Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire fájdalmas a szemhéj kontúr tetoválása? fórum

Mennyire fájdalmas a szemhéj kontúr tetoválása? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 23. 18:34

nekem 10 eve csinaltak szaj, es szemhej tetkot, nagyon szolidat, mivel soha nem sminkelek.


alig birtam ki. a szajat meg valahogy kibirtam, sot masodszorra is visszamentem a megerositesre (de szolid volt) a szemhejon a csaj vegigszaladt 10 perc alatt, borzaszto volt, aztan az ugy is maradt.


szemhej hamar letunt, a szaj meg mindig latszik kicsit.

2011. júl. 23. 16:34
nagyon!
2011. jan. 3. 15:06
Szerintem nem fáj ,de nem mindegy ki csinálja. Ha szépen van megcsinálva,nem ronda!!!!!! Nagyon szeretem,mikor szültem szép voltam,nyáron nem csurog le,nem kenődik ,igenis szép.Annak való aki nem szeret órákat a tükör előtt állni,de mégis egy alap smink legyen. Csak ajánlani tudom. Nekem 13-éve csinálták és még mindig szép:-))
2010. jún. 15. 19:11
MA LÁTTAM EGY JÓ HATVANAS MAMÁT KI VOLT TETOVÁLVA A SZEMÖLDÖKE NAGYON RONDA VOLT
2010. febr. 19. 19:57

Köszi lányok,hogy írtatok!:)

Nekem már 3x volt ütve a szemöldököm,de az első és az utolsó az baromira fájt.Ha neked nagyon fájt a szemhéj,akkor én ki se bírnám.:o)

Elgondolkodok még rajta azért.:P

2010. febr. 19. 11:07

Én októberben csináltattam extra vastag szemhéj tetoválást. Krémekkel érzéstelenítette a kozmetikus, de sztem semmit nem ért. Egy kínszenvedés volt!!! Azt hittem ott halok szörnyet! Az egyik után közöltem is, hogy köszi, de a másikat kihagyom, de aztán muszáj volt megcsinálni, mert hülyén nézett volna ki. Nem mondom, nagyon szép lett, de ennél nem igaz az a mondás, hogy a szépségért meg kell szenvedni, mert én még életemben ilyen fájdalmat soha nem éltem át. Soha többet nem csináltatnám meg, inkább minden reggel küszködök a szemem kihúzásával. A szemöldököm is meg van csináltatva, az is fájt egy picit, de az elenyésző volt a szemkontúrhoz képest.

De sztem egyéne válogatja, hiszen itt az előttem szólónak pl. alig fájt.

2010. febr. 13. 13:49

nekem két napja csinálták és egyáltalán nem mondanám,hogy fájt...

kozmetikus tanuló vagyok,úgy hogy tudtam,mivel jár,milyen lesz a művelet és van "normális"tetkóm kezemen-az jobban fájt.

a szemhéjat lehet a legjobban elérzésteleníteni-mivel ott nagyon vékony kis bőr van.Long Time Liner géppel a legkíméletesebb, 1,5-2óra alatt kész van,attól függ ki hogy bírja.. nekem nekem 1,5óra se volt egészen és nem bántam meg:)

2010. febr. 3. 09:46
Van ahol érzéstelenítenek előtte.
2010. febr. 3. 09:11
Mennyire fájdalmas a szemhéj kontúr tetoválása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook