Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire eredményes erős túlsúly esetében a Phyziomins Karcsúsító program? fórum

Mennyire eredményes erős túlsúly esetében a Phyziomins Karcsúsító program? (tudásbázis kérdés)


2007. jún. 21. 13:27
Nem tudom mi lehet ez a "program", de nagyon megnyugtatónak tartom, hogy már annyi van belőlük, mint égen a csillag.
4. M. Monroe (válaszként erre: 3. - Dee7182d35)
2007. jún. 21. 09:51

Baltazár kedves, lehetne kicsit bővebben?

( Hány kilót fogytál véglegesen, melyik kombinációval, stb)

Én is azért választanám ezt, mert képtelenség akár a kardió akár más mozgásformát végeznem az én súlytöbbletemmel is.

Persze, sokan nevetnek, hogy ez a lusták sportja, de nem!

Az izületek, a szív és a vérnyomás okozhat súlyos komplikációt ennyi többlet esetében, ha futkározok, vagy aerobic programba nevezek be. Egy korrekt edző el sem vállal, a szövődmények lehetősége miatt.A diéta önmagában pedig nem megoldás már.

Ezért, ha lehet kérni az érintettektől, kicsit bővebb beszámolót.Köszönöm.

Monroe

2007. jún. 21. 09:40
Én próbáltam 25 kiló felesleggel,a mozgás lehetetlen hosszú távon,kikészültek a térdeim.
2007. jún. 21. 09:38

Nagyon érdekelne, vette e már igénybe a kérdésben feltett karcsusító-fogyasztó Phyziomins módszert eredményesen valaki?

A kérdésben lényegében az is beleértendő, hogy melyik kúrát, milyen kombinációban és hány sorozatban vett bárki is igénybe.

Nekem a fogyasztó Detox spa keltette fel az érdeklődésemet, ami 30 fogyasztó és 15 detox spa kezelést ajánl.

Az tény, hogy nagyon sok pénzbe kerül, de ha valóban vannak pozitív tapasztalatok róla akkor talán megéri spórolni erre a " megoldásra".

2007. jún. 21. 09:26
Mi a véleményed mennyire eredményes erős túlsúly esetében a PHYZIOMINS Karcsúsító program?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook