Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül(het), egy mini dvd lejátszó? fórum

Mennyibe kerül(het), egy mini dvd lejátszó? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 19. 13:52

mi a media marktban vettünk egy közeparasat, hozza a fejtamlara szerelhetöseghez tartot. Mar nem emlekszem mennyi volt pontosan, 35 ezer mindenestöl kb. Több mint egy eve megvan, nagy segitseg ha utazunk. /van hogy 9-10 orat/ viszont ha most kellene vennem olyat vennek ami a fejtamlaba beepithetö, mert a 2 eves fiam ha unja nekiall rugdosni a cuccot es nem tul buli. Raadasul en sem tudom rendesen hatrahuzni az elsö ülest töle, mert akkor tul közel van es nem fer el a laba töle. Szoval ez maceras. De viszonylag olcson is vannak mar jok, nem kell hogy legyen markaja. Ha renedes helyen veszed, jar ra a garancia. Ami fontos hogy milyen formatumokat tud lejatszani, ha esetleg magad irod ki a filmet. Vagy pl tudsz rajta zenet is hallgatni (mi ezt is szoktuk) söt hivatalosan meg tvt is nezhetsz rajta. Ez kesöbb is tök jo, ha esetleg a gyerek azert nyafog mert a kedvenc müsora megy ami foghato igy is.


amugy fejtamlaba epitett lejatszok ebayen nagyon jo aron vannak. Söt, van hogy egy lejatszo es hozza ket fejtamla beepitett kepernyövel.

19. Magdi8 (válaszként erre: 10. - Mimmo33)
2009. szept. 29. 19:41
bocsi, hogy csak most válaszolok, de nem voltam gép közelben. Ölbe fogós, a tescoban vettem.
18. jujus (válaszként erre: 16. - Jéghegy)
2009. szept. 28. 14:28
hol vettétek ezt a Disney-s "csodát"???? :) vagy valaki tudja, hol lehet kapni???
17. Ekka
2009. szept. 28. 13:45

Nekünk ugyan nincs, de a szomszéd kisfiúnak van. (ez a Disney-s) Szerintem jópofa.

Azt mondta a szomszéd anyuka, hogy ők drágábbat akartak venni, nagyobb kijelző stb. stb., de az eladó lebeszélte őket, azt mondta 6 éves korig bőven elég ez. (sérülések stb. stb.) És az utazás alatt bőven elég ekkora képernyő.

(nem nagy, de szerintem élvezhető)

Azért én még ezt is drágának tartom, de ennyi beruházást talán megér, többet semmi esetre sem..

2009. szept. 28. 13:32

Sziasztok!

Én azt mondom, hogy egy kisgyerkőcnek, bőven elég az olcsóbb fajta is. Mi pl. vettünk egy hiper-szuper kis gépet ami bedöglött. (javítás többe került volna mint maga a gép..)

Aztán a rokonok hoztak egy ilyen Disney-s csodát. Először az jutott róla eszembe, hogy mit akarnak ezzel az uzsidobozzal? AZtán kiderült, hogy dvd lejátszó.

Képernyő nem nagy, de megteszi. Egyébként pedig már "látott" hideget-meleget. Kakaó, tea stb. semmi baja.

Másrészt pedig az autóban ülve, az ölében a géppel nem is kell nagyobb kijelző, ez nem rontja a szemét!!!

És az ára tényleg szuper: 10 ezer ft!

15. jujus
2009. szept. 28. 13:15
Sziasztok! Nagyon nézzétek meg, milyen márkát vesztek.... mi is sokat,és hosszú távokat utazunk a 2.5 éves kislányunkkal. gondoltuk, meglepjük egy ilyen kis lejátszóval,szereti a meséket. húúúú,nagy volt az öröm,könnyű lett az utazás...EDDIG! ugyanis,1 év garanciát adnak rá,és szinte napra pontosan (Murphy) bedöglött a gép.no, elvittük gelkába,szrevízbe, és jött a hidegzuhany, nem csinálják meg, nincs ezekhez alkatrész....?????szóval,igaz h 20-30 ezerért veszel egyet,de rá 1 évre vehetsz újat. mérgesen meséltem a vendégeimnek, 3!!!! ugyanígyjárt. ennyi! van 1 rossz gépünk, és nem tudom mit kezdjek vele.....:(((
2009. szept. 28. 11:33
7" (17.5 cm)
13. Martian (válaszként erre: 12. - Jéghegy)
2009. szept. 28. 11:30
igen
2009. szept. 28. 11:23
5-7 colos már jó?
2009. szept. 28. 11:22

[link]


ennek kétszer akkora, és ráadásul még márkás is, és az ára is tűrhető

10. mimmo33 (válaszként erre: 7. - Magdi8)
2009. szept. 28. 11:21

Szia!


A tiétek fejtámlára rakható, vagy ölbe fogós?

9. Martian (válaszként erre: 6. - Jéghegy)
2009. szept. 28. 11:17
szerintem nagyobb képernyőst vegyél
8. Jéghegy (válaszként erre: 7. - Magdi8)
2009. szept. 28. 11:09

És a Tiétek mit tud???

Amit írtam, hogy láttam, szerinted jó lehet?:D

2009. szept. 28. 11:07
Mi 20 ezerért vettük, tényleg jó. Biztos, hogy eltereli a figyelmét. Lehet hálózatról is működtetni, lehet az autó szivargyújtójáról és lehet, hogy előtte otthon feltöltötted, akkor még a vezetékekkel sincs gond útközben. Igaz, így kb. másfél-két órát bír ki egyhuzamban, utána újra tölteni kell.
2009. szept. 28. 11:00

Láttam egyet, ami kimomondottan gyerekeknek van. 10ezer ft.

Amit "tud":

3,5" TFT LCD kijelző

- DVD, audio CD, CD-R/RW, SVCD, VCD, JPEG, MP3 lejátszás

- Beépített hangszorók

- Ujratölthető akkumulátor

- Két fülhallgató csatlakozó

- Disney Flower design

- 7.2V nickel-metal hydride akkumulátor


Szerintetek???

5. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2009. szept. 28. 10:49

Attól függ milyet szeretnél.Amit fejtámlára lehet erősíteni én olyan 60ezertől láttam.Persze az is számít, hogy az autó "hifi"-je olvassa e a lemezeket.

Én is gondolkodom egy hasonkó szerkentyűbe, mert mi is sokat utazunk, és egy időután már semmi nem köti le:(

2009. szept. 28. 10:47

Mi a sok?

20-30körül már jó dolgokat lehet találni. Ha a hipereket végig nézed, akkor még garancia is van hozzá

2009. szept. 28. 10:42
nézzd meg a vaterát vagy a teszveszt ott fogsz találni,annyira nem sok,attól függ neked mi a sok,20ezer körül találsz jobbat
2009. szept. 28. 10:37

Igazából azért érdekel, mert a kislányunkkal rengeteget utazunk. Semmi nem köti le, ráadásul végighányja az utat!

Arra gondolok, hogy a mese lehet leköté...

Mennyibe kerülhet egy ilyen hordozható "ketyere"? Jó sokba, igaz???:(((((((

2009. szept. 28. 10:36
Mennyibe kerül(het), egy mini dvd lejátszó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook