Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerülhet véleményetek szerint egy fotós, sminkes, fodrász a tengerparton (ott szeretnénk tartani az eljegyzésünket)? fórum

Mennyibe kerülhet véleményetek szerint egy fotós, sminkes, fodrász a tengerparton (ott szeretnénk tartani az eljegyzésünket)? (tudásbázis kérdés)

24. kati91 (válaszként erre: 23. - Ledadel)
2011. aug. 11. 15:11
Ment az üzi!
23. ledadel (válaszként erre: 22. - Kati91)
2011. aug. 11. 15:09

Én is odáig vagyok értük! Írtam is a srácnak egy emailt, de még nem válaszolt.

Még kaptam egy jó oldalt, innen ajánlta valaki, ha érdekel szívesen elküldöm priviben.

22. kati91
2011. aug. 11. 15:05

[link]

Ez az oldal tényleg nagyon jó, és annyira nem is drága, ahogy nézem. A képek pedig csodaszépek, nagyon profi a fotós. Már egy órája ülök itt és ...hát ez álomesküvő lenne a javából. :)

Sok boldogságot!

21. ledadel (válaszként erre: 19. - Agis)
2011. aug. 11. 14:57

Úgy értettem, hogy nincs pénz tengerparti esküvőre, bár felvilágosítottak, hogy maga a ceremónia nem is kerül olyan sokba, én többre gondoltam.

Természetesen lesz esküvő is, csak úgy gondoltuk, hogy itthon.

20. ledadel (válaszként erre: 18. - 3fd432567f)
2011. aug. 11. 14:54
Letisztultak bennem a dolgok, tudom ,hogy mit akarok. Ha nem lennék biztos benne, hidd el nem csinálnám:)
19. agis
2011. aug. 11. 12:54

Nincs penz nagy eskuvore, de eljegyzest egy messzi-messzi tengerparton milliokert? De a ti dolgotok :D


Mindenkinek mas a fontos :D

2011. aug. 11. 12:47
Most olvastam a korábban kiírt cikkedet...én lehet,hogy várnék ezzel az egésszel,és előbb beszélnék az exszel. Hiába mentek a leggyönyörűbb helyre, és kuporgatjátok rá össze a pénzt, ha nem leszel ott sem felhőtlenül boldog,és az exed képe ugrik be,mikor a parton megkérik a kezedet...
2011. aug. 11. 12:44
Miért nem nászútra mentek a tengerpartra...? És akkor nem kell költeni sminkesre...stb...
16. ledadel (válaszként erre: 15. - Volpertinger)
2011. aug. 11. 11:43

Semmi gond. Annyira nem vagyok szívbajos. Azért gondoltunk távolabbi helyre, mert az életbe nem jutunk el oda, ha most nem. Mondjuk nem most, mert kicsit távlatibb a dolog...

Az is lehet, hogy nem gyűl össze a pénz és itthon maradunk:))- na jó azért nem, de be kell érnünk kevesebbel.

15. Volpertinger (válaszként erre: 14. - Ledadel)
2011. aug. 11. 11:34

Tényleg ne bántódj meg, de ha ennyire spórolni kell rá, akkor miért olyan fontos ennyire távoli és drága helyre menni? Jóval közelebb is van gyönyörű tengerpart.

Én a te helyedben biztosan így csinálnám. Közelebbi, megfizethetőbb hely, ami gyönyörű. És a pénzt vagy az esküvőre költheted, vagy nem 1, hanem 2 hetet nyaralhatsz, stb.

14. ledadel (válaszként erre: 12. - Ildi0325)
2011. aug. 11. 11:08
Igenis számít a pénz. Nem kis munkával fog összegyűlni az összeg a mellé, amit eddig gyűjtöttünk, elég nagy fizikai és szellemi munka árán. Egyáltalán nem vagyunk multimilliomosok, sőt...eddig még külföldre csak dolgozni jártunk, sohasem nyaraltam, csak belföldön. Egzotikus helyeket meg csak képen láttam még. Mindegy is ...
2011. aug. 11. 11:02
Miamin is gondolkodunk, ennek a fotósnak nagyon színvonalasak a képei, ráadásul még magyar is : [link]
12. Ildi0325 (válaszként erre: 1. - Ledadel)
2011. aug. 11. 10:59
Félre ne értsd amit írok, nem kötekedés , csak a logikát nem értem: ha a Maldív-szigetek, Bali az áhított cél, ami eleve milliós nagyságrendű tétel, akkor mit problémázol? Viszel egy képet, hogy milyen hajat szeretnél , bemégy egy ottani fodrászhoz és megcsinálják. Nem kizárt, hogy az ottani szállodában is van kozmetikus, fodrász aki vállal sminket, frizurát.
11. ledadel (válaszként erre: 10. - Volpertinger)
2011. aug. 11. 10:43

Én sem úgy gondoltam, hogy "belövöm" a hajam. Loknis hajat szeretnék egy kis fonattal és egy kevéske sminket. Szerintem ez még nem erőltetett.

De ahány ember annyi féle, én így szeretném!

2011. aug. 11. 10:34

Szerintem a tengerparti eljegyzés/esküvő egyik specialitása, hogy minden szempontból lazább, mint a hagyományos.

A lgtöbb kép, amit ilyen esküvőkről láttam, pont a spontaneitása, természetessége miatt volt extra. Mezítláb a homokban, nem kőkeményre lakkozott konty, hanem szélfútta haj...

Tengerparton full sminkben belőtt séróval modellezni az eljegyzést... hát szerintem erőltetett.

2011. aug. 11. 10:22

Kösz szépen!

Huha:(! Akkor szerinted jobban megéri ott keresni valakit?

8. pethoevi (válaszként erre: 6. - Ledadel)
2011. aug. 11. 10:18
Hát a Maldív szigetek alsó hangon kettőtöknek 2 milla.Ha itthonról akarsz odaszervezni sminkest,fotóst,stb,akkor az kicsit sokba lesz...
2011. aug. 11. 10:11
De ilyen téren is adhattok ötleteket:).
2011. aug. 11. 10:10
Több helyre is gondoltunk, Bali, Maldív-szigetek, Ciprus...
2011. aug. 11. 10:08
Hát a lánykérés az meglepetés volt:)
2011. aug. 11. 10:07

Tengerparti esküvőre nem futja, éppen ezért arra gondoltunk, hogy ott tartanánk az eljegyzést. Csak mi lennénk...persze szeretnénk ünnepélyessé tenni, én is szeretnék a lehető legjobban mutatni:)

Az oldalakon, amiket találtam a neten az árakban benne van egy csomó más szolgáltatás, amit mi nem igényelnénk.

Köszönöm előre is!

2011. aug. 11. 10:07
Azt miért kell előre megtervezni így? Nem értem...
2011. aug. 11. 10:05
Ez attól függ hogy hol...
2011. aug. 11. 10:03
Mennyibe kerülhet véleményetek szerint egy fotós, sminkes, fodrász a tegngerparton (ott szeretnénk tartani az eljegyzésünket)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook