Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiért veszik be a bodzát és hogy kell leadni leszemezve? fórum

Mennyiért veszik be a bodzát és hogy kell leadni leszemezve? (tudásbázis kérdés)

5. bd37ba754f (válaszként erre: 4. - Hableány24)
2009. júl. 29. 10:30
hogy adtátok le?leszemezve vagy csak ugy ahogy leszakítottátok? és hol ha kérdezhetem?
2009. júl. 28. 22:43

A virágát 120ft/kg a bogyót 100ft/kg-ért adtuk le őstermelői nélkül.

Őstermelőivel a virága 170ft/kg a bogyó 220/kg.

2009. júl. 28. 21:41
köszi a választ csak azért kérdeztem mert láttam itt érden kiírva hogy bodzát vesznek...nem tudtam hogy ennyire komplikált...mint minden..ebből nem lesz bodzaszedés nem baj majd magunknak befőzöm lekvárnak:) Ma láttam az út mellett szedték autóval voltak többen gondolom valakinek van ilyen engedélye más leszedi az ut mellől vagy ahol talál és leadja annak aki meg hivatalosan el tudja adni.De ha ilyen olcsón veszik tényleg nem éri meg
2009. júl. 28. 17:56
A mai világban nem célszerű ilyen fajta féle pénzszerzéshez folyamodni, mert sajna ezt a fajta kiskaput is már bezárták, mert ha nem rendelkezel őstermelői igazolvánnyal akkor nem veszik meg, mert így te nem tudsz ismét adózni ennek a szép és szeretett országuknak. De általában kilóját virág esetében 20-70Ft/kg volt a termését nem gondolnám többre kb:30-90Ft/kg körül mozoghat. Szerintem nem éri meg vele foglalkozni!
2009. júl. 28. 17:47
Mennyiért veszik be a bodzát és hogy kell leadni leszemezve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook