Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire életszerű és elképzelhető? fórum

Mennyire életszerű és elképzelhető? (beszélgetős fórum)


27. morcika... (válaszként erre: 26. - A78c2ff918)
2013. jún. 6. 15:37
Szerintem magában is lejátszhatta volna, hogy mit érez és csak akkor elém állni, amikor komolyan szeretné az újrakezdést! Nem az, hogy most erre hajlok, próbáljuk meg utána meg visszatáncol! És legyen igazad, jöjjön össze neki, de nem hiszem, hogy egy 19 éves kiscsajtól többet kap, mint tőlem, mikor 4 és fél évig mellette álltam mindenben, szakítás után is, szóval abban biztos vagyok, hogy teljesen nem fog engem elfelejteni, mint ahogy én sem őt, mert tényleg sokat köszönhetünk egymásnak! De azért köszönöm hogy vetted a fáradtságot és leírtad a véleményed!:)
26. a78c2ff918 (válaszként erre: 25. - Morcika...)
2013. jún. 6. 15:23

Jó,hát akkor hívd hitegetésnek az érzelmeket,ha ez jobb perspektíva...

És igen.Össze fog neki jönni és igen el fog felejteni téged.Fog ehhez kapni eleget a másiktól.

25. morcika... (válaszként erre: 24. - A78c2ff918)
2013. jún. 6. 13:57
Fél évig ült a 4 fal között és picsogott, de nem tett semmit, hogy vissza kapjon, csak ide oda billent az újrakezdés és a nem között. Örülni fogok, ha összejön neki ez a kapcsolat, csak nem volt tőle fair, hogy engem hitegetett, én ezt nem tettem voltam meg olyan emberrel, akivel 3 évig együtt éltem ennyi. És igazad van, nem vicces, de próbálok már pozitívan állni a dolgokhoz.
24. a78c2ff918 (válaszként erre: 15. - Morcika...)
2013. jún. 6. 00:01

"Kiderült, egy hete van új barátnője!"


Nem...majd ül a 4 fal között és picsog,hogy soha az életben nem lehet veled.


"Hát gyanús, ha engem akart volna, akkor nem megy bele egy másik kapcsolatba!"


Jaja!A piszok!Nem akart 4 fal között ülni,és picsogni,hogy soha nem lehet veled.


"Vagy továbbra is bizonytalan volt és úgy gondolta, hogy na most majd kiderül mit érez! "


Lehet.

Ja nem.


"Vagy én most minden fűszálba belekapaszkodok:D"


Lehet hogy bingo.Bár ez annyira nem tűnik viccesnek...

23. 9b68993820 (válaszként erre: 22. - Morcika...)
2013. máj. 28. 18:16
Végül is már fél éve nélküle vagy, légy nyitott új kapcsolatra. :) Amiben nem bizonytalan a férfi, hanem tudja, hogy te kellesz neki. :)
2013. máj. 28. 17:38
Köszönöm a bíztatást!:) Ettől rosszab már tényleg nem lesz
21. 9b68993820 (válaszként erre: 19. - Morcika...)
2013. máj. 28. 16:20
Van, hogy az embernek a hiúságát sérti, ha a másiknak nem kell, de ezen könnyebben túl lehet lépni, csak ideig, óráig bántó. :) Majd jön neked is valaki, és nem is fogod érteni, miért akartad őt annyira. :)
20. kódok (válaszként erre: 19. - Morcika...)
2013. máj. 28. 11:28
Kapcsolj át másra :))és hangolódj rá magadra , nincs jobb és még szórakoztató is :))
2013. máj. 28. 11:23

Igen, meg van a titok, hogy miért hezitált! Nem tudom, hogy ez most vígasz kapcsolat, de azt hiszem már nem is érdekel!

Hamurózsika igazad van, most már biztos vagyok benne, ha ez nem jön neki össze, ide akkor se jöjjön! Maximum az egómon segítene, de nekem nem kell ilyen ember, aki fél évig csak beszél az újrakezdésről, de nem tesz semmit, ha meg jön egy új lány, ott egy percig nem gondolkozik! De valahol mégis reménykedek, hogy egyszer itt fog könyörögni, de mondom, már csak az egóm...

18. air (válaszként erre: 15. - Morcika...)
2013. máj. 27. 21:56
Akkor a titok megvan:))mások társaságát élvezi:)
17. 9b68993820 (válaszként erre: 15. - Morcika...)
2013. máj. 27. 17:18
Ha nem arról van szó, hogy fél év múlva felbukkant az expárod, hogy téged akar, kezdjétek újra, hanem folyamatosan ott volt, de nem történt semmi, most meg van barátnője, sztem ne reménykedj. :( Jobb, ha keresel mást. Ha ez az új nem jönne mégse össze neki, csak azért menne vissza, mert te kéznél vagy. :(
16. Subscriber (válaszként erre: 15. - Morcika...)
2013. máj. 27. 15:46
Ugyan... Ha valaki ennyire bizonytalan abban, hogy mit érez, akkor már réges-rég megette a fene az egészet. Igazad van, ha valaki téged akar, akkor az nem mással fog összejönni.
2013. máj. 27. 15:29
Kiderült, egy hete van új barátnője! Hát gyanús, ha engem akart volna, akkor nem megy bele egy másik kapcsolatba! Vagy továbbra is bizonytalan volt és úgy gondolta, hogy na most majd kiderül mit érez! Vagy én most minden fűszálba belekapaszkodok:D
14. Subscriber (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 27. 15:11
Szerintem nem véletlenül született az a mondás, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. A tapasztalatom az, hogy nem érdemes újrakezdeni, hiába értékelte át bármelyik fél. Biztosan megvolt az oka a szakításnak, ha abban nem történt változás, akkor előbb-utóbb újra elő fog jönni a probléma.
13. ittmost (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 27. 14:54
Igen,elképzelhető.
2013. máj. 27. 14:53
És ha lenne új kapcsolata, azalatt még rájöhet, hogy jobb a régi? Vagy az új úgyis mindent elfeledtet vele?
2013. máj. 26. 21:54
Gondolom ,valamiért takarékra állította magát :))
2013. máj. 26. 21:47

:D

de én komolyan nem értem, talonban tart vagy ennyire nem tudja, hogy mit akar!? Ő dobálózott a legtöbbször az újrakezdéssel, ha meg oda kerül a sor, hátra arc! Látom rajta, hogy kötődik hozzám, de mikor mondtam neki, hagyjuk egymást nem tetszett, kezdjük újra az sem. Szex nincs köztünk, szóval még csak ilyen téren sem mondhatnám, hogy csak arra kellek! Így viszont tényleg nem tudom mi a helyzet.

9. air (válaszként erre: 8. - Morcika...)
2013. máj. 26. 21:28
Rendes vagy ,megkíméled a nagyobb bánattól és így a kínzó gyötrelmektől:)))és marad a száraz szkepticizmus:)))
2013. máj. 26. 20:50

Köszönöm a válaszokat! Igazából az elmúlt fél évben már legalább 5x volt szó újrakezdésről, de nem jutottunk 1-ről a 2-re! a vicc az, hogy sosem én hoztam fel. Nem tudom, hogy fél vagy miért nem lép, de szerintem akkor nincs e mögött akkora érzelem! Legalább is, akivel én együtt akarok lenni, akkor üres szavak helyett cselekszem!

Ezért volt olyan gondolatom, hogy esetleg egy másik kapcsolatban rájöhetne e, hogy mégis csak elrontotta! Más kérdés, hogy ezt az én gyomrom bevenné e.

7. air (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 26. 20:24
Minden lehetséges ,valakinek számítógép van a szíve helyén :))Értelmes ,józan felnőtt,akiből hiányzik ,minden idealizmus és gyakorlatias ,na ő nem fog szenvedni utánad:))
6. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 26. 19:11
Nekem is volt már olyan, hogy néhány hónap után jöttem rá, mit veszítettem. Általában sztem néhány hónap után az ember kihever már egy szakítást, néha pedig rájön, hogy azt az embert akarta. :)
5. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 26. 19:09
Az emberi hülyeség határtalan,néha csak akkor értékelünk dolgokat,embereket,mikor már elvesztettük..
2013. máj. 26. 15:11
lehet hogy rájött, hogy nem is olyan egszerű új párt találni. akkor meg jó a régi is. akár ez is lehet. de lehet, hogy valóban rájött arra, hogy nem tud a másik nélkül élni. ki tudja.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Morcika...)
2013. máj. 26. 15:08
Sokszor akkor érezzük igazán, hogy milyen fontos volt egy adott kapcsolat, amikor már nincs a másik fél mellettük.
2. agis
2013. máj. 26. 15:06
OMG
2013. máj. 26. 15:05

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, ha valaki szakított, de még fél év után és felveti néha az újrakezdést, elképzelhető, hogy igazán egy másik kapcsolat után értékeli át azt a kapcsolatot, amiből kilépett? Úgy értem, hogy akkor jön rá igazán, hogy mit veszített?

Hallottam és itt is olvastam olyat, hogy fél év 1 év után kereste az elhagyó fél a másikat, hogy megbánta, nélküle milyen rossz!Akkor fél évig-1 évig nem bánta? vagy csakmpróbálta élni az életét és esetleg ennyi idő után esik le, hogy a másik nélkül rossz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook