Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyiben fontos a Kiválasztott illata? fórum

Mennyiben fontos a Kiválasztott illata? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 16. 07:23
Sziasztok. Szerintem ez teljesen így van. Mindenkinek megvan a maga párja, a feromonok nagyon nagy szerepet játszanak ebben. Ami nekem csodás férfi illat, az lehet, hogy másnak "büdös pasi", ezért vagyunk mindannyian egyediek.
2009. febr. 16. 07:10
Én a dohányosokat nem szeretem, engem a nikotin szaga a testen kimondottan taszit...:)))
2009. febr. 16. 07:08

Szerintem ez csak akkor égbekiáltó probléma,ha

kifejezetten taszító,undiritó a SZAGA.

Van olyan,amikor alig érzel szagot,szinte semleges az illata a partnernek....

2009. febr. 16. 06:38
Egyébként anno még pszichológiából is tanultuk, hogy ezek az illatok nagyon fontosak és tényleg meghatározóak. Hiszen ha valakinek az illata úgymond nem megfelelő, akkor az ember hiába szereti a másikat, egyszerűen undorodik tőle, szexuális együttlétkor pedig szinte szó szerint kifordul a gyomra. Létezik ilyen, igen.
2009. febr. 16. 06:37
Nagyon.
2009. febr. 16. 01:17
És amire még kíváncsi vagyok: ha egyszer valakiről kiderült, hogy illata alapján a leginkább nektek teremtette a Fennvaló, az élet útja beigazolta-e a "szagminta" helyességét? :)
2009. febr. 16. 01:15

Valahol azt olvastam, hogy tulajdonképpen az ellenkező nemű partnerünk illata, mondjuk ki, szaga az, amelyik végérvényesen eldönti, hogy ő-e az igazi, vagy sem.


Azt írta valaki egy blogban, hogy akkor dől el a szexuális vonzalom kérdése, amikor beleszimatolunk a másik nyakába.


Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre: mennyiben meghatározó a Kiválasztott illata?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook