Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyiért vágják le egy felnőtt kutya fülét? fórum

Mennyiért vágják le egy felnőtt kutya fülét? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 25. 20:29
Kölyök kutya fülvágását is alig vállaják már orvosok nemhogy felnőtét.Szerintem a vérömleny eltávolításáról beszélt.Nekem a Brit cicámnak volt vérömleny a fülébe(elpattant egy ér).De ehhez nem vágják le a fülét.Az nem normális orvos ha megteszi!!!!!!
11. pemete
2009. szept. 25. 14:54

Szegény kutyus:(

Szerintem olyan 20 körül csinálják amúgy.

10. mézgapaula (válaszként erre: 9. - A000a57e9f)
2009. szept. 25. 14:26
Ertem, akkor mindenkepp segitene rajta a mutet. De az arak nagyon kulonbozhetnek allatorvosonkent, talan hivj fel egyet-kettot hozzatok kozel, az erdeklodes nem kerul penzbe.
2009. szept. 25. 14:14
Nem értettük félre,tegnap volt itt az állatorvos! Nekem mondta ,hogy akkor le kell vágni a fülét,mert amugy is van neki krónikus betegsége a fülével már kiskora óta,és ha ezt a műtétet megcsinálnák akkor javulna az állapota!(Ezt a doki monta)
2009. szept. 25. 14:12
Igazából én nem is szeretném levágatni neki,mert alapból egy nagyon kényes kutyáról van szó! Négy napota jön a doki és innyekciókat kap,ha nem múlik el neki a gyulladás ,csakk akkor lesz műtét,mert rá mehet az agyára!Ha divatból szerettem volna levágatni neki ,akkor azt már kiskorában meg csináltatttam volna! Csakk ellenzem a csonkítást,nagyon sokat szenved a kutya mire meggyógyul neki!
7. mézgapaula (válaszként erre: 5. - A000a57e9f)
2009. szept. 25. 14:10
Akkor nyilvan veromleny van a fulkagylojan, azert javasoljak a mutetet, de miert lenne kihegyezve? Valamit szerintem felreertettel.
2009. szept. 25. 14:08
Ma mar egyaltalan nem divat a fulvagas, kiallitasokon sem. Nem lesz konnyu olyan allatorvost talalni, aki hajlando elvegezni a mutetet, ha megis sikerul, o nyilvan megmondja, hogy mennyiert.
2009. szept. 25. 14:07
Egy 3 éves dobbermanról van szó! 2 hete be van neki dagadva,már 2x volt kint az állatorvos. Azt mondta ,hogy ha nem gyógyúl neki ,akkor meg kell műteni,és ki lesz hegyezve a füle,de akkor már mindkét fülét ki kellene!
4. csilla80 (válaszként erre: 3. - Pemete)
2009. szept. 25. 14:05
Na ez az... Miert???
2009. szept. 25. 14:04
Minek kell levágni egy felnőtt kutya fülét? Sőt minek kell egyáltalán levágni egy kutya fülét?
2009. szept. 25. 14:04
miért akarod levágatni?
2009. szept. 25. 14:02
Mennyiért vágják le egy felnőtt kutya fülét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook