Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire biztos a teszt? ha már nem vagyok együtt a magzatom apukájával hogyan döntsek? fórum

Mennyire biztos a teszt? ha már nem vagyok együtt a magzatom apukájával hogyan döntsek? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 12. 17:42

Nekem csak a negyedik terhességi teszt lett pozitív pedig nyolc hetes terhes voltam.Viszont ha már pozitív az 100%.


Ez a te döntésed.

Én egyedül neveltem a lányom mert az apja lelépett.Nehéz volt, de megérte.

Anyu nagyon sokat segített.A szülők ilyenkor általában 1000%-ban segítenek!

Azóta az én életem is helyrerázódott.

Ma sem döntenék másképp és megtartanám, mert anyának lenni tényleg csodálatos.


A volt pároddal szerintem mindenképp beszélj mert attól függetlenül h nem vagytok együtt ez az ő felelőssége is és lehet h az első sokk után ő is segít majd titeket.

25. Jázminka (válaszként erre: 24. - Naiv)
2008. szept. 12. 14:54

Sajnállak...

Tedd valahogy túl magad a történteken, és nézz előlre!

Eljön még a Te időd!

24. naiv
2008. szept. 12. 10:08
kicsit több mint egy hete abortáltam,mert nem volt meg a háttér és a szüleim sem álltak mellém!!!
2008. szept. 11. 21:45
nekem minden teszt 100 %-OS volt. Ha az anyagi és szülői háttered jó,akkor ha terhes vagy tarsd meg a babát szerintem.Anyának lenni a világ legcsodálatosabb dolog.
2008. aug. 18. 13:53

Leírtam a másikban, de ide is leírom:

Így szerintem neked, sajnos egyedül kell döntened.

Jó a kapcsolatod a szüleiddel? Biztosan tudnak neked segíteni.

És még az is lehet, hogy az apa , ha kiheveri az első sokkot, segíteni fog.

Én a gyermeket választanám, a többi meg úgyis jön magától.

21. naiv
2008. aug. 18. 13:40
most azt hiszem teljessen kész vagyok én örülök,h babám lessz körülöttem mindenki az abortuszt emlegeti!!!!!De én nem akarom megölni a babám,ma láttam még csak akkor mint egy kis gomb de már nagyon oda vagyok érte!!!!mit tegyek???
2008. aug. 17. 18:05

Vállald el! Pláne, hogy a szíved is azt súgja. Ha közben igyekszel teljes erővel megoldani a problémákat, biztosan sikerülni is fog. Az a gyerek már most ugyanolyan ember, mint te vagy én, és dobog a szíve is. Ha eldobnád, egész életedben nem tudnád feldolgozni.

Mik a fejlemények? Anyukád, szüleid segítenek? Mik most a kilátásaid?

És ne add fel!

2008. aug. 17. 14:45

Ha ilyen bizonytalan az apával a kapcsolat, akkor nem kellene még egy gyereket is vállani. Én semmi esetre sem mennék bele egy ilyenbe.

De te döntesz.

18. naiv
2008. aug. 17. 14:25
és miért vannak alhasi görcseim időnként??
17. naiv
2008. aug. 17. 14:13
nem kérdezném meg nem viccelnék ilyesmivel soha,tényleg nem tudom,h mit tegyek
16. naiv (válaszként erre: 14. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 17. 14:11
akkor nem estem teherbe csak felvoltam fázva erőssen,most pedig a teszt és a jelek szerint tényleg állapotos vagyok
15. naiv (válaszként erre: 13. - 6ee0ffb012)
2008. aug. 17. 14:03
azota megint meggondolta magát,de viszont nekem nincs szivem ahhoz,h abortáljak
2008. aug. 17. 13:45

Szüleid mit szólnak hozzá, mert már félidősnek kell lenned, ugyanis április közepén már arról kérdeztél itt a hoxán, hogy lehetsz-e terhes. Azóta eltelt egy kis idő, lett volna alkalmad dönteni.

Ezek szerint nem tettél semmit csak vártál?

Mire?

Hogy már semmit sem lehessen tenni?

Vagy kamu az egész?

2008. aug. 17. 13:43
Egy másik topikban azt írtad,hogy a volt barátod este azt üzente,mégis kelletek neki mindketten.Akkor most mi a helyzet?
2008. aug. 17. 13:31
Bármi lehet!Egy próbát megér,de azért vigyázz!Csalóka dolog így ismerkedni!Személyes tapasztalatom az nincs,csak amiket hallani lehet...Elsősorban a babára koncentrálj,és arra hogy a szüleidet megad mellé állítsd!Bár magamból kiindulva én biztos teljes mellszélességgel kiállnék a lányomért és a leendő unokámért!
11. naiv
2008. aug. 17. 13:23
igen szüleimmel élek,egy varrodában dolgozom,már azon gondolkodom,h feljelentkezem a társkeresőbe,és leirom azt is,h babát várok!!vélemény??
2008. aug. 17. 13:20
Beszélj a szüleiddel!Remélem támogatni fognak!És az apuka sem bújhat el!Neki is támogatnia kell,minimum anyagilag.Szüleiddel élsz?Mit dolgozol?
9. naiv
2008. aug. 17. 13:18
már tulságossan beleéltem magam ahhoz,hogy eldobjam magamtol,ez az attol félek egyedül nem igazán menne a felnevelés,anyagiakra gondolok ezzel
8. 762fb1185b (válaszként erre: 7. - Naiv)
2008. aug. 17. 13:13
Hogy érzed?Te szeretnéd a babát?Képes lennél felnevelni?Bár még nagyon fiatal vagy,biztos hogy találnál olyan férfit aki a gyermekeddel együtt szeretne!
7. naiv
2008. aug. 17. 13:09
csakis magával törődött,3napig nem szolt hozzám végül azt mondta,h bunko vagyok,dolgozom,szüleimnek még nem mertem mondani semmit,nem tudom,h kapok-e segitséget a szüleimtöl
2008. aug. 17. 13:06
Elviselhetetlen?Mit csinált?Tanulsz vagy dolgozol már?Szüleid?Számíthatsz rájuk?
5. naiv
2008. aug. 17. 13:01
3honapja jártunk a barátommal szerettük volna a babát,nyaralni voltunk amikor már elviselhetetlennek éreztem a barátom,hazajöttünk és szakitottam vele,két vagy kicsit több hete késett a mensesem és tegnap megcsináltam a tesztet ami pozitiv lett,szoltam az exemnek aki a magzat apukája,h mi a helyzet és ő nem akaja elfogadni ezt a helyzetet
2008. aug. 17. 12:59
Annyira akkor mégsem érdekel a véleményünk?!
2008. aug. 17. 12:51
Sok mindentől függ,Légyszi írj magadról,magatokról többet!
2008. aug. 17. 12:50
Így nehéz tanácsot adni.Kicsit vázold fel a helyzetedet,
1. naiv
2008. aug. 17. 12:49
Mennyire biztos a teszt?ha már nem vagyok eggyüt a magzatom apukájával hogyan döntsek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook