre többbet veszekszünk... a szex még nem romlott meg, de sztem idő kérdése.

ebből is látszik hogy fontos a külső, is.

de nem az dönt.

2008. febr. 16. 15:46
szerintem is nagyon fontos.hiszen egy párkapcsolat meghatározó része a szex.a szex pedig csak úgy működik,ha kívánod a párod,az megy ugye nem megy,ha nem tetszik amit látsz,vagy tazit valami külső adottsága...
26. hetessycintia (válaszként erre: 24. - Ab31092128)
2008. febr. 16. 15:44
szerintem ez a természetes.
2008. febr. 16. 14:49
A megismerkedésnél a külső megjelenés a legfontosabb,hiszen csöves kinézetű alakkal,aki bűzlik,nem fog szóbaállni senki.Csakis azután rangsorolható a többi.Bár az hogy valaki elegánsan van felöltözve,még nem biztos hogy tetszik is.Fontos az a bizonyos vibrálás,a kölcsönös szimpátia,szerintem a párválasztásnál ez a legfontosabb.
2008. febr. 16. 14:33
manapság a külsöt részesitik elönybe-tapasztaltam
23. LoLiNa
2007. dec. 23. 06:03
Nagyon.. kivánatosnak kell maradni és alapból is fontos a külső.. nem csak megszerezni kell, megtartani is...
22. petka
2007. dec. 22. 18:31
Az első körben számít a külső, mert ha valaki nem tetszik elsőre, azzal nem is akarunk ismerkedni. De aztán később már más dolgok is számítani fognak, intelligencia, ápoltság, közös érdeklődés stb. És a továbbiakat ezek a dolgok fogják meghatározni.
21. Prügi
2007. dec. 22. 18:25
Nekem fontos, hogy vonzódjak a Páromhoz, anélkül nem volna meg az a bizonyos "vibrálás". Nem tudnék valakivel csak azért együtt lenni, mert olyan nagyon szimpatikus. Nekem ennél több kell. Nem kell, hogy egy Adonisz legyen, de valami fogjon meg a megjelenésében...
2007. dec. 22. 16:29
nagyon az ,mivel az első benyomás ,az ami általában beinditja a fantáziát,nem csak szexre,hanem más mindenre is
2007. dec. 21. 17:24
Szerintem a pasik sokkal inkább nézik a külsőt, mint a nők, elsőre. Előszőr felfigyelnek a külsőre, aztán jöhet a lélek, s ha az is bejön, akkor már az ágyon túl is foglalkoznak vele.
2007. dec. 21. 17:22
Kinek-kinek hogy. Nekem egyáltalán nem fontos.
17. mdóri
2007. dec. 21. 17:15
Ez érdekes kérdés! Épp ma beszélgettünk róla, hogy miért pont engem választott! Én elég nagydarab vagyok, főleg hozzá képest! De azt mondta "buggyant vagyok" és Szeret! Szóval ennyit a külsőségekről.
2007. dec. 21. 16:11
Fontos! De nem elsődleges.
2007. nov. 18. 10:12

Sziasztok


Igaz az ápoltság sokat számít. És ha tegyük fel úgy öltözködik ami nektek nem tetszene? Pl rocker cuccokban? Nekem pl jobban bejön ha a pasim farmerban van és ingben vagy vmi normális pulcsiban vagy akár kapucnis felsőben. De olyan ban ami jól néz ki.

14. évi75
2007. nov. 17. 20:21
szerintem kell a külsöre is oda figyelni. hogy esne bárkinek is, ha ö ápolatlan, topis, és a párja meg megnéz egy jóval elegánsabb, csinosabb idegent? mindkét nemnek adnia kell a külsöre is.
2007. nov. 17. 19:46
Azért én ugy gondolom hogy valamennyire fontos,persze én most az ápoltságra és hogy valamennyire adjunk magunkra,erre gondolok.
2007. nov. 17. 18:54
A szépség relatív. A belső megszépíti/elfogadhatóvá teszi a külsőt. Egy bizonyos határon belül. Persze addig el kell jutni,hogy megismerd a belsőt: valami kell,ami megfog. Nekem inkább a férfiasak,mint a szépek. De ha olyan a lelke és megszeretem,akkor elég,ha "egy fokkal szebb az ördögnél"... A jólápoltság az alap.
2007. nov. 17. 18:50

Nekem tetszen, akivel együtt kell lennem.

Ez nem azt jelenti, hogy bárki másnak is tetszene.

10. ALLICS
2007. nov. 17. 18:01
Hát biztos hogy fontos valamilyen szintem,mert az ember általában először külső alapján ismerkedik.Egy idő után meg már a belső értékek vállnak fontossá.Aki azt mondja hogy csak a belső számít az hazudik mert először valami fel kel hogy keltse a figyelmet pl egy szép szem,láb,kéz...
2007. nov. 17. 17:50
Fontosabb mint hinnénk, és mint ahogy egyesek hiszik. Kár.
2007. nov. 17. 17:25
Nagyon fontos, de ez nem zárja ki a többit. (Legyen értelmes, figyelmes, segítőkész.) A külsőnél nem is annyira a szépség számít, hanem, hogy ne hanyagolja el magát. Legyen tiszta, ápolt, ízléses.
2007. nov. 17. 17:19

Fontos, nem veletlenul mondjak, hogy az elso benyomas szamit. De ez valoban osszetett :D Kinek mi jon be. Ugy egyben jo legyen, tetszedjen. Nekem. (Vagy, hogy kell ezt mondani?) En is megnezem a kezet, a cipojet, de csak azutan, hogy elsore felkeltette az erdeklodesem.

Es szerintem utana is fontos, az egyuttjaras/eles alatt. Bar mar nem ez lesz a fo szempont, de azert "tetszedjunk" egymasnak, vagy mi, talaljuk egymast kivanatosnak, vonzodjunk egymashoz.

2007. nov. 17. 17:07

Szerintem sokat számít a külső. De nem ez az egyetlen, ami számít. Egy üresfejű szépfiú engem sem dobna fel. De, ha jól néz ki, lehet vele jókat dumálni, viszont bűzlik a szája, akkor sincs túl sok esélye... Volt már kopaszodó pasim, akivel jól éreztem magam és gyönyörű szemei voltak.. (És mint kiderült plussz egy felesége :-D)

Tehát szerintem ez nagyon összetett dolog! Sokminden van, ami valakin taszít, de van akinek kifejezetten jól áll.

Az egyetlen, ami minden férfi számára megengedhetetlen, az az ápolatlanság! Az ilyenek messzire kerüljenek el! (Bár most már mindenki, mert a párom nem hiszem, hogy örülne, ha válogatnék... :-P)

5. 298dc77b34 (válaszként erre: 4. - 8565183eb5)
2007. nov. 17. 17:04
Aki csak a pénzért van együtt vkivel az meg is érdemli a sorsát...
4. 8565183eb5 (válaszként erre: 2. - 11a91585fe)
2007. nov. 17. 16:42
Pedig én ismerek olyan lányt aki csak a pénz miatt van egy pasival. Tőlle tudom osztálytársam.
2007. nov. 17. 16:33
Én egybe nézem, a összhatás érdekel.
2007. nov. 17. 16:32
Én mindig a kezét néztem meg előszőr,majd a cipőjét.De a buta emberek irritálnak,így inkább csúnya de értelmes,művelt pasi jöhetett mindig számba.A piperkőc pasik meg kifejezetten taszítottak.Persze,számt a külső,de csak abból a szempontból,hogy legyen ápolt,tiszta.Azt meg nehezen tudom elképzelni,hogy valaki a pénztárca vastagsága miatt válasszon párt magának..
2007. nov. 17. 16:25

Mennyire nézitek párválasztásnál hogy a pasi hogy néz ki?

Külső vagy a belső számít?

Netán a pénztárca vastagsága?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook